Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

dawno mnie tu nie było więc po kolei:

gratuluję rozwiązania problemów z drogą

gratuluję wyboru projektu - bardzo zgrabny!

ekipę wybrałabym tą drugą - umowa to umowa, i jesli jeden fachowiec może zrealizować całość tym lepiej - ja dzisiaj tak bym właśnie postąpiła - od fundamentów po wykończeniówkę. Nawet jeśli ta ekipa będzie ciut droższa, stracisz mniej czasu ( i pieniędzy mimo wszystko) niż w modelu - szukam sam kolejnych ekip.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, przestudiowała cały twój dziennik i kurcze - wszystko wam idzie jak po maśle!!! Super. Że w ogóle takich fachowców znalazłaś co terminy jeszcze mają!!! Ciekawa jestem też ceny od Pana Bogdana II. Pisz jak najszybciej.

 

Hej,

dawno mnie tu nie było więc po kolei:

gratuluję rozwiązania problemów z drogą

gratuluję wyboru projektu - bardzo zgrabny!

ekipę wybrałabym tą drugą - umowa to umowa, i jesli jeden fachowiec może zrealizować całość tym lepiej - ja dzisiaj tak bym właśnie postąpiła - od fundamentów po wykończeniówkę. Nawet jeśli ta ekipa będzie ciut droższa, stracisz mniej czasu ( i pieniędzy mimo wszystko) niż w modelu - szukam sam kolejnych ekip.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

 

Kurczę nareszcie udało mi się wejść na forum. Próbuję już od godziny i normalnie wkurzam się, bo cały czas mnie wywala :evil:

Ale jestem i chcę powiedzieć, że czekam na tę wycenę od pana Baogdana II (tak go będę nazywać coby nie mylić go z poprzednim panem B.). Tak w ogóle to osobiście poznałam pana Bogdana, bo wcześniej znał go tylko mój mąż. Pan Bogdan nadzorował i zajmował się przebudową domu i remontem najpierw piętra, a teraz parteru u jego rodziców.

Mam nadzieję, że jego cena mnie nie zabije. W tym tygodniu będę miała jasność.

 

jk69 miło cię znowu gościć w moich skromnych progach :wink:

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasia, no takie przestawianie w środku to sama radość :) No to kiedy chcecie ruszać z Panem Bogdame II.

My tez musimy wreszci eywkonac tel. do naszego majstra zeby wreszcie jakąś cene usłyszeć... Zobaczymy, już się boję. Ale i tak nikogo innego nie bierzemy - bo oni robią kompleksowo, są sprawdzeni i że tak powiem tacy swoi nie obcy.

A ja tak zajrzalam do twojego dzienniczka, bo coś nastrój mam lewy dzisiaj. Na pocieszenie (samej siebie) stronka o podłogach, o których myślę

http://www.quick-step.com/range.aspx?group=PL95&id=1&sound=N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, można, bez problemu, na ich stronie są często zadawane pytania i tam wszystko jest napisane. Myślę, ze nie jest to problem - tylko podłoga musi byc pływająca, no i odpowiedni podkład pod spód. ja widziałam te podłogi na żywo i nie umiałam uwierzyć, że to nie jest drewno. Wygląda super a wybór kolorów ogromny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo

Ja właśnie w weekend oglądałam sobie te panele na tej stronce http://www.pantom.com.pl/panele/laminowane/quick_step/panele_laminowane_quick_step_perspective.html

czy pod nie można dać podłogówke???

 

A nie lepiej byłoby dać płytki? Lepiej przewodzą ciepłod paneli. No tylko że to sprawa gustu. Mi np nie bardzo podobaja się płytki w salonie. Chociaż jak sobie tak myślę dlaczego nie lubię tego rozwiązania - chyba przez to że są takie zimne - no ale przy ogrzewaniu podłogowym będą ciepłe i fajnie by było zasuwać w skarpetkach :D No ale nie mam ogrzewania podłogowego - przy budowie następnego domu jak już spłace obecny ( hahaha chyba na emeryturze) będę musiał nad tym pomyśleć :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo

Ja właśnie w weekend oglądałam sobie te panele na tej stronce http://www.pantom.com.pl/panele/laminowane/quick_step/panele_laminowane_quick_step_perspective.html

czy pod nie można dać podłogówke???

