Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

WOW :o ... ale wiadomość...GRATULACJE!!!!!! 8) :D :D

 

Zośka pięknie się prezentuje spod maminej bluzeczki :wink: :D :D ...Kasiu cudne imię wybraliście :D .

 

Będąc nad morzem słyszałam, jak jedna mama (czasem) do swojej córeczki zwracała się Zofia...co znaczyło, że mała przegięła :lol: :lol: ...

 

monikach wszedłem sobie właśnie na Twój dziennik i wcale się nie dziwię, że uwielbiasz całować Maję :D Masz śliczną córeczkę :D

Pozdrówka

 

Byłeś i nawet śladu nie zostawiłeś :evil: :wink: :lol: ...

 

Oczywiście dzięki za komplementa :wink: :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

monia77w1 - witam cię u siebie, bardzo mi miło, ze zaglądasz do mnie, wielkie dzięki za gratulki :lol: :lol: :lol:

 

Małgosieńko - dziękuję za kwiatuszki, też bardzo się cieszę :lol:

Jest już Zosia i tylko Lukas ciągle pyta czemu nie Balbinka - to była jego propozycja :wink: :lol:

A to zdjęcie ze stópkami kojarzę bardzo dobrze - jeżeli ty je robiłaś to już wcześniej zazdrościłam ci talentu fotograficznego - fotka pierwsza klasa - na jakiś konkurs się nadaje bo jest rewelka - a wszystko oczywiście dzięki ślicznej malutkiej stópce Zosi :lol: :lol: :lol:

 

Romcio - dzięki wielkie za gratulacje :lol:

A słupy są naprawdę superowe :D :D :D

 

julienx - prace idą do przodu to bardzo cieszy, tym bardziej, że z dnia na dzień widać efekty :p Zośka dziękuje za gratulki :wink: :lol:

 

Moniczka - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie chcę się powtarzać ale - DZIĘKI BARDZO :)

W sumie z tą Zośką to było tak, że ja wybrałam a Łukasz po prostu nie miał nic na przebicie :wink: :lol:

Teraz w brzuchu jest Zosieńka i już ją tak kocham, że nie mogła by być żadną Balbinką albo Teklą :)

Nawet Piotrek już wie, że siostra to Zosia - rany jak to słodziutko brzmi jak on wypowiada jej imię - jest niesamowity :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówka dla wszystkich i wielkie dzięki za zaglądanie do moich bazgrołów :roll:

Buziaczki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosieńko - dziękuję za kwiatuszki, też bardzo się cieszę :lol:

Jest już Zosia i tylko Lukas ciągle pyta czemu nie Balbinka - to była jego propozycja :wink: :lol:

A to zdjęcie ze stópkami kojarzę bardzo dobrze - jeżeli ty je robiłaś to już wcześniej zazdrościłam ci talentu fotograficznego - fotka pierwsza klasa - na jakiś konkurs się nadaje bo jest rewelka - a wszystko oczywiście dzięki ślicznej malutkiej stópce Zosi :lol: :lol: :lol:

no ja ja ja zrobiłam, wszystkie są moje, te rączusie tyż :lol:

miewam czasem jakieś przebłyski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety to tylko 3 miesiące :D

no tak, minęły czasy kiedy to ludzie zaczynali budowę po ślubie, a kończyli przed emeryturą :wink:

Jestem bardzo ciekawa jaki będzie efekt końcowy

tzn ja juz wiem, że będzie bombowy, ale ciekawa jestem jak zagospodarujesz te sakrpę, to duże wyzwanie :D

piękną masz te działkę

to wasze zacisze jest magiczne

kurna chata! musze tam kiedyś wypić herbatkę na tarasiku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety to tylko 3 miesiące :D

no tak, minęły czasy kiedy to ludzie zaczynali budowę po ślubie, a kończyli przed emeryturą :wink:

Jestem bardzo ciekawa jaki będzie efekt końcowy

tzn ja juz wiem, że będzie bombowy, ale ciekawa jestem jak zagospodarujesz te sakrpę, to duże wyzwanie :D

piękną masz te działkę

to wasze zacisze jest magiczne

kurna chata! musze tam kiedyś wypić herbatkę na tarasiku :lol:

 

Cześć Małgosiu :D

Skarpa to faktycznie wyzwanie, bo w rogu ma około 2 m :o

Jak tylko położą dachówkę i zrobi się miejsce żeby koparka wjechała to będziemy wycinać drzewka :-? Zrobimy taki jakby schodek, przez co skarpa będzie łagodniejsza i łatwiejsza do zagospodarowania.

