Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt Gucio z Dominanty!


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej Arek

Ja buduję GUCIA z dominanty, w tej chwili jestem na etapie tynków wewnętrznych 8)

Generalnie jestem zachwycona tym projektem, domek jest normalych wielkości i ma bardzo dobrą komunikację. Na początku budowy wydawał mi sie trochę za mały, ale oranżeria i ogromna iloś światła dziennego w domu a także ta otwarta przestrzeń nad jadalnią - robi swoje, każdy kto do niech wchodzi mówi to samo "a wydaje sie z zewnątrz taki mały?!?!?!"

:D

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

szukam juz chyba godzinę tych Twoich zdjęc i nie moge ich znaleźc :))

Zapewne juz mieszkasz "U Gucia, a raczej w Guciu??". Ja niestety muszę jeszcze poczekac ok. 2 miesiące, teraz zaczyna sie dopiero ostra jazda z wykończeniami. Od jutra ekipa zaczyna robic wylewki, a izolacja poddasza w końcu dziasiaj skończona :))

Jestem ciekawa jak wykończyłeś Gucia od zewnątrz i jak masz rozwiązane wykończenie nad antresolą??

Zdjęcia mojego GUCIA mogę przesłac Ci na e-maila,

 

Pozdrawiam

Magda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !Witam Was ,jeśli macie jakieś fajne fotki Gucia to proszę o zdjęcia na adres: [email protected].Właśnie biorę się za kopanie fundamentów choć juz prawie październik ,mam nadzieję że pójdzie w miarę szybko :)pozdrawiam Arek :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

stan z sierpnia (tamtego dnia robili wylewki)

http://img138.imageshack.us/img138/91/311lu5.jpg

 

stan na wczoraj

http://img167.imageshack.us/img167/3352/336sh3.jpg

 

http://img138.imageshack.us/img138/6658/338bq9.jpg

 

 

 

jak widać jeszcze trochę jest do zrobienia (słup oczywiście docelowo będzie miał kształt taki jak w projekcie)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

ze względów praktycznych - wygląda to ładnie ale przyjrzyj się dokładnie wizualizacji: aby krokwie mogły być przedłużone rynna musiałaby wystawać ponad dachówki - jak w takim przypadku spełniłaby swoją funkcję? (nie mówiąc już o tym co działoby się w zimie gdy śnieg zsuwałby się po dachu)

w każdym bądź razie mój dekarz odradzał mi takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. oczywiście że przedłużenie krokwi znacznie utrudnia sprawe.. zarówno dla dekaży jak i wody spływającej z dachu..

u mnie robili to wczoraj i przykręcili pod krokwy..... drugie krokwie wystające poza obrys... ma to o tyle swoje plusy bo jak zgniją za pare lat to da sie je wymienić..

już niedługo wstawie swoje zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...