Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka :)

 

No oczywiście Krecikowie :wink: po raz kolejny rzucili niejednego na kolana :o :lol: Mnie w pierwszej kolejności! :lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Kostka jest zajeeeeee...fajna!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tarasiki śliczniutkie, podesty pod drzwiami również super! :lol:

Oczywiście dzięki kosteczce i palisadkom skarpa ( moje niedoścignione marzenie :cry: ) prezentuje się jeszcze lepiej. Nic tylko SADZIĆ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Lukas - do roboty!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Gratuluję świetnego wyboru!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Po prostu CUD - MIÓD! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdróweczki cieplutkie i na złość tym ulewom - słoneczne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jestem pod wrażeniem . :lol: :lol: Wokól dom jest też u Ciebie ślicznie . Jak zwykle jesli mozesz podaj mi namiary na ekipę. U mnie teraz ociepla Pan Hubka , jestem zadowolona. Miły Pan. Mam troche jeszcze do wykonczenia w srodku domu, biały montaz mi pozostał do zainstalowania.

Brakuje czasu , na forum tez jestem mało, a przeprowadzka juz pod koniec m-ca .Pozdrawiam i sle całuski dla całej rodzinki . Duzo słońca , oby było lepiej. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle przepraszam za moje tempo odpowiedzi, ale mój przedszkolak ma wakacje i po prostu mam urwanie głowy od rana do zmierzchu :roll:

 

Łukasz - cieszę się, że kostka Ci się podoba :) Co do kun to jestem w stanie nawet dopłacić, żeby ktoś je sobie zabrał :wink:

 

Asiu - Ty też za niedługo będziesz miała śliczny domek, niestety teraz dopiero widzę, że całe otoczenie domu to worek bez dna.... Łukasz non stop coś robi, a efekty jak na razie niewidoczne. Pomalutku ogarniamy to wszystko, ale to naprawdę dużo, dużo pracy....

 

Moniczko kochana:) cieszę się, że zajrzałaś do mnie :lol:

Zdjęcia dzieciaczków obiecuję wkleić za jakiś czas - na razie zepsuł się nam laptop i nic nie mogę zgrać fotek z mojej komórki...

Powiem Ci w tajemnicy, że też lubię patrzeć na nasz domek - jest naprawdę śliczny, taki o jakim zawsze marzyłam, bez zbędnych udziwnień, a jego prostota jest sama w sobie urzekająco powalająca :lol: (no to sobie teraz nieźle przysłodziłam :wink: )

Za położenie kostki za m2 płaciliśmy 150zł brutto z materiałem (w tym kostka w granicach 75 zł). Do tego stopnie z palisad około 3000. Mamy tego ponad 160m2 więc jak łatwo da się policzyć trochę nas to wyszło... Ale jak wcześniej pisałam ogród i jego otoczenie to worek bez dna..... Tak czy siak kostka jest piękna, można sobie chodzić wieczorkiem na boso i żadne kamienie się do stóp nie przyklejają.... Dużo kasy, ale warto było :roll:

 

Magduśka tobie to nic nie napiszę :wink: Ty po prostu wpadaj do mnie z dzieciakami popływać w basenie :lol: :lol: :lol: Ściągniesz sobie szpileczki i boso po mojej kosteczce pohasasz :wink: :lol: Mód malina.....

Zapraszam gorąco na pogaduszki!!!!!!

 

Marta haloooooooo :lol: Ależ dawno Cię nie było...

Cieszę się, że nasz domek zyskuje tyle pochlebnych opinii :oops:

Z tymi płytkami klinkierowymi to jest tak, że są przyklejane nie do tynku tylko do styropianu obklejonego siatką i zaciągniętego klejem. Panowie od elewacji zaczęli tynkować od pewnego poziomu, zostawiając specjalnie miejsce na cokół :)

 

Marysia - Ty już się przeprowadzasz :o :o :o WOW!!!!!

No to powodzenia życzę i szybkiej i udanej zmiany miejsca zamieszkania :lol:

Koniecznie napisz jakie wrażenia 8)

Cieszę się, że jesteś zadowolona z Pana Bogusława. Ciekawe czy nas pamięta :roll: Jeden z nielicznych sympatycznych jacy się u nas przewinęli :roll:

 

Reniu - spokojna prostota jest dla mnie czymś najważniejszym, cieszę się, że Ci się podoba, muszę nadrobić zaległości i zobaczyć co u Ciebie słychać :lol:

 

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo ciepło i jeszcze raz dziękuję za same pochlebstwa na temat naszego domku :oops:

całuski, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu do przeprowadzki faktycznie juz niedługo .