Niestety, ale tak musi być, żeby taras i ogród miał jakiś klimacik. Porobię fotki i dokładnie opiszę, które drzewa chcemy wyciąć.

Na tych zdjęciach widać fajne porównanie

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/8/4/2/17961102_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/1/5/4/24359368_d.jpg

 

A taka śliczna działeczka kiedyś była..........

 

Pozdróweczka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajną skarpę macie dookoła.

Tak sobie tylko myśłę, czy na jesień lub wiosnę jak obficie będzie padać to nie będą się robić powodzie pod domem?? :cry:

 

Cześć Romek :D

Dookoła budynku będzie zrobiony drenaż, który będzie przechwycał wodę spływającą z góry. Na pewno taras będziemy musieli zrobić pod lekkim kątem, żeby było bezpiecznie, tzn. żeby woda nam do salonu nie wpłynęła :(

Ogólnie to wcale to takie proste nie jest i trzeba dobrze wszystko przemyśleć, a drenaż musi być zrobiony jak tylko skończą dach - czyli przed jesiennymi deszczami.

Ja narazie jestem dobrej myśli - zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce :roll:

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu-nie wiem czy już kopiłaś klinkier na komin. Jesli bardzo chcesz grafitowy to zdradzę ci gdzie możesz nabyć od ręki. Myśmy kupili cegłę pełna i dziurawkę bez żadnego problemu.

pozdrowionka dla Ciebie i kinder niespodzianki :)

 

Witaj Lucyna1 :D

Dzięki za odzew :lol: :lol: :lol: :lol:

Klinkier na komin już kupiliśmy i w sumie jesteśmy zadowoleni z naszego kolorku.

Facet w Jaworzu za cegłę w normalnych wymiarach w kolorze grafitowym chciał coś około 3,5 za sztukę - SZALONY :o

My kupiliśmy połówkę dziurawkę za 1,73 :lol:

 

Dzięki za pozdrowionka i fajnie, ze zajrzałaś do mnie, bo widzę, że założyłaś dziennik budowy. Już mniej więcej go przejrzałam przed południem - TEMPO OSZAŁAMIAJĄCE :o :o :o ,

lecę zrobić sobie herbatkę i cośik do jedzenia i idę się wgłębić w waszą budowę sąsiadko z bielska :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale marna pogoda :-?

co tam Kasiu porabiacie? daszek sie robi?

Pozdr.

Rom normalnie schrupie tę Twoją Martusię :lol:

 

No właśnie pogoda do bani - daszek się nie robi jeszcze bo najpierw muszą zrobić się kominy, a jutro też podobno ma padać więc znowu przestój....:(

 

A Martusia urocza :lol:

 

Małgosieńko :D

Twój instynkt macierzyński nie skończył się chyba na Zuzi i Kasperku :wink: :lol:

 

Pozdróweczka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu ponownie :)

dawno nie zaglądałam do Twojego dziennika a dziś nadrabiam zaległości.

Po pierwsze to bardzo serdecznie gratuluję Zosi- super wiadomość a Ty na fotkach kwitniesz :D

Po drugie gratuluję domku który rośnie w oczach. Piekne miejsce macie na niego i zapowiada się na bardzo wesoły przytulny rodzinny domek.

Póki nie doczytalam do końca też była trochę przerazóna tą skarpą ale faktycznie- dobry drenaz powinien rozwiązać problem ściekającej wody a skarpa po umocnieniu i zazielenieniu będzie swietna.

Jeszcze raz gratuluję i bardzo serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...