Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasia gratuluje pozwolenia!!! troche mnie nie było na forum a tu prosze takie wiadomości. Ciszesz się razem z wami - to naprawde już duży krok do przodu!

WOW!! i jeszcze fasola!!!!! EXTRA!!!!!!!!!!!!! 8)

 

Cześć świercz :D

No same takie fajne newsy, że aż się boję, co będzie dalej :wink: :lol:

A pomijając sprawy budowlane, to fasolka pod serduszkiem to niesamowicie przyjemne uczucie :D

Też łokropnie się cieszę :wink:

Pozdrówka dla żonki :lol:

kasia

 

Nasza fasola jest już ogromna :D A najfajniejsze jest to że dzisiaj po południu ją zobacze na ekranie USG. A jak kopie, normalnie szok ile ma siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gratuluje pozwolenia!!! troche mnie nie było na forum a tu prosze takie wiadomości. Ciszesz się razem z wami - to naprawde już duży krok do przodu!

WOW!! i jeszcze fasola!!!!! EXTRA!!!!!!!!!!!!! 8)

 

Cześć świercz :D

No same takie fajne newsy, że aż się boję, co będzie dalej :wink: :lol:

A pomijając sprawy budowlane, to fasolka pod serduszkiem to niesamowicie przyjemne uczucie :D

Też łokropnie się cieszę :wink:

Pozdrówka dla żonki :lol:

kasia

 

Nasza fasola jest już ogromna :D A najfajniejsze jest to że dzisiaj po południu ją zobacze na ekranie USG. A jak kopie, normalnie szok ile ma siły

 

heheh no to ciągne wątek fasolowy :) nasza właśnie minęła półmetek i też już daje o sobie znać - słabiutko już kopie i wierci się. na ostatnim usg okazało się że wcale to chłopak może nie być... wiec nadzieja na dziołche wciąż jest. A ty Rom wiecie co już zmajstorwałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia, teraz dopiero doczytałam o super newsach - znaczy o ciązy i pozwoleniu na budowę!!!! Wielkie gratulacje!!! Super, w takim stanie budowa pójdzie jak po maśle, bo energii będziesz miała za dwóch :) Moje choróbsko które sie przyplątało to akurattakie antyciażowe dość (endometrioza), ale skoro pozwolenie na budowę mamy i wy tez macie, to może i nam się uda zanim domek stanie albo jak już bedzie stał. Jetsem dobrej myśli. Za pare miesięcy jak skończę leczenie, przesyłaj mi fluidki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gratuluje pozwolenia!!! troche mnie nie było na forum a tu prosze takie wiadomości. Ciszesz się razem z wami - to naprawde już duży krok do przodu!

WOW!! i jeszcze fasola!!!!! EXTRA!!!!!!!!!!!!! 8)

 

Cześć świercz :D

No same takie fajne newsy, że aż się boję, co będzie dalej :wink: :lol:

A pomijając sprawy budowlane, to fasolka pod serduszkiem to niesamowicie przyjemne uczucie :D

Też łokropnie się cieszę :wink:

Pozdrówka dla żonki :lol:

kasia

 

Nasza fasola jest już ogromna :D A najfajniejsze jest to że dzisiaj po południu ją zobacze na ekranie USG. A jak kopie, normalnie szok ile ma siły

 

No więc widziałem ją wczoraj :D Waży 2250g i jest już naprawdę dużą dziewczynką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamamatinka - napisz kiedy mam wysyłać dzidziusiowe fluidy, będe mocno trzymać kciuki, żeby Wam się udało :lol:

 

Renka - bardzo dziękuję za gratulację :D śliczna calineczka :p

 

Romek - duża i silna dziewczynka będzie :lol:

 

świercz - ja też po cichutku liczę na dziewuszkę :roll:

ale jak będzie chłopak to też będzie fajnie :lol: - wtedy zrobię im na górze jeden wielki pokój :D

 

A tak z dzidziusiowych jeszcze tematów to mojemu maleństwu dopiero tydzień temu zaczęło bić serduszko :lol:

Ale i tak najbardziej podoba mi się taki wstępny termin porodu, który oczywiście może sie jeszcze zmienic - 31.12.2007 :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówka dla wszystkich

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tym wyłazem to mam mieszane uczucia :-?

Myślałam, żeby zrobić wyłaz w łazience i potraktować go jako dodatkowe okno. Oczywiście ma to sens, gdy zrobi się jakieś stopniena dachu, po których kominiarz dojdzie do kominów.

Druga opcja jest taka, żeby nie robić żadnego wyłazu.

Kominiarz przychodzi raz w roku, zawsze się zapowiada, więc jakąś duża drabinę można pożyczyć. Tym bardziej, że nasze kominy są blisko zewnętrznych krawędzi dachu i zastanawiam się czy to nie będzie bardziej wygodny sposób dotarcia do komnia.

W sumie to wszystko można jeszcze ustalić na bieżąco, bo chyba taki wyłaz można wsatwić bez angażowania architekta.

Się zobaczy, się zadecyduje :lol:

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale fajny termin porodu. Urodzinki w sylwestra - fajnie. Ale byście mieli prezent noworoczny.

 

Wypowiem sie jescze w kwestii wyłazu. Kasiu nie dawaj wyłazu w łazience!!!!!

