Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Fajny to jest etap "mury do góry!" najbardziej widać spektakularne postępy prac każdego dnia, narasta podniecenie i mozna już pochodzić po poszczególnych pomieszczeniach, poustawiać w wyobraźni meble i sprzety...

wlasny domek - nie tylko juz palcem po planach...

 

to naprawde fajowy etap..

 

trzymam kciuki za następne

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajny to jest etap "mury do góry!" najbardziej widać spektakularne postępy prac każdego dnia, narasta podniecenie i mozna już pochodzić po poszczególnych pomieszczeniach, poustawiać w wyobraźni meble i sprzety...

wlasny domek - nie tylko juz palcem po planach...

 

to naprawde fajowy etap..

 

trzymam kciuki za następne

 

Pozdrawiam

 

Witaj julienx :D

Dokładnie - postępy każdego dnia są niesamowite :o

Codziennie więcej ścian naszego domu - SUPER

No i jeszcze kasa jest....hahaha - ale pewnie już niedługo :(

Już nie mogę się doczekać, kiedy tam zamieszkamy.

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje , to piekny moment gdy wychodzi się spod ziemi :)

powodzenia i jak najmniej nerwówki i szarpaniny z wykonawcami :)

 

Na początku naszej drogi z budowaniem byłam przekonana, że to przyjemne i piękne przeżycie...

Rzeczywistość jednak pokazała, że nie jest tak kolorowo - nerwówka non stop - chociaż staram się tak bardzo tym wszystkim nie przejmować to i tak czasem nie wychodzi.

 

Byle do przodu.. :lol: :wink:

 

Również pozdrawiam

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :D :D :D

 

Pieknie to juz wyglada 8)

Scian przybywa, domek "rosnie" - idziecie jak burza :D 8) SUPER

Oby tak dalej i zeby wszystkie materialy byly na czas.

 

Powodzenia i trzymamy za Was kciuki :D 8)

 

Pozdroffffffffffka,

Marta

 

Cześć Marta :D

Z materiałami luzik -jak na razie jest dobrze :D

A z tą "burzą" to biorę przykład z Was :wink: :lol:

No i chyba tak samo się cieszę jak Ty.... :D

Pozdrówka dla Arturka - mam nadzieję, że już zdrowy

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marta :D

Z materiałami luzik -jak na razie jest dobrze :D

A z tą "burzą" to biorę przykład z Was :wink: :lol:

No i chyba tak samo się cieszę jak Ty.... :D Brak połączenia sieci LAN , karta sieciowa nie jest widziana w systemie – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie gniazda LAN, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie modułu sieciowego, uszkodzenie komponentu BGA, uszkodzenie modułu zasilania karty sieciowej). Karta Wi-Fi nie działa, słaby zasięg karty Wi-Fi – Prawdopodobne przyczyny : uszkodzenie karty Wi-Fi, uszkodzenie gniazda karty Wi-Fi, uszkodzenie anteny Wi-Fi, uszkodzenie płyty głównej( uszkodzenie zasilania karty Wi-Fi, uszkodzenie komponentu BGA bardzo często spotykane w laptopach z układami firmy NVIDIA i AMD). Klawiatura nie działa, kilka przycisków na klawiaturze nie działa, klawisze na klawiaturze są cały czas wciśnięte – Prawdopodobne przyczyny: zalanie klawiatury, uszkodzenie tasiemki klawiatury, uszkodzenie foli wewnętrznych klawiatury, uszkodzenie płyty głównej (uszkodzenie złączki klawiatury, uszkodzenie modułu I/O). Touchpad nie działa lub jeden z przycisków Touchpad nie działa – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie Touchpad, uszkodzenie przycisków Touchpad, uszkodzenie tasiemki Touchpad, uszkodzenie płyty głównej (uszkodzenie zasilania Touchpad, uszkodzenie modułu I/O). USB nie działa – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie gniazda USB, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie zasilania USB, uszkodzenie modułu USB, uszkodzenie komponentu BGA). Laptop nie rozpoznaje HDD ( nie widzi dysku twardego ), uszkodzenie kontrolera IDE lub SATA – Prawdopodobne przyczyny: uszkodzenie złączki dysku twardego, uszkodzenie płyty głównej ( uszkodzenie zasilania dysku twardego, uszkodzenie kontrolera dysku twardego).

Pozdrówka dla Arturka - mam nadzieję, że już zdrowy

kasia

 

Jest strasznie duzo stresow i problemow przy budowie... ale widok "rosnacego" domku rekompensuje wiele, bo nie powiem ze wszystko :D

 

A "burza" budowlana jak najbardziej wskazana 8) Oby tak caly czas :D

 

Dzieki za pozdrowienia, tez wysciskaj Piotrusia :wink:

(Artur juz praktycznie zdrowy)

 

Pozdrowionka,

Marta

Edytowane przez marta_zaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakiś czas mnienie było :oops: a tu takie postępy :D :D

Postaram się teraz już na bierząco śledzić Waszą budowę Kasiu :D

Pozdrówka

 

Wow, nie wierzę :o

A ja myślałam, ze Ty już pieluszki i śpioszki prasujesz.

