Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Motylowe budowanie - KOMENTARZE


antolek

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 726
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak patrzę na te Wasz schody i sądzę, że to najpięknejsze schody na Forum Muratora - powinnaś je pokazać w wątku "pochwalcie się swoimi schodami" :)

 

Wpadam ja burza po prośbie :)

Czy możesz mi zdradzić (ew na PW) kto Wam robił szafę w wiatrołapie - jest śliczna i dokładnie taka - elegancka i stonowana - jakiej szukamy :)

Szukam także namiaru na sprawdzonego seca od schodów i parkieciarza.

Jeśli będziesz miała jakieś namiary - będę wdzięczna :)

Pozdrawam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julienx,

 

Czy mozesz mi napisac jaki to jest kamien polozony na scianie w jadalni, bo nie moge sie doczytac. I jaka byla cena za metr.

P.S. Domek jest przepiekny, gratulacje i pozdrowienia.

 

Witam,

 

kamien na scianie to łupanka marmurowa - crema marfil. Ceny za mkw. nie pamietam, ale w okolicach 150 zł

 

Bardzo dziekuje za miłe słowa...

pozdrawiam

Julia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te Wasz schody i sądzę, że to najpięknejsze schody na Forum Muratora - powinnaś je pokazać w wątku "pochwalcie się swoimi schodami" :)

 

Wpadam ja burza po prośbie :)

Czy możesz mi zdradzić (ew na PW) kto Wam robił szafę w wiatrołapie - jest śliczna i dokładnie taka - elegancka i stonowana - jakiej szukamy :)

Szukam także namiaru na sprawdzonego seca od schodów i parkieciarza.

Jeśli będziesz miała jakieś namiary - będę wdzięczna :)

Pozdrawam serdecznie

 

Bardzo dziekuje. Ciesze sie, ze sie podobają.

 

Odpowiedzi na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE!! Domek marzenie. Przejrzałem wszystkie listy i prowadzenie dziennika macie super. Tylko szkoda że troszke mało zdjęć kochani .

To sama przyjemność oglądać taki domek

 

Czy można wiedzieć jak macie reszte pomieszczeń rozmieszczonych bo szczerze mówiąc to tylko można sie domyśleć, nie mogłem znaleźć nigdzie rzutów Waszego domku. A może jeszcze jakieś zdjęcia prześlecie

 

NAPRAWDE JESTEM ZACHWYCONY!!!!!

 

GRATULUJE WAM i prosze o rzuty i fotki

 

Pozdrawiam z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam .

zajrzałam 1 raz ale teraz to już będę często to czynić.

szafa w wiatrołapie, kuchnia , "tron" a przede wszystkim chińska szafa ......no lux poprostu.

o schodach już nie wspominam bo to oczywiste , że są piękne.

ja dopiero zaczynam budowę więc narazie tylko podglądam.

piękne wnętrze!

pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także marzy się pokój marynistyczny dla Frania - jeden obraz z latarnią morską już mam ;)

Młody pewnie będzie chciał mieć pokój piratów ;) :lol:

Tak na poważnie - to z przyjemnością do Was zdaglądam - i zazdroszczę etapu urządzania ogrodu - przed nami jeszcze tyle pracy ......... :cry:

Gratulacje dla Antosia - nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że Marynia dostała się do przedszkola !!!!

Jejku niedawno te nasza bączki siedziały w brzuszkach a teraz będą przedszkolakami :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także marzy się pokój marynistyczny dla Frania - jeden obraz z latarnią morską już mam ;)

Młody pewnie będzie chciał mieć pokój piratów ;) :lol:

Tak na poważnie - to z przyjemnością do Was zdaglądam - i zazdroszczę etapu urządzania ogrodu - przed nami jeszcze tyle pracy ......... :cry:

Gratulacje dla Antosia - nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że Marynia dostała się do przedszkola !!!!

