Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu bardzo mi się podoba taka dachówka :D

nie wiem tylko co to za kolor antracyt :oops: Na zdjęciu wygląda jak czarny albo grafitowy. Podobają mi się takie dachówki, my mamy niestety czerwoną - ze wzgledu na koszty. Czy taki antracyt jest dużo droższy od czerwonego??

A tak wogóle to trzymam kciuki za pozwolenie :lol:

Pozdrówka

 

Cześć Romek :D

Antracyt to coś pomiędzy czarnym a grafitowym.

Ta dachówka całkiem inaczej wygląda na żywo. Jest śliczna :D

Podstawowa będzie kosztować 3,36 netto za sztukę.

Ale ona jest trochę większa niż standardowa i na metr pokrycia dachu potrzeba 9,8 szt.

Trzymanie kciuków za pozwolenie na pewno się przyda, bo ekipa może zaczynać w maju :D

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu

Dachowka wyglada ekstra, zwroccie jednak uwage przy odbiorze na to jak wyglada,

Prawie u kazdego producenta znajda sie babole, ale spotkalam sie z mnostwem przypadków ze u robena czesto sa poprostu krzywe.

Pozdrawiam :)

 

Będę sprawdzała osobiście :lol:

Poważnie :lol: też czytałam, ze zdarzają się różne przygody z dachówkami.

Wiesz napalaliśmy się też na taką jak ty masz tą renesansową L-15 antracyt angoba z Koramica, ale Roben wyszedł trochę taniej.

Prawdę mówiąc to te nasze dachóweczki tak na moje oko są prawie takie same. :D

Pozdrawówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

Mam pytanko: czy wchodząc do pokoju pod schodami trzeba będzie się pochylić??

 

:o :o :o

Nie. Nie będzie trzeba się schylać.

Tam będą normalne drzwi.

Nie mam tu dokłądnych wymiarów ale tam gdzie zakęcają schody jest 180cm wysokości. Także spokojnie drzwi się zmieszczą.

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia w widziałem rzucik - fajowo wyszło!! naprawde. a wy garaż chcialiście w bryle??? :-?

 

Tak garaż jest w bryle budynku. No i tak chcieliśmy :)

Ale docelowo jest to miejsce na rowery, kosiarkę i takie tam duperelki ogrodnicze. W każdym razie na pewno tam nie będą stały auta. Samochody muszą sobie poradzić na zewnątrz.

To będzie "pokój" Łukasza. Taki warsztacik do dłubania w drewnie.

On się śmieje, że sobie tam kanapę wstawi :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia w widziałem rzucik - fajowo wyszło!! naprawde. a wy garaż chcialiście w bryle??? :-?

 

Tak garaż jest w bryle budynku. No i tak chcieliśmy :)

Ale docelowo jest to miejsce na rowery, kosiarkę i takie tam duperelki ogrodnicze. W każdym razie na pewno tam nie będą stały auta. Samochody muszą sobie poradzić na zewnątrz.

To będzie "pokój" Łukasza. Taki warsztacik do dłubania w drewnie.

On się śmieje, że sobie tam kanapę wstawi :wink: :lol:

Aha.. to juz lepiej mi się zrobiło :wink: ale to mój osobisty tylko wnosiek ze: budować dom dla samochodu to lekka przesada :) do tego jak się buduje mały dom :)

pomysł z kanapą jest niezły ;) bedziesz mogła przyjśc, posiedzieć i poatrzyć jak paracuje i może nie tylko.... ;) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tu z Wami polemizował :lol: :lol: (haha co za słowo)

ja mam garaż w bryle i bardzo mi się to podoba :D

Szczególnie podobało mi się zimą. Bez żadnego skrobania szyb wsiadałem sobie do ciepłego samochodu, chwytałem ciepłą kierownicę i sobie wyjeżdzałem.

Rom ja nie chce sie już sprzeczać czy jest to lepsze czy nie bo to drażliwy temat ;) ale ja tez nie skrobie szyb ;) wsiadam do ciepłego samochodu itd ;)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu

Pewnie troche smutno bedzie sie rozstac z ta altanką, ach te sentymenty.

Pomysl co na jej mijescu powstanie :D

i co lepiej ? :lol:

 

a ja sie dołącze do malej dyskusji :wink:

nie mam garazu w bryle i nigdy nie mialam wiec trudno mi oceniac takie roziazanie, ale nasi znajomi którzy taki garaz posiadaja zaluja.

 

A Kasi zazdroszcze przeokrutnie, oj chyba raczej Łukaszowi i Piotrusiowi, super męski azyl będa miec, czyzby miejsce na meskie rozmowy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. to juz lepiej mi się zrobiło :wink: ale to mój osobisty tylko wnosiek ze: budować dom dla samochodu to lekka przesada :) do tego jak się buduje mały dom :)

 

Dokładnie :D

Samochód to tylko samochód.

Odkąd go mam stoi na parkingu pod blokiem i jest dobrze. :D

 

pomysł z kanapą jest niezły ;) bedziesz mogła przyjśc, posiedzieć i poatrzyć jak paracuje i może nie tylko.... ;) :oops:

 

hahahaaha :lol: :lol: :lol:

co ty, Łukasz jak będzie mieć garaż to ja mu już do szczęścia nie będę potrzeba :wink: :lol:

 

A ja bym tu z Wami polemizował :lol: :lol: (haha co za słowo)

ja mam garaż w bryle i bardzo mi się to podoba :D

Szczególnie podobało mi się zimą. Bez żadnego skrobania szyb wsiadałem sobie do ciepłego samochodu, chwytałem ciepłą kierownicę i sobie wyjeżdzałem.

 

My wyszliśmy z założenia, że samochód nie będzie mieszkać tak samo wygodnie jak my. Tym bardziej, że klimat u nas się zmienia i na przykład w tym roku widziałam śnieg...dwa razy :o :o

 

Hej Kasiu

Pewnie troche smutno bedzie sie rozstac z ta altanką, ach te sentymenty.

Pomysl co na jej mijescu powstanie :D

i co lepiej ? :lol:

 

No na jej miejcsu będzie kawałek pokoju, który sobie wymyśliłam i garderoba

Sentymenty na boczek :wink: :lol:

 

A Kasi zazdroszcze przeokrutnie, oj chyba raczej Łukaszowi i Piotrusiowi, super męski azyl będa miec, czyzby miejsce na meskie rozmowy? :wink:

 

Małgosiu ja tak sobie myślę, że to będzie miejsce na wszystkie ważniejsze rozmowy :wink: :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnęliśmy Twój rzucik i mamy propozycję.

Naprawdę niedużym kosztem, raptem kilka cegieł po bokach, można wysunąć kuchnię do filarów.

 

Z kolei przedłużając ściankę w stronę salonu możesz uzyskać spiżarkę. Tak właśnie zrobiliśmy. Ta spiżarka jest podziwiana przez wszystkich.

 

Dodatkowo, na zewnątrz powstanie całkiem duży ganek. Osłonięty po bokach od wiatru i opadów.

Zobacz domek Roma

Ale żeby nie opisywać, spójrz na rysunek:

http://img240.imageshack.us/img240/4545/kasiasl6.jpg

To propozycja po wysunięciu kuchni.

 

Tak jest u nas:

http://img72.imageshack.us/img72/9941/a1kb1.png

 

Tak może wyglądać od zewnątrz (fotka Waleriany):

http://cathy22.fm.interia.pl/PC020407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...