Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jak

co tydzień czytam co się dzieje w maluszkiem i mamą w kolejnym tygodniu ciąży, zacząłem nawet czytywać gazety o ciąży i niemowlakach :D :D

Muszę powiedzieć żę zaangażowałem się na maksa :D :D

Wczoraj była u nas kuzynka z 7-miesięcznym bobaskiem i mój wniosek jest jeden:

JA JUŻ TEŻ CHCĘ TAKIEGO!!!!

 

MYŚLĘ O TYM NAOKĄGŁO

 

CHYBA MI ODBIŁO

 

ALE TO MIŁE ODBICIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak

co tydzień czytam co się dzieje w maluszkiem i mamą w kolejnym tygodniu ciąży, zacząłem nawet czytywać gazety o ciąży i niemowlakach :D :D

Muszę powiedzieć żę zaangażowałem się na maksa :D :D

Wczoraj była u nas kuzynka z 7-miesięcznym bobaskiem i mój wniosek jest jeden:

JA JUŻ TEŻ CHCĘ TAKIEGO!!!!

 

MYŚLĘ O TYM NAOKĄGŁO

 

CHYBA MI ODBIŁO

 

ALE TO MIŁE ODBICIE :D

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kasia w.

przejrzałem osttnie posty twojego dziennika i musze powiedzieć że fajnie sobie to wymysliście ;) tylko z tą zamianą sciany nosnej na działową to pojechałas - raczej tego nie ruszajcie - niech zostanie nośna bo za dzużo kombiancji ze stropem by było z reszta tak tez pisze ci archi - ale reszta super!!! gratulacje! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh,.. powiem tylko tyle: masz naprawde przesliczna dzialeczke :lol:

zazdroszcze :oops:

 

Dziękuję bardzo :oops:

Ale jak sobie przypomnę, że chcieliśmy ją sprzedać i kupić działkę na jakimś zadupiu byleby była płaska to normalnie, aż mi dreszcze przechodzą.

Dobrze, że ktoś nad nami czuwa.

Dzisiaj dostałam aktualne mapki i okazało się, że w miejscu gdzie będzie stał dom jest różnica 1 metra. Także nie jest źle. :wink:

 

Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... :o

Kilka dni nieobecności wśród czytelników dziennika i komentarzy i proszę: zmiana nazwy, kolejny image prowadzącej... Prawie nie poznałem. Już pomyślałem, że to jakaś psota internetu, który "przeflancował" mnie na jakąś inną, choć równie ciekawą stronę. :wink:

Co by nie mówić, warto zaglądać tu częściej. :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich tu zaglądających, a budowniczą "Skrzata" w szczególności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...