Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oglądnęliśmy Twój rzucik i mamy propozycję.

Naprawdę niedużym kosztem, raptem kilka cegieł po bokach, można wysunąć kuchnię do filarów.

 

szkrab, fajny pomysł.

 

Kasia moze rzeczywiscie wartoby sie nad nim zastanowic, bo korzysć jest spora.

 

Pozdrawiam

 

Julienx

 

Witajcie Szkrabie i Julienx :D :D :D

Widziałam już taką opcję z wysunięciem kuchni u kilku osób i powiem szczerze, że oryginalna wersja bardziej mi się podoba. Przynajmniej jeśli chodzi o Skrzata.

Chodzi o to, że ten ganek, który będzie połączony u nas z tarasem od zachodniej i północnej strony będzie robił taki fajny klimacik.

Właśnie ta weranda przede wszystkim podoba mi się w projektach pana Biryły. Ona nadaje domowi taki spokojny i relaksujący nastrój. Nie wiem ale ja tak to odbieram.

Powiem tak rozwiązanie u Szkaraba i Romka jest w porządku przy założeniu, że chce się mieć spiżarkę.

Ja nie chciałam spiżarki od początku.

Nie robię przetworów, kompotów i takich tam innych pyszności.

Jak będziemy mieli dużą imrezę to zawsze, że tak powiem gary z bigosem :wink: mogą stać w garażu.

Na urządzenia typu mixer, toster przeznaczę sobie jedną zafkę w zabudowie kuchennej.

Tak sobie to wymyśliłam i myślę, że będzie fajnie :D

 

Pozdrawiam Was i Wasze cuuudne pociechy kasia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu,

Długo mnie nie było....

Co do dachówki- też nam sie podoba dachówka Roben...ale ciakawa jest tez Rupp ceramika.

Oczywiście antracyt- mój od poczatku ulubiony kolor :D

A gdzie zamawiacie Wasze dachówki?

 

Aha, nareszcie mamy ekipe. Umowę podpisujemy 10 kwietnia. Pomysł z tata budowniczym nie wypalił :( Prawdopodobnie zaraz po podpisaniu umowy wchodzi ekipa. Oby tylko pozwolenie było na czas, chociaż nasza ekipa powiedziała, ze i bez pozwolenia moga zacząć.... :D

A jak u Was z terminami? Macie już zamówione wszystkie materiały?

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

To my... Aga i Grześ.... Zapraszamy na nasze mini forum o SKRZACIE !!!

 

http://www.domskrzat.fora.pl

 

 

Co do dachówki... nasz wybór to betonowa dachówka BRAAS

 

Pozdrawiamy wszystkich SKRZATOMANIAKÓW !!!

 

Skrzata to ja wprawdzie nie buduję ale mam nadzieję że mogę się włączyć do rozmowy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa pokrycia dachu jak właśnie przeczytałem już załatwiona, ale dodam swoje trzy grosze - otóż rozmawiałem z kolegą co sobie właśnie dach dachówką obkłada i powiedział mi by nie brał Robena, bo dachówki tej firmy robione w Polsce nie trzymają jakości - są robione na przechodzonych liniach produkcyjnych, nietrzymają jakości ani wymiarów. Jak jest naprawdę to nie wiem, ale radziłbym porozglądać się i popytać tych którzy już takie dachówki kupili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa pokrycia dachu jak właśnie przeczytałem już załatwiona, ale dodam swoje trzy grosze - otóż rozmawiałem z kolegą co sobie właśnie dach dachówką obkłada i powiedział mi by nie brał Robena, bo dachówki tej firmy robione w Polsce nie trzymają jakości - są robione na przechodzonych liniach produkcyjnych, nietrzymają jakości ani wymiarów. Jak jest naprawdę to nie wiem, ale radziłbym porozglądać się i popytać tych którzy już takie dachówki kupili.

z przykrością musze powiedzieć że to sie nieraz sprawdza przy tych dachówkach... ale bądzmy dobrej myśli... no i pilnuj kasiu przy dostawie co by ci bubla nie wtyknęli..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu,

Długo mnie nie było....

Co do dachówki- też nam sie podoba dachówka Roben...ale ciakawa jest tez Rupp ceramika.

Oczywiście antracyt- mój od poczatku ulubiony kolor :D

A gdzie zamawiacie Wasze dachówki?

 

Aha, nareszcie mamy ekipe. Umowę podpisujemy 10 kwietnia. Pomysł z tata budowniczym nie wypalił :( Prawdopodobnie zaraz po podpisaniu umowy wchodzi ekipa. Oby tylko pozwolenie było na czas, chociaż nasza ekipa powiedziała, ze i bez pozwolenia moga zacząć.... :D

A jak u Was z terminami? Macie już zamówione wszystkie materiały?

