Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

No, no, no... :o

Kilka dni nieobecności wśród czytelników dziennika i komentarzy i proszę: zmiana nazwy, kolejny image prowadzącej... Prawie nie poznałem. Już pomyślałem, że to jakaś psota internetu, który "przeflancował" mnie na jakąś inną, choć równie ciekawą stronę. :wink:

 

:oops: :D :wink:

 

Co by nie mówić, warto zaglądać tu częściej. :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich tu zaglądających, a budowniczą "Skrzata" w szczególności.

 

Dziękuję za szczególne :wink: pozdrowienia :)

 

Też zauważyłem :D same zmiany :D

Niowa nazwa :D piękne zdjęcie :D

 

Dziękuję, bardzo lubię to zdjęcie Piotrusia.

Cudny jest prawda?

 

Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No normalnie jestem w szoku :D :D

ale fajne zdjęcia :D

Kasiu właśnie odkryłem że tam są nie tylko zdjęcia działeczki :oops: :oops: :oops:

Trafiłem właśnie na album "Moja familia"

A tam Piotruś , Mamusia , Tatuś (chyba) :lol: :lol: :lol:

Boskie jest to zdjęcia jak był taki mały i leży w pieluszce :D

Dzieki za nakierowanie

:lol: :lol:

Ale ze mnie ślepota -wcześniej myslałem że tam są tylko zdjęcia działeczki

 

O co chodzi z tą firmą od mapek??

Między firmami są takie różnice w cenach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie jestem w szoku :D :D

ale fajne zdjęcia :D

Kasiu właśnie odkryłem że tam są nie tylko zdjęcia działeczki :oops: :oops: :oops:

Trafiłem właśnie na album "Moja familia"

A tam Piotruś , Mamusia , Tatuś (chyba) :lol: :lol: :lol:

 

No chyba Tatuś :wink:

 

Boskie jest to zdjęcia jak był taki mały i leży w pieluszce :D

Dzieki za nakierowanie

:lol: :lol: Ale ze mnie ślepota -wcześniej myslałem że tam są tylko zdjęcia działeczki

 

:lol: :lol: :lol:

 

O co chodzi z tą firmą od mapek??

Między firmami są takie różnice w cenach??

 

Z tego co widzę to są różnice i to dość spore :( :o

Tak jak wcześniej pisałam w jednej firmie za plan zagospodarowania i za uzgodnienia 2000zł, natomiast w drugiej za to samo 1100zł

No i dodatkowo w każdym biurze jest jakaś tam kwota za zmiany w projekcie -ale to najpierw muszą zobaczyć. Tak więc takie "stałe punkty programu" jak plan zagospodarowania i uzgodnienia wychodzą taniej w tym drugim biurze projektowym.

Jutro tam pojadę i wzystko się okaże.

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu myślę, że ta Pani, która mówiła o tym, że trzeba będzie robić nowy projekt i zapłacić za niego 6 tys albo chciała Cię naciągnąć na kasę za nowy projekt albo nie powinna nie umie tego zrobić i nie chce się do tego przyznać.

No bo w głowie mi się nie mieści że nie można poprzestawiać ścianek działowych tylko trzeba będzie robic całkiem nowy projekt i to za taką cenę!!!

Daj sobie spokój z ta Panią i jej projektami :D

 

Kasiu czy te badania geologiczne są konieczne???

 

Pzodrówka

Rom-ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu myślę, że ta Pani, która mówiła o tym, że trzeba będzie robić nowy projekt i zapłacić za niego 6 tys albo chciała Cię naciągnąć na kasę za nowy projekt albo nie powinna nie umie tego zrobić i nie chce się do tego przyznać.

No bo w głowie mi się nie mieści że nie można poprzestawiać ścianek działowych tylko trzeba będzie robic całkiem nowy projekt i to za taką cenę!!!

Daj sobie spokój z ta Panią i jej projektami :D

 

Kasiu czy te badania geologiczne są konieczne???

 

Pzodrówka

Rom-ek

 

Te badania konieczne nie są (nie mamy takiego punktu w WZ), ale warto wiedzieć na czym będzie stał nasz dom. Wiem, wiele ludzi odradza mi te badania ze względu na cenę. Ale patrząc na koszty całej budowy to nie jest duża kwota.