 

A nie lepiej byłoby dać płytki? Lepiej przewodzą ciepłod paneli. No tylko że to sprawa gustu. Mi np nie bardzo podobaja się płytki w salonie. Chociaż jak sobie tak myślę dlaczego nie lubię tego rozwiązania - chyba przez to że są takie zimne - no ale przy ogrzewaniu podłogowym będą ciepłe i fajnie by było zasuwać w skarpetkach :D No ale nie mam ogrzewania podłogowego - przy budowie następnego domu jak już spłace obecny ( hahaha chyba na emeryturze) będę musiał nad tym pomyśleć :D

Pozdrawiam

Myśle o tych panelach bo myśle o podłogówce w jadalni i korytarzach, kafle beda w łazienkach , kuchni i wiatrołapie i niechce ich juz wiecej. Lubie chodzic na boso, a kafle są nieprzyjemnie twarde i zimne latem, a przez to mniej zdrowe. Zresztą w swieta moje malenstwo o kafle u kuzynki rozbilo buzke, pól 1-ki wypadło i z ząbka wystawała miazga. Musielismy pojechac do dentysty zeby cos z tym zrobił bo małego to strasznie bolało. Nie pytajcie nawet jak było bo przeżyłam horror. Jestem więc trochę nadąsana na kafle, a dzieci mam jeszcze małe więc boje sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A licznik gazowy montuje się w skrzynce w granicy działki a nie w garażu :D

Pozdrówka

 

Racja Romek :oops: Zagalopowałam się :oops:

 

Kasia widzę planuje, przestawia, kombinuje całą parą :wink:

szkoda troche tej spizarki :(

ale bez szafy w przedsionku to też koszmar :(

Pozdrawiam

 

Wolę szafę w przedsionku niż spiżarkę :)

Ja i tak jestem zwolenniczką mrożenia owoców. Nie robię kompotów w słoikach, a jak się nauczę i będzie mi się chciało kiedyś jakiś dżemik lub powidła zrobić to se do lodówki włożę :wink: :wink: :wink:

A tak na poważnie to zrobię sobie jedną taką większą wysoką półkę do przechowywania sprzętów (tosteru, mixeru, maszynki do mięsa, itd). Już zmieniłam koncepcję kuchni i chyba zrobimy zabudowę w kształcie litery "U". Później wkleję jak to wygląda.

 

hej Kasia, no takie przestawianie w środku to sama radość :)

 

dokładnie...sama radość :D :D :D

 

No to kiedy chcecie ruszać z Panem Bogdame II.

 

Czekam i czekam, ale jak coś będę wiedzieć to od razu daję znać.

Powiedział, że wycena w tym tygodniu będzie.

Dzisiaj środa, więc jescze ma 2 dni :wink:

A stronkę o podłogach zaraz będę oglądać :)

 

Kasia nie gniewasz sie? ze sie tak wywodze na rozne tematy w Twoich komentarzach. :oops:

 

:o ... zapraszam do poruszania różnych tematów w moich komentarzach.

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zwolenniczką mrożenia owoców. Nie robię kompotów w słoikach, a jak się nauczę i będzie mi się chciało kiedyś jakiś dżemik lub powidła zrobić to se do lodówki włożę :wink: :wink: :wink:

 

Ale fajnie tak sobie w zimie kompocik z gruszek otworzyć :D :D

mniam mniam

 

Najlepszy kompocik to z mrożonych śliwek i świeżych jabłek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zwolenniczką mrożenia owoców. Nie robię kompotów w słoikach, a jak się nauczę i będzie mi się chciało kiedyś jakiś dżemik lub powidła zrobić to se do lodówki włożę :wink: :wink: :wink:

 

Ale fajnie tak sobie w zimie kompocik z gruszek otworzyć :D :D

mniam mniam

 

Najlepszy kompocik to z mrożonych śliwek i świeżych jabłek :wink:

 

z jabłek - mniam mnia, ze śliwek - ble :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zwolenniczką mrożenia owoców. Nie robię kompotów w słoikach, a jak się nauczę i będzie mi się chciało kiedyś jakiś dżemik lub powidła zrobić to se do lodówki włożę :wink: :wink: :wink:

 

Ale fajnie tak sobie w zimie kompocik z gruszek otworzyć :D :D

mniam mniam

 

Najlepszy kompocik to z mrożonych śliwek i świeżych jabłek :wink:

 

z jabłek - mniam mnia, ze śliwek - ble :D

 

Mam na myśli śliwki i jabłka w jednym garnku :wink:

Też nie lubię z samych śliwek :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...