Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyszło na to, że będziemy się budować na działce moich rodziców, która nagle stała się dla nas najbardziej idealnym miejscem.

 

Skąd ja to znam... My też szukalismy działki, a okazało się, że mamy ją "pod nosem" :wink:

 

Bardzo ładny ten Wasz kawałek ziemi, domek też mi sie podoba.

Będę Wam kibicowała, żebyście szybko sie wprowadzili z "TYM Słodkim", dzięki któremu chce się chcieć :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zprzyjemnością śledzić waszą droge do nowego domku :)

 

mój szkrabek jest nieco starszy bo z 27 marca, a ten jeszcze starszy z 2001 r.

 

Co prawda ja nie mieszkałam w bloku, ale domyślam się że pewnie Wy i inni rodzice pragną stworzyć swoim pociechom własny dom z cudownym ogródkiem, po którym nasze szkraby będą biegały latem na boso, zimą budowały iglo :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tata wymyślił, żeby jeszcze raz spróbować ze spadkobiercami tego poprzedniego właściciela działki. Oni są bardzo chętni do sprzedania, tylko nie mają pozałatwianych spraw z US. Musimy im pomóc pozałatwiać te wszystkie zaległe formalności i może coś z tego wyjdzie.

A jeśli chodzi o ogród to mój mąż (miłośnik dłubania w ziemi) ma już wizję. Aż boję się myśleć co tam się będzie działo... 8)

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę czytać Wasz dziennik (jak mi czas pozwoli!), a to dlatego, że podoba mi się BARWNY (w najnowszym numerze "ZBUDUJ DOM" jest o tym projeckie napisane jako dom tani i prosty w budowie).

Jestem ciekawa, czy wyliczenia Muratora będą trafne :p

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu

 

Przeczytałam Twoj dziennik i widzę, że poczatek był niemal identyczny jak nasz. Do tego jesteśmy z tego samego dnia (na forum)

 

To musi coś znaczyć ;)

 

 

 

Fajnie masz, ze na działce rosną tak duze drzewa, to naprawdę wielki skarb.

Co do drogi to jedyne rozwiązanie widzę ustanowienie sądowo służebności

Napisz koniecznie co wymyslił Twoj tata

 

pozdrawiam i zyczę wielu miłych budowlanych chwil

 

mocca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

WITAM.

początki bywają trudne... to jeden z rozdziałów w moim dzienniku. problemy sa po to by je rozwiązywać a nie pogrążać w nich.

mam nadzieje że sprawa rozwiąże się pomyślenie a całe zajście tylko was umocni w dalszej drodze budowlanej!!!

bedwe was zapewne odwiedzał :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu skoro pojawiło się światełko w tunelu to trzeba sie tego trzymać. Wszystko będzie dobrze :D Musicie się tylko uzbroic w cierpliwość, chociaż w moim przypadku wypisy z księgi wieczystej uzyskiwałem błyskawicznie. Ale to może dlatego że księgi wieczyste zyskały w Poznaniu jakąs elektroniczną formę i wypisy daja na miejscu. Niemniej trzeba być dobrej myśli :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Rom za dobre słowo.

Powiem ci, że super się macie w tym waszym Poznaniu. U nas w Bielsku sytuacja wygląda tak, że przetarg na elektroniczne zapisy ksiąg wieczystych wygrała jakaś firma ze Skawiny (to ok. 100km) i dlatego to tyle trwa. Najpierw muszą tą księgę zawieść, przepisać, a potem wydrukować. Teoretycznie jak dla mnie to jeden dzień roboty. Ale oni takich wniosków o wypis jak mój mają trochę, więc tyle to zajmuje.

Ale już przestałam się przejmować. W sumie to chcemy zacząć wczesną wiosną więc mam nadzieję, że do tej pory wszystkie formalności załatwimy... :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam kasia w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...