Pozdrawiamy

 

Witaj roni :D

Nasze dachówki kupujemy w Axiomie w Straconce.

W tym lub w przyszłym tygodniu będziemy zamawiać.

Myślę, że tak strasznie jak wszędzie czytam to nie będzie.

Ogólnie jestem dobrej myśli :D

 

Może, jak dobrze pójdzie to równocześnie zaczniemy budowę naszych domków....

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa pokrycia dachu jak właśnie przeczytałem już załatwiona, ale dodam swoje trzy grosze - otóż rozmawiałem z kolegą co sobie właśnie dach dachówką obkłada i powiedział mi by nie brał Robena, bo dachówki tej firmy robione w Polsce nie trzymają jakości - są robione na przechodzonych liniach produkcyjnych, nietrzymają jakości ani wymiarów. Jak jest naprawdę to nie wiem, ale radziłbym porozglądać się i popytać tych którzy już takie dachówki kupili.

 

z przykrością musze powiedzieć że to sie nieraz sprawdza przy tych dachówkach... ale bądzmy dobrej myśli... no i pilnuj kasiu przy dostawie co by ci bubla nie wtyknęli..... :roll:

 

Witajcie :D

Co mogę powiedzieć.... :roll: :roll: :roll:

Podoba mi się ta dachówka i nie wiem może jestem naiwna, ale jestem dobrej myśli. Na forum dużo niefajnych rzeczy przeczytałam też o innych dachówkach. To wszystko zależy jak kto sobie wszystkiego pilnuje. Jeśli chodzi o nasz dach to zamierzam naprawdę bardzo poważnie podejść do tych dachówek przy odbiorze. I jakbym brała Braasa, Euronita, Koramica lub jakąkolwiek inną to było by tak samo. To sporo kasy i na pewno dopilnuję łosobiście :wink: żeby wszystko grało.

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

To my... Aga i Grześ.... Zapraszamy na nasze mini forum o SKRZACIE !!!

 

http://www.domskrzat.fora.pl

 

 

Co do dachówki... nasz wybór to betonowa dachówka BRAAS

 

Pozdrawiamy wszystkich SKRZATOMANIAKÓW !!!

 

Próbowałem się własnie zarejestrować na Waszym forum ale coś mi nie wyszło :cry: Nie moge się zalogować a na dodatek teraz mój nick jest zajęty :( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Teraz się dowiaduję, ze budujesz z prefabetu.

A my też planujemy użyc tego materiału.

Ciekawe co jeszcze wspólnego znajdziemy :D

Co myślisz o tej ofercie?

Mam nadzieję, że nie sprzedają jakiegoś spękanego bubla.

http://www.bazarek24.pl/item.php?id=5220

Pozdrawiamy

 

Witaj Dominika :D

Decyzję podjęliśmy dzisiaj. A raczej ja podjęłam, a Łukasz nawet szybko ją zaakceptował.

Cały dzień studiuję wszystkie artykuły o betonie komórkowym i stwierdzam, że to naprawdę fajny materiał na ściany.

No i mam go od ręki nie trzeba czekać i denerwować się czy dla mnie starczy....

W tym lub w na początku przyszłego tygodnia będziemy kupować.

 

A jeśli chodzi tą ofertę na allegro to porównaj sobie ile musiałabyś zapłacić gdybyś kupowała bezpośrednio u producenta...

A tak w ogóle Dominika to Ty już jesteś w naszym piknym kraju??????

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu,

W Prefabecie powiedziano nam, że mamy pytać o materiał w połowie kwietnia, bo teraz nie mają. To dopiero niespodzianka, co ???

 

Witaj Dominika :D

Wiem, wiem też dzisiaj dzwoniłam. My nie będziemy brali bezpośrednio z Prefabetu, ponieważ mój szefuncio budowy ma fajne upusty w jednej hurtowni i wyjdzie na to samo jak nie lepiej :lol:

Niezła jazda z tymi materiałami. Mi chłopak z hurtowni powiedział, że jak jutro zamówię to za miesiąc na pewno będzie.

Dachówkę zamówiłam dzisiaj.

Jutro wraca mój szefuńcio budowy z jakiejś wielkiej wyprawy i w końcu z nim o konkretach będę rozmawiać.

Ja na razie się jeszcze nie martwię.

A co myślisz o zakupach materiałów budowlanych w Czechach?

Tak sobie tylko głośno myślę, że jak u nas nic nie będzie to może tam.....

Ciekawe czy u nich też takie buuum na budowanie?

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...