Wyłaz dachowy nie nadaje się do pomieszczeń zamieszkałych. Wyłaz dachowy nie izlouje w takim stopniu jak okno dachowe. Nawet jak jest z jakąś ciepła ramką. W sumie myślę że niepotrzebnie dałem ten wyłaz. Masz racje - kominiarz przychodzi raz na rok ( albo i nie :lol: ). A przez ten mój wyłaz i tak bez stopni kominiarskich i tak cieżko będzie mu dojść do komina. Lepiej już kupić długą drabinę.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale fajny termin porodu. Urodzinki w sylwestra - fajnie. Ale byście mieli prezent noworoczny.

 

Wypowiem sie jescze w kwestii wyłazu. Kasiu nie dawaj wyłazu w łazience!!!!!

Wyłaz dachowy nie nadaje się do pomieszczeń zamieszkałych. Wyłaz dachowy nie izlouje w takim stopniu jak okno dachowe. Nawet jak jest z jakąś ciepła ramką. W sumie myślę że niepotrzebnie dałem ten wyłaz. Masz racje - kominiarz przychodzi raz na rok ( albo i nie :lol: ). A przez ten mój wyłaz i tak bez stopni kominiarskich i tak cieżko będzie mu dojść do komina. Lepiej już kupić długą drabinę.

Pozdrówka

 

Dzięki Romek, właśnie tak zrobię :lol:

Nie będzie wyłazu, a kominiarz wejdzię sobie na dach po drabinie - myślę, że to dobre rozwiązanie :lol:

 

no to zajefajny sylwester ci sie zapowiada

 

:lol: :lol: :lol:

oby tylko lekarze w szpitalu za bardzo nie świętowali Nowego Roku :wink: :lol:

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia! Tu Kasia :D

Gratuluję planów Sylwestrowych!

Działeczka superowa - najbardziej to wam zazdroszczę tych drzew..... U mnie pusto.... tzn. zasadziłam juz 20 brzózek ale chyba tylko połowa się przyjęła :(

Czekam na ciąg dalszy i rozpoczęcie Waszej budowy, ja to się za dziennik chyba nie zabiorę.

I tak sobie myślę że budujemy po dwóch różnych stronach Bielska, bo ode mnie widać tylko maleńką Szyndzielnię, za to Chrobacza Łąka okazała.

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu witaj . fajowo że już masz pozwolonko :D :roll: :D :D :D :D :D :D

zbieraj siły . budowa to wielka przygoda która potrafi przyprawic skrzydełka , ale i totalnie wbić w ziemię , ja oczywiscie życze tego pierwszego . rodzinka się powiekszy sylwester w swoich czterech scianach mniam mniam :D .

 

co do terminu porodu moja żonka i synek urodzili sie tego samego dnia w tym samym miesiącu , i mają te same cyfry w latach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia! Tu Kasia :D

Gratuluję planów Sylwestrowych!

Działeczka superowa - najbardziej to wam zazdroszczę tych drzew..... U mnie pusto.... tzn. zasadziłam juz 20 brzózek ale chyba tylko połowa się przyjęła :(

Czekam na ciąg dalszy i rozpoczęcie Waszej budowy, ja to się za dziennik chyba nie zabiorę.

I tak sobie myślę że budujemy po dwóch różnych stronach Bielska, bo ode mnie widać tylko maleńką Szyndzielnię, za to Chrobacza Łąka okazała.

Kasia

 

Witaj Kasiu :D

Gorąco namawiam do założenia dziennika :D

Na pewno będę śledziała postępy na Twojej budowie :lol:

Dzięki za gratulacje i pozdrawiam Cię serdecznie Bielszczanko :lol: :lol: :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu witaj . fajowo że już masz pozwolonko :D :roll: :D :D :D :D :D :D

zbieraj siły . budowa to wielka przygoda która potrafi przyprawic skrzydełka , ale i totalnie wbić w ziemię , ja oczywiscie życze tego pierwszego . rodzinka się powiekszy sylwester w swoich czterech scianach mniam mniam :D .

 

co do terminu porodu moja żonka i synek urodzili sie tego samego dnia w tym samym miesiącu , i mają te same cyfry w latach :D :D

 

Dzięki maanmy :D

Bardzo się cieszę z tego pozwolenia :lol: :lol: :lol:

Wiesz jak na razie budowa dodaje mi skrzydeł, czuję, że robimy z moim mężem coś ważnego - budujemy dom dla nas i naszych dzieci. Bardzo się z tego powodu cieszymy :lol:

Sylwestra pewnie nie spędzimy w "swoich" czterech ścianach, tzn. myślę, że nie wyrobimy się do końca roku. Przejrzałam na oczy i relanie jest to do zrobienia, ale po co mamy się spieszyć. Spokojnie, bez pośpiechu, ale sprawnie i porządnie będziemy se budować ta nasza chałupkę :wink: :lol:

Pozdrówka dla żonki i synka

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia zapomniałem zapytać , czy starostwo informowało sąsiadów o planowanej inwestycji ?

 

Z tego co pamiętam to wszyscy sąsiedzi dostali nasze Warunki Zbudowy.

Mieli 14 dni na odwołanie się - no i oczywiście jeden się nie oparł tej pokusie i napisał jakieś pierdoły (wspominałam kiedyś o tym panu :x)

Decyzji o pozwoleniu na budowę nie dostali :roll:

 

Pozdrawiam

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...