Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile płacicie miesięcznie za prąd?


Joy1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mieszkanie (jeszcze)50m2. Płacę 25zł/m-c. F-ra na 160PLN. Resztę płaci "fabryka" która sprzedaje prąd i w której pracuję :lol:

reszte dopłacamy my, abonenci

a płacimy "gronu w dalszym ciagu i nie wiadomo dlaczego uprzywilejowanych" ...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a płacimy "gronu w dalszym ciagu i nie wiadomo dlaczego uprzywilejowanych" ...

 

Ależ dokładnie wiadomo.

 

Płacimy dlatego ze jest monopol

A monopol jest dlatego bo banda Kaczorów z Mulatem i Koniem na czele spowalniali prywatyzację całymi latami a teraz wstrzymali ja kompletnie.

W końcu trzeba gdzieś obsadzać prezesów a w prywatnych firmach się nie da :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak rozejrzeć to w wielu firmach ma się dodatkowe profity płynace z tego czym sie dana firma zajmuje. Nie tylko w państwowych ale i prywatnych. Ja np. dostaje za darmo produkty mojej firmy. Gdybym tak podliczył to jestem na tym do przodu 100-200 zł miesiecznie. A w mojej firmie nie ma ani 1% udziału państwa. Nawet kapitału polskiego w niej nie ma.

Za prąd płacę srednio 400 zł miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Pierwszy mulat IV RP o spojrzeniu onanisty - szerzej znany jako kosmita z Klewek który daje w "papę" niepokornym

Wilebiciel Anana Cofana.

Jedyny mulat w kraju o umyśle geniusza po niedokończonej zawodówce

 

2) Pierwszy faszysta IV RP czyli Roman Wielki alias faszysta.

Główny bohater filmu "Koń który mówi"

Ostanio znany szerokiej publiczności jako Roman łaskawca czyli człowiek który rozdaje matury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Rodzicą którzy mieszkają w drugiej połówce faktura przyszła na kwotę 190zł z tym że na ich liczniku chodzi piec gazowy ....

Cudowna zamiana prądu na gaz ;)

 

A ja płace w lecie 270zł -300zł / 2mce i to zwiera: kuchenke elekryczną, grzanie CWU, akwarium i serwer z osprzętem (to z tych większych lub stałych żżeraczy prądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... banda Kaczorów z Mulatem i Koniem na czele spowalniali prywatyzację całymi latami a teraz wstrzymali ja kompletnie.

W końcu trzeba gdzieś obsadzać prezesów a w prywatnych firmach się nie da :roll:

 

Jabko uważaj bo bezdomnego za zniesławienie jednego z powyższych chcą posadzić na trzy latka.... tylko że on ma przewagę, jest bezdomny i nie wiedzą gdzie go terzaz znaleźć... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...