Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Motylowe budowanie - KOMENTARZE


antolek

Recommended Posts

Witam

Szukając schodów (bo wybraliśmy również projekt w którym schody są bardzo widoczne) natrafiłam na Wasz dziennik.

I szczerze gratuluje domku ale najbardziej wykończenia te fotki które obejrzałam przyprawiaja mnie o zazdrość :p. Ale tak poważnie jest ślicznieeeeeeeeeeeeee nie moge wyjśc z podziwu, może niektóre pomysły uda mi sie zastosować u nas .. o ile pieniążki na to pozwolaaaaaa :(

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 726
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Julienx

 

Chcę się pochwalić, że od 2.06., p. Marek działa u nas na działce. Ńa środę planowany stan 0, a p. Marek goni, goni, coby przestojów za dużo nie było :D

 

Jak dotąd jestem z niego i jego ekipy b. zadowolona i oby tak było do końca. Chłopaki nie lubią się lenić. :lol:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, że jest dobry :wink:

Choć mam porównanie, ponieważ kiedy nas "wystawił do wiatru" mimo wcześniej podpisanej umowy" musieliśmy znaleźć inną ekipę - każda słysząc jego cenę pytała się czy to "polacy"? :lol:

Oby wybudował Wam piękny dom - tu kończę bo to dziennik Julki :oops:

 

Uśmiechnę się po raz kolejny po sprawdzony namiar na stolarza - Julienx poproszę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
piekny dom. Gratulacje :D

 

czy możesz zdradzić mi tajemnice swoich schodów? ciekawa jestem szalenie z czego zrobione są podstopnice(chyba tak się to nazwywa?!) w kazdym razie chodzi mi o ta białą część schodów?

 

pozdrawiam trzymam kciuki

 

Anulku podstopnie to zwykły karton-gips.

 

Beton obłozony płytą g-k...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za tel do stolarza :p

 

Wnętrza wyglądają coraz przytulniej - podziwiam Was na wytrwałość - większość ludzi "odpuszcza" sobie wykończeniówkę po tym jak już się wprowadzą, kalbe wiszą z sufitu latami, okna zasłonięte są kocami itp itd a Wy powoli acz skutecznie doprowadzacie swoje gniazdko do ideału - godne pozazdroszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za tel do stolarza :p

 

Wnętrza wyglądają coraz przytulniej - podziwiam Was na wytrwałość - większość ludzi "odpuszcza" sobie wykończeniówkę po tym jak już się wprowadzą, kable wiszą z sufitu latami, okna zasłonięte są kocami itp itd a Wy powoli acz skutecznie doprowadzacie swoje gniazdko do ideału - podziwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za miłe słowa.

 

Niestety prowizorki trwają najdłużej jeśli nie są na zawsze...

 

Powolutku, ale przemy do przodu, bo to mieszkanie na pół gwizdka jest bardzo męczące. Niby juz człowiek cieszy sie wlasnym domkiem, ale tu wisi żarowa, tu kable ze scian, nie ma mebli, wiec rzeczy i ciuchy walają sie gdzie popadnie lub gdzie znajdzie sie na nie miejsce i jest to dosc męczące..

 

Najbardziej cieszy mnie to ze kurzy sie juz coraz mniej i sprzatania nie ma juz tyle. Nawet ciagle kurzące sie okna (wszedzie budowy wokół) juz mnie tak nie męczą bo mam je czym przesłonić :)

 

ale droga jeszcze przed nami daleka i pewnie bylibysmy dalej gdyby nie brak kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te dekoracje :D Na czym one się trzymają? chodzi mi o te zasłonki w łazience , w pokoju ? Do czego są przymocowane ?

 

Zasłonki przymocowane sa do ramy okienej za pomocą zwej taśmy na rzep - przyczepionej z jednej strony do ramy okiennej a z drugiej wszyte w zasłonki ...

 

takie proste, ale do okien łukowych trudno jest znaleźć cos fajnego, co nie kosztowałoby majątek...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylku,

....

 

Jakie te drzwi chcesz bo nie wiem? W stylu Klimka i Klusia Ci się podobają? Mam stolarza, który robi takie drzwi i szafę wnękową dla mnie, może i Tobie by podpasował.... Innych wzorów u niego nie widziałam, nie pytałam więc nie wiem nawet czy robi.

 

Jacobina dawaj miguniem namiar na stolarze. Mam mase mebli na wymiar i nikogo kto by mi je zrobił.

 

Drzwi od Klusia to moje marzenie. 4 pary drzwi wycenili mi na 15 tys (a jak ja mam 12 par??? :o :o :o ) włos sie jezy ile by to kosztowało. Jedne do wiatrołapu chce zrobic w klimacie Klimka... przeszklone

 

ja równiez poproszę o namiary na stolarza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te dekoracje :D Na czym one się trzymają? chodzi mi o te zasłonki w łazience , w pokoju ? Do czego są przymocowane ?

 

Zasłonki przymocowane sa do ramy okienej za pomocą zwej taśmy na rzep - przyczepionej z jednej strony do ramy okiennej a z drugiej wszyte w zasłonki ...

 

takie proste, ale do okien łukowych trudno jest znaleźć cos fajnego, co nie kosztowałoby majątek...

 

Pozdrawiam

dzięki :D fajnie to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...