Jejku niedawno te nasza bączki siedziały w brzuszkach a teraz będą przedszkolakami :roll: :lol:

 

Mania i Antoś są w tej samej grupie :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam Cię - i zazdroszczę zarazem :oops:

U nas na działce jest taki bałagan :roll: :oops: , ja wróciłam do pracy- na wszystko brakuje czasu - nie wiem czy my się doczekamy jakiegoś trawnika?

 

Czy ten system nawadniania robiliście sami?

Sami go projektowaliście?

Proszę powiedz mi czy najpierw robiłaś sobie jakiś projekt ogrodu, co gdzie będzie rosło itp?

Ja jestem "zielona" w tym temacie :oops:

 

Bardzo się cieszę, że nasze bączki będą razem chodziły do przedszkola :p

Słyszałam o nim dużo dobrego (od znajomych) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam Cię - i zazdroszczę zarazem :oops:

U nas na działce jest taki bałagan :roll: :oops: , ja wróciłam do pracy- na wszystko brakuje czasu - nie wiem czy my się doczekamy jakiegoś trawnika?

 

Czy ten system nawadniania robiliście sami?

Sami go projektowaliście?

Proszę powiedz mi czy najpierw robiłaś sobie jakiś projekt ogrodu, co gdzie będzie rosło itp?

Ja jestem "zielona" w tym temacie :oops:

 

Bardzo się cieszę, że nasze bączki będą razem chodziły do przedszkola :p

Słyszałam o nim dużo dobrego (od znajomych) :)

 

System nawadniania roblismy sami. Kartka z papierem milimetrowym, cyrkiel, katalog Gardena i po kłopocie...

 

jesli chodzi o planowanie ogrodu to idę na zywioł... nie mamy kasy zeby wsadzić wszystko i tylko patrzec jak rosnie...

czesc juz mi zmarzła wiec musze w to miejsce wsadzic cos innego.

 

narazie parawie 100% obsiałam trawą, a potem bedę darninę wykopywać szpadlem i co roku systematycznie cos wsadzać kwitnącego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze dwa pytania:

- Ogród - kupowałaś ziemię do wyrównania terenu - czarnoziem - jeżeli tak, to gdzie? czy mechanicznie (traktor, rekultywator) wyrównywaliście teren, czy ręcznie?

- Jaga - najpierw obsadziliście grzejnik, a potem kładliście klepkę, czy odwrotnie? w naszym przypadku boimy się o brak poziomu między płytkami w kuchni a kanałówką - bo jeżeli jest coś nie tak i parkieciarz wyleje wylewkę to grzejnik będzie obniżony w stosunku do podłogi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze dwa pytania:

- Ogród - kupowałaś ziemię do wyrównania terenu - czarnoziem - jeżeli tak, to gdzie? czy mechanicznie (traktor, rekultywator) wyrównywaliście teren, czy ręcznie?

- Jaga - najpierw obsadziliście grzejnik, a potem kładliście klepkę, czy odwrotnie? w naszym przypadku boimy się o brak poziomu między płytkami w kuchni a kanałówką - bo jeżeli jest coś nie tak i parkieciarz wyleje wylewkę to grzejnik będzie obniżony w stosunku do podłogi....

 

Ziemie grałam od Gromka (z Traktu) czarnoziem - ale uważam, ze nic nie jest warta - choc trawa nie lubi ciezkich ziem, woli lekkie i przepuszczalne. Pod trawnik wzielam, ale jakbym miala cos tam innego sadzic, to ta ziemia od Gromka wcale nierewelacyjna.

 

 

Grzejnik - najpierw obsadzilismy grzejnik, pod ten poziom układał parkieciarz parkiet, a na koncu dorabialismy greting. Ale greting wynika z wysokosci takiej pułeczki na ktorej ma leżeć (z gory ustalona wysokosc w grzejniku) anyway - wszystko musiało byc na jednym poziomie i tak wyszło, a to byl problem fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...