 

A jeśli chodzi o tą panią architekt to miała trochę racji. Że będzie trzeba od początku wszystko liczyć, zmieniać. Ale tak jak piszesz nie chciało się jej :(

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kasia? co otworze moje komentarze i widze zdjecie Piotrusia to sie usmiecham. Bede Cie szukac tzn Piotrusia jak bede sie smucic :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Ostatnio łapię się na tym, że siedzę na kanapie i patrzę na niego przez jakiś czas i nie mogę się nadziwić co on wyrabia. Śmieszny jest bardzo, ostatnio nauczył się chodzić na palcach. Sprawia mu to taką frajdę, że potrafi z jednego końca pokoju przchodzić na drugi z 50 razy z uśmiechem od ucha do ucha. I przy okazji bije sobie brawo :lol:

 

A ja nie rozumiem czemu mi znika fotka spod nicka :evil:

Pozdrowko

 

Teraz widzę Zuzie z mamusią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu widziałem właśnie wycenę

Kurcze cos tanio wyszło nie?? :D :D :D

 

No zajefajna cena i do tego ekipa super profesjonalna.

Jestem bardzo miło zaskoczona :lol:

Mogą zacząć w maju :D

A teraz to muszę się sprężyć z papierami.

 

Romek Wasz dzidziuś rośnie na naszych oczach :wink:

 

Jak Kasiu chcesz to podesle Ci moja umowe do wgladu, moze cos skorzystasz.

 

Bardzo chętnie :D

Na maila, ok?

 

Malmuc, a czy ty tak jak ja siedzisz w domku z Kacperkiem?

Pytam, bo normalnie już mi się wszystkie pomysły wyczerpały co można w taką pogodę robić. Ja w ogóle to czekam na wiosne, aż słoneczko przygrzeje i będzie fajnie. Nie ma to jak mieć swój domek z kawałkiem zielonej trawki. Nawet jak pada założyć dziecku kalosze, kurtkę przeciwdeszczową i do ogrodu....niech zbiera robaczki i dżdżownice. Już nie mogę się doczekać takich dni. I nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wolą mieszkać w bloku....

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Malmuc, a czy ty tak jak ja siedzisz w domku z Kacperkiem?

Pytam, bo normalnie już mi się wszystkie pomysły wyczerpały co można w taką pogodę robić. Ja w ogóle to czekam na wiosne, aż słoneczko przygrzeje i będzie fajnie. Nie ma to jak mieć swój domek z kawałkiem zielonej trawki. Nawet jak pada założyć dziecku kalosze, kurtkę przeciwdeszczową i do ogrodu....niech zbiera robaczki i dżdżownice. Już nie mogę się doczekać takich dni. I nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wolą mieszkać w bloku....

 

Pozdrówka kasia

 

Nie :( jestem wredna mama, z Zuzia siedzialam, a z Kasperkiem juz nie moglam.

A on jest taki spragniony spacerów, ciagle ubiera sie w Zuzi buty i mówi ze idzie pa pa.

Z tymi butami Zuzi to jest tak, ze ona chodzila w nich jak miala 3,5 roku, a szłapine to ona ma duzą. Kasper nie ma 2 lat i juz chodzi w tych butach :o

 

Kasiu musze znalezc ostateczna elektroniczną . wersje moje umowy i podeśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Malmuc, a czy ty tak jak ja siedzisz w domku z Kacperkiem?

Pytam, bo normalnie już mi się wszystkie pomysły wyczerpały co można w taką pogodę robić. Ja w ogóle to czekam na wiosne, aż słoneczko przygrzeje i będzie fajnie. Nie ma to jak mieć swój domek z kawałkiem zielonej trawki. Nawet jak pada założyć dziecku kalosze, kurtkę przeciwdeszczową i do ogrodu....niech zbiera robaczki i dżdżownice. Już nie mogę się doczekać takich dni. I nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wolą mieszkać w bloku....

 

Pozdrówka kasia

 

Nie :( jestem wredna mama, z Zuzia siedzialam, a z Kasperkiem juz nie moglam.

A on jest taki spragniony spacerów, ciagle ubiera sie w Zuzi buty i mówi ze idzie pa pa.

Z tymi butami Zuzi to jest tak, ze ona chodzila w nich jak miala 3,5 roku, a szłapine to ona ma duzą. Kasper nie ma 2 lat i juz chodzi w tych butach :o

 

Kasiu musze znalezc ostateczna elektroniczną . wersje moje umowy i podeśle.

 

Ale rośnie :D może wyrośnie z niego jakiś koszykarz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...