Z pana Bogusia jesteśmy bardzo zadowoleni, elewacja wyszła sliczna .Przynajmniej nam sie podoba .Pan Bogus też był zachwycony, pamieta Was dobrze , powiedziałam,że od Ciebie mam telefon. MOzna go faktycznie polecić. Kasiu podaj mi namiary kto CI robił wykonanie bruku , jesli możesz ?

pozdrawiam i sle całuski. Zosia już chyba duza panienka. :lol: a Potrus to chyba pomocnik tatusia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasieńko :D

Dawno do Ciebie nie zaglądałam :oops: :oops: ...a tu takie zmiany :o 8)

Domek wygląda rewelacyjnie, skarpa świetnie zagospodarowana, no i ta kostka bardzo ładna 8) :D ... może wygląda na kadzenie :roll: :wink: , ale naprawdę podoba mi się!! :D

Niestety jak widać nie może być tylko dobrze :roll: ...te kuny to jakiś horror :x :evil: ...szczerze mówiąc myślałam, że to jakieś milusie zwierzątka są :oops: :roll: Po przeczytaniu tych opowieści na temat kun włos na głowie się jeży :o :( Kasieńko pomóc na pewno nie pomogę :( :( ale mocno wierzę że szybko pozbędziecie się tych nieproszonych gości :-? ...i tego z całego serca Wam życzę :D

 

Jak dzieciaczki?? Bardzo rozrabiają? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu do przeprowadzki faktycznie juz niedługo .

Z pana Bogusia jesteśmy bardzo zadowoleni, elewacja wyszła sliczna .Przynajmniej nam sie podoba .Pan Bogus też był zachwycony, pamieta Was dobrze , powiedziałam,że od Ciebie mam telefon. MOzna go faktycznie polecić. Kasiu podaj mi namiary kto CI robił wykonanie bruku , jesli możesz ?

pozdrawiam i sle całuski. Zosia już chyba duza panienka. :lol: a Potrus to chyba pomocnik tatusia :lol:

 

Cześć Marysiu :)

Cieszę się, że Pan Boguś się spisał :lol:

Pani od kostki to Anna Strach telefon 604 628 664

Jesteśmy zadowoleni, bo pracowało dużo ludzi i nie opiepszali się i co najważniejsze nie pili :wink: Pracowali do 18, a nie jak niektórzy do 15 z dwiema godzinnymi przerwami..... Zrobili to szybko i posprzątali po sobie :)

Bardzo fajnie się nam dogadywało i na bieżąco mogłam z nią konsultować wszystko....

Jak chciałabyś w tym roku zrobić kostkę to najlepiej już teraz do niej zadzwoń, bo z tego co wiem to roboty ma dużo :roll:

 

Dzieciaczki rosną, wkurzają, bałaganią, ale są słodkie i kochane.....

 

Pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasieńko :D

Dawno do Ciebie nie zaglądałam :oops: :oops: ...a tu takie zmiany :o 8)

Domek wygląda rewelacyjnie, skarpa świetnie zagospodarowana, no i ta kostka bardzo ładna 8) :D ... może wygląda na kadzenie :roll: :wink: , ale naprawdę podoba mi się!! :D

Niestety jak widać nie może być tylko dobrze :roll: ...te kuny to jakiś horror :x :evil: ...szczerze mówiąc myślałam, że to jakieś milusie zwierzątka są :oops: :roll: Po przeczytaniu tych opowieści na temat kun włos na głowie się jeży :o :( Kasieńko pomóc na pewno nie pomogę :( :( ale mocno wierzę że szybko pozbędziecie się tych nieproszonych gości :-? ...i tego z całego serca Wam życzę :D

 

Jak dzieciaczki?? Bardzo rozrabiają? :wink: :D

 

Moniczka witam cię baardzo ciepło :lol:

Kuny milusie????? No co Ty!!! Nie wiem nawet dlaczego są pod ochroną, skoro robią same szkody.....

Czekamy na dekarza, który mam nadzieję doradzi nam co zrobić, żeby uszczelnić dach i utrudnić im wejście :roll:

 

Piotrek i Zośka to dwie torpedy!!!

Rozrabiają, biją się, ale czasem potrafią przez kilkanaście minut siedzieć w spokoju.... Zośka zabiera Piotrkowi zabawki, jest zaborcza i szybko się denerwuje.... Czasem mam wrażenie, że wchodzi mi na głowę.....

Staram się jej teraz nie ustępować, żeby wyeliminować nieuzasadnione napady złości i rzucanie się po podłodze.

Czyżby już teraz przechodziła bunt dwulatka?????

Na pewno przy Piotrku było mi łatwiej, ona jest wulkanem energii, biegającym z porywającymi prędkościami po domu...

Tylko przy czytaniu książeczek siedzi cicho z zamkniętą japką i jest zafascynowana obrazkami.....

 

Często mam ich dosyć, ale to chyba normalne :wink:

 

A jak tam u Was postępy????

