Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Witaj Jadwiga :D

Miło mi, że do mnie zajrzałaś - ale kurczę przeze mnie Twój synuś nie zje ciepłej zupki jak się obudzi :wink: Oj niedobrze - już będę miała u niego minusa :oops: :lol:

Piotruś dziękuję za komplementa i pozdrawia :)

Twój maluszek z atawarka super - pozwoliłam zajrzeć do ciebie i widzę, że budowa domu mu nie obca - i czynnie uczestniczy w pracach :)

 

Ze zmianami to jest tak, że było ich dużo, ale na dzień dzisiejszy jeszcze kilka ważnych poprawek bym wprowadziła. No ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie :D

A tam - nie będę się użalać, bo słonko właśnie u nas wyjrzałao :p

 

Pozdrawiam kasia

 

Nie ma obawy, dla synka miałam rosołek od wczoraj. To mężuś będzie w gorszej sytuacji... :oops: Ale co tam, w końcu zdobywam doświadczenie, które przydaje sie w budowie naszego domku, nie?? :lol: U nas też słonko, ale Kacper uciął sobie popołudniową drzemkę więc doczytuję resztę... Jak to wciąga :o :D :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jadwiga - mam nadzieję, że mężuś wybaczył brak zupy :wink: :lol:

No i masz rację wiedza zdobyta na forum to skarb :)

Pozdrówka dla Kacperka

 

Romek - Piotruś wycałowany, ach jaką on ma mięciutką szyjkę - cudo :D

Taki dwulatek pomimo tego, że czasem jest uparty i najnormlaniej na świecie wkurza to jest tak słodki i uroczy, że nic tylko go całować i przytulać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek - Piotruś wycałowany, ach jaką on ma mięciutką szyjkę - cudo :D

Taki dwulatek pomimo tego, że czasem jest uparty i najnormlaniej na świecie wkurza to jest tak słodki i uroczy, że nic tylko go całować i przytulać :lol:

 

...też tak mam :lol: :lol: ...uwielbiam całować moją 2,5 letnią Maję :D ... Czasem tak słodko się denerwuje :p ....albo fajnie mnie strofuje, a czasem sama się nadstawia i mówi ciałuj :lol: :lol: ... Zaczynam się martwić, że już niedługo z tego wyrośnie :( :roll: ...zagaduję męża, ale jest niewzruszony :o :oops: :wink: :lol: ...

 

Kasiula fajny ten Twój robiący się dach 8) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek - rośnie trochę, a tydzień 22, mam nadzieję, że w środę pochwalę się czy to będzie synek czy córeczka :lol:

 

Mannmy - zdjęcia dachu w dzienniku - no i też chciałabym, żeby było jak najmniej problemów :roll: ach potrzymam se kciuki za swój dach :wink:

Moniczka - no też się nie dziwię, że cały czas całujesz Twoją Majcię. Mam nadzieję, że nasze dzieci z takich czułości tak szybko nie wyrosną :p

 

Pozdróweczka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie ! :D

domek rośnie!

i brzuszek też :wink:

tzn. najmłodsze z inwestorów :lol:

 

Cześć wczasowiczko :)

No to zgodnie z obietnicą w rocznicę naszych pierwszych wpisów stawiam wirtualne spagetti - SMACZNEGO :lol:

http://plus.maths.org/latestnews/sep-dec05/spaghetti/spaghetti.jpg

 

Buziaczki kasia

mniam!

pychotka Kasiu :lol:

to do tego mała lampeczka wina co?

chyba ci nie zaszkodzi :wink:

http://www.biotechnolog.pl/foto_mat/wino_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi narobiłyście apetytu tym spagetti i winkiem :D

 

No no prace więźbowe posuwają się nieżle do przodu :D Jescze trochę cierpliwości i rzeczywiście będziesz myła okna dachowe :D No chyba, że pozostawisz tą przyjemność małżonkowi :lol:

 

Brzuszek już nieźle zaokrąglony :D :D Czekam z niecierpliwością na informację czy to chłopiec czy dziewczynka. Imiona już wybrane???

Co byś chciała??? Pewnie córcie co? Ja wiem że się mówi że to nieważne, byleby zdrowe było ale zawsze po cichu się na coś liczy :lol:

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu po jednej lampce pewnie zjechałabym z fotela - taka ze mnie imprezowiczka - mówię serio :lol:

Od 3,5 roku zero % - nic a nic :roll:

A do spagetti najbardziej lubię earl greya z cytryną - ale musi być gorący - letnia herbata bleeee :)

Romek - właśnie z imieniem dla chłopaka są mniejsze problemy niż dla dziewczynki :roll:

Chłopak to Maciek lub Antoś (to moje propozycje), albo Janek lub Franek (to Łukasza). Dziewczynka będzie Ania, ale też nie na pewno.

Nie wiem pewnie wszystko wyjdzie w środę jak będziemy coś wiedzieli. Kurdę nie mogę się doczekać tej wizyty :p

Na 100% się pochwalę - OBIECUJEM :wink: :lol:

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki z Tobą za dach napewno wyjdzie :D , niech robią pomału niż mieliby coś ...... :evil:

 

dzięki maanmy :)

Wczoraj był na budowie nasz kierownik i pochwalił ekipę, że fajnie i dokładnie robią.

Cieszę się, bo w końcu czuję psychiczny spokój, że ktoś kompetentny buduje nasz dom :lol:

 

co do ostatniego zdjecia myslę że pudzianowski może czuć się zagrożony :wink:

 

no ja też tak myślę :wink: :lol: :p :D

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

MOJE GRATULACJE!!!!!

Kasieńka będzie miała Zosieńkę!!!!!!

Ale się cieszę!!!!!!!!!!

 

Z mojego długiego (dwumiesięcznego hihihi ) doświadczenia moge Ci powiedzieć że fajnie jest mieć córcię :lol:

 

Muszę Ci powiedzieć, że ta wiadomość przyćmiła wszystkie piękne słupy na tarasie i nowe zdjęcia dachu :D :D

Jescze raz gratulki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace na dachu posuwają się do przodu.

 

Bardzo ładnie to juz wygląda. Domek nabiera kształtów. Prace do przodu i to najważniejsze

 

 

 

 

Aha jeszcze się pochwalę, że nasz Piotrek będzie miał siostrzyczkę Zosię - na milion procent dziewczynka :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdróweczka kasia

 

Gratulacje. Super wiadomość. Bedziecie mieli super parkę. Jeszcze raz gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...