Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt Gucio z Dominanty!


Recommended Posts

A patrzyłaś już na ten temat http://forum.muratordom.pl/dziennik-budowy-gucio-ii,t144035.htm ?

 

Ja ze swojego krótkiego doświadczenia wiem już że jeżeli chodzi o koszty to w zależności od rodzaju materiałów, miejsca budowy i wkładu własnej pracy np. fundamenty mogą kosztować 8 tyś a mogą i 30 tyś.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

oczywiscie sprawdziłam całe forum i nie tylko.

Zdaję sobie sprawę ze mozna wybudowac za 150 tys i za 250 tys stan surowy... to kwestia ekipy i materiałów, ale mi chodzi o indywidualne koszty poszczególnych inwestycji.

 

Pozdrawiam

7anusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie długo będą ukończone tynki dach więc wkleje kilka fotek z zewnątrz i środka.

Żeby zmniejszyć koszty budowy zrobiłem kilka zmian które zobaczycie na fotkach w niedługim czasie.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących GUCIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich "sympatyków Gucia"

Jestem tutaj nowy :)

 

Bardzo podoba mi się ten domek i poważnie myślę o jego budowie.

Proszę zaawansowanych budujących o podzielenie sie ciekawymi informacjami o tym projekcie, kosztami budowy Gucia, ewentualnie zdjęciami. Mój e-mail [email protected]

Z góry serdecznie dziękuję.

Ps. Czy ktoś uduje dom w łódzkim?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 9 months później...
  • 4 weeks później...

Witam serdecznie!

 

Zapraszam na stronę fanklubu domu Gucio: http://www.domgucio.pl

 

Na stronie można umieszczać własne domy na mapie Polski i komunikować się z innymi właścicielami domów Gucio. Dodatkowo można stworzyć własny kosztorys oraz przeglądać aktualne kosztorysy i galerie innych użytkowników.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w naszym fanklubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Zapraszam na stronę fanklubu domu Gucio: http://www.domgucio.pl

 

Na stronie można umieszczać własne domy na mapie Polski i komunikować się z innymi właścicielami domów Gucio. Dodatkowo można stworzyć własny kosztorys oraz przeglądać aktualne kosztorysy i galerie innych użytkowników.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w naszym fanklubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 7 months później...
Obiecane lata temu foty.....

 

Chce niedługo zacząć budowę, czekam aż projektant adaptujący naniesie zmiany... :wiggle:

 

Mój mąż chciałby zobaczyć dom w rzeczywistości. Istnieje taka opcja? Nie ukrywam, że mnie również bardzo ciekawi jak on wygląda. Nasi bliscy mówią, że malutki domek wybraliśmy ale z tego co słyszałam to on tylko tak na zewnątrz wygląda a w środku jest wręcz przeciwnie. Pomożesz nam|? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jeśli wycieczka z Tomaszowa do Krakowa nie jest problemem... :) Jesli chodzi o wielkość to mój dom jest w podstawie 11 x 11 metrów + garaż wiec troszkę wiekszy (indywidualny projekt z obnizonym salonem / piwnica i pomieszczeniem gospodarczym )

Poddasze jest nie ustawne z powodu kopertowego dachu ( do dzis nie wiemy jak zaaranzować góre) scianka kolankowa niska / garaz na jedno auto - ale w praktyce nie mieści sie nawet ono /- to kilka wad które zauwazyłem przy Guciu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...