Partaczów pogoniłaś, dach zrobiony porządnie i co teraz słychać????

 

Pozdrawiam gorąco, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ksiu...

Przyznam się, że dzisiaj przeczytałam Twoją wypowiedź u kamlotka -Asi :wink: , więc przymaszerowałam do Ciebie... Zaskoczyły mnie kuny...

Czytając komentarze, posmiałam się z tygrysa, lwa, pumy- bo jak w ZOO, ktoś ze słoikiem będzie biegał po ten mocz? :lol: :lol: :lol:

Przepraszam, ale mam wyobraźnię b. rozwiniętą i popłakałam się...

Fakt faktem może to odstrasza, nie zaprzeczam... :wink:

Ale Kasiu... jeżeli dekarz, to zapewne to:

 

GRZEBIEŃ OKAPOWY PŁASKI 55, 80 100

 

Materiał: polipropylen barwiony w masie

długość grzebienia 1000 mm

wysokość zębów 55,80,100 mm

 

Zastosowanie: stosowany jako zabezpieczenie przed przedostawaniem się gryzoni, ptaków oraz dużych owadów pod połać dachu

 

kolor

Ceglasty brązowy czarny

 

Zaś zanim przejdę poczytać WAsz dziennik, to zapytam, czy posiadacie kota? Bo wtedy kuny tak nie moga grasować...

Życzę powodzenia :wink: i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie w moich skromnych progach :lol:

Jeśli chodzi o kuny to mnie już nic nie zdziwi.....

Dzisiaj mój szanowny mąż przywiózł w pudełeczku kupy innych kun, zebrane w miejscu gdzie żyją sobie swobodnie - 20 km od naszego domu :roll:

Jego wizja jest taka, że jak poczują i zobaczą odchody innych osobników to zwariują i może się wyniosą :roll:

 

Na dekarza i tak czekamy :)

Bardzo dziękuję za namiary na te grzebienie :lol:

Oby były skuteczne :roll:

 

pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu... jest jeszcze inne rozwiązanie... tak sobie pomyslałam, gdyby ale takiego pastucha pod prądem rozciągnąć, oczywiście o nie wysokim napięciu, ale takim, które odstraszyłoby...

Są takie odstraszacze na ptaki... W Niemczech je stosują... Skoro tzw."pastuch działa na krowę :wink: to może i na kuny... Tylko dach wtedy mógłby też kopnąć..hmmm...

Może ktoś w tej sprawie się wypowie... Taki mi pomysł wpadł...

Współczuję Wam Kasiu...

Ja żyję zgodnie z ptakami -Kopciuszkami, ale ostatnio gdy wprowadziły mi się na strych, to dość, żę alarmująco wrzeszczą i latają, gdy rozwieszam pranie...to bluzkę mam do wyrzucenia :evil:

Ale ... kuny...kurcze...

Uciekam bo jadę na budowę- pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIA W gratuluję prześlicznego domku,wszystko śliczne i w moim stylu :lol: :lol: :lol: .Właśnie przymierzamy się do budowy domku,chcemy mały,fajny czyli taki jak wasz :D .Jelśli możesz to napisz proszę jak się mieszka,jakiej wielkości są pokoje na górze.

Twoje maluszki superowe,fajnie że masz parke,my mamy dwóch chłopaków-5 i 2 -latka,słodziaki chociaż dają popalić :wink:

pozdrawiam pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dziennik przeczytałam, obejrzałam.... fajniutka lekturka :wink:

Domek b. ładnie wykończony, a kostka i ogrodzenie super.

wiesz, ten Skrzacik wygląda na taki malutki, a ma sporo tych pomieszczeń :o

Dzieci fajnkutkie tylko oczka im sie błyszczą ahhhaa... A oboje tacy podobni do siebie. Masz wesolutko :wink:

Jeszcze nieraz zajrzę ... I trzymam kciuki w walce z tymi kunami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Kasiula! :)

 

Hallo!!!!!!!! Ty się nie bycz w swoim pięknym obejściu kole chałupy, tylko siadaj do kompa i pisz do nas 8) :lol: :lol: :lol:

 

 

Kopę lat! :o Nawet na fotkach widać jak Ci dzieciaczki wyrosły! :o :lol: A Zosiczek to już panienka :o Dobrze że nam czas po twarzach tak nie zaiwania jak naszym dzieciom, hyhyhyhy 8) :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki dla wszystkich Krecików :D

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Skrzacik jeszcze wypiękniał z alejkami oraz piękną bramą!!! Jak wszystko u Ciebie, zestaw kolorów bardzo przemyślany i tak pasuje, że już nie wyobrażam sobie innego :D O takiej bramie marzę kiedyś do Jankowa, tylko kolor będzie ciemny teak. Uściski dla pomocników i trzymam kciuki za wykurzenie nieproszonych lokatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...