Ale z tych opisów na dole wynika, że dzidziuś tuż tuż :roll:

 

Trzymam kciuki za Was :D

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dawno żem nie zaglądał bo roboty mam kupe. ale widze że idziecie pieknie do przodu. no i trzymam kciuki za fasolke ;)

 

Witaj świercz :D

Idziemy do przodu :D :D :D - i już nie mogę się doczekać dachu. Bardzo jestem ciekawa jak cały domek będzie wyglądać i jak się to wszystko wkomponuje w działeczkę.

Fasolka ma się super - dzięki za trzymanie kciuków - ja też trzymam za Waszą :lol:

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Dzięki za info o elewacjach - spędziłam pół nocy w tym wątku i upewniłam się, że ..... mam dwie koncepcje na naszą elewację - obie "jedynie słuszne" :wink: to znaczy na dachu nasza malanżowaty Metrotile a okna białe lub ciemny brąz (może byc ciemny orzech na przykład)

Mam te samerozterki z oknami - białe zawsze były na nie, ale teraz biję sie z myślami czy nie bedę miała "ciemno" w domu z ciemnymi oknami???

Bardzo jestem ciekawa na co się zdecydujecie...

Bardzo podoba mi się twój faworyt nr 1 jeden - spokój i elegancja, nie lubię fiku-miku w architekturze ,nawet wprzypadku tak "małych domków" jak nasze :wink:

Ja osobiście zachwycam się dachem grafitowym w połączeniu z oknami złoty dąb. Widziałam u Reziego i wygląda to świetnie. Gdybym zdecydowała się na grafit to tylko ze złotym dębem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renka :D

 

Wszelkie jak to nazwałaś fajnie fiku-miku odpadają, też lubię prostotę i wręcz skromny i estetyczny wygląd :lol:

 

My prawdopodobnie zdecydujemy się na ciemne okna z zewnątrz, ale na pewno będą białe w środku. Tym bardziej, że lubimy jasne wnętrza i ciemne okna mogły by być za bardzo wyeksponowane na tle np. beżowych ścian.

Widziałam u Reziego to połączenie grafitu ze złotym dębem - jego domek wyglada świetnie.

Jednak u tego producenta u którego my będziemy zamawiać okna ten złoty dąb jest jakiś taki sraczkowaty i za bardzo nam nie pasuje.

Poza tym wyszliśmy z założenia że jeżeli ciemny dach to również ciemne okna - no i do tych kolorów łatwiej dobrać coś później, czy to będzie płytka sahara jasna, czy biała elewacja, czy zwykłe drewniane dechy.

Dlatego myślę, że ciemne okna będą ok.

 

Renka napisz jaki dokładnie kolor dachu będziecie mieli - taki odcień ceglany jak na fotkach w twoim dzienniku?

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zastanawiam sie teraz nad oknami dwukolorowymi, chociaż na początku nie brałam tego pod uwagę... Okna będą ciemne na zewnątrz i chciałam uniknąć białego pcv w środku, bo mam teraz takie w mieszkaniu i chciałam aby było inaczej, ale teraz juz nie jestem taka zdecydowana... Dach bedziemy mieli w kolorze ceglano-brązowym, kolor jest dość nietypowy, ponieważ to blachodachówka z posypką (zdjęcia są w moim dzienniku)

Ach te wybory - co krok trzeba podejmować decyzje, a czy były trafne i tak dowiemy się już na koniec budowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakiś czas mnienie było :oops: a tu takie postępy :D :D

Postaram się teraz już na bierząco śledzić Waszą budowę Kasiu :D

Pozdrówka

 

Wow, nie wierzę :o

A ja myślałam, ze Ty już pieluszki i śpioszki prasujesz.

Ale z tych opisów na dole wynika, że dzidziuś tuż tuż :roll:

 

Trzymam kciuki za Was :D

Kasia

 

Dziekuję Kasiu.

Chyba Twoje kciukasy pomogły

W poniedziałek o 12:48 przyszła na świat Marta. Waga 3560g, wzrost 54cm :D :D

Jejku jak ja się ciesze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Kasiu.

Chyba Twoje kciukasy pomogły

W poniedziałek o 12:48 przyszła na świat Marta. Waga 3560g, wzrost 54cm :D :D

Jejku jak ja się ciesze :D

 

GRATULACJE !!!

 

No i jakie sliczne IMIE :wink:

 

Pozdrowionka,

Marta

 

Dziekuję bardzo :D

hihi a z tym imieniem do ten głos sie nie liczy :D Wyczuwam w tym brak obiektywizmu...hmmm....tylko skąd to przeczucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Kasiu.

Chyba Twoje kciukasy pomogły

W poniedziałek o 12:48 przyszła na świat Marta. Waga 3560g, wzrost 54cm :D :D

Jejku jak ja się ciesze :D

 

http://img407.imageshack.us/img407/4295/015zp1.jpg

 

No co ja mogę powiedzieć - śliczna dziewczynka :lol: :lol: :lol:

Życzę Ci, żebyś oszalał na jej punkcie, żeby była Twoim oczkiem w głowie żeby to maleństwo wniosło w Wasze życie duużo szczęścia, radości, pociechy.

Dumny tatusiu pamiętaj też o mamusi, bo teraz potrzebuje Twojego wsparcia i duużo zrozumienia i cierpliwości.

Pozdrawiam Was cieplutko

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...