Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasia jest na odwyku...forumowym :wink: :lol: :lol: ... Pogoda pod psem :( ...pewnie leniuchuje :wink: :D ...

 

Rom piękny avatarek 8) :D ...baaardzo mi się podoba :p

 

A ja tam wcale nie chce iśc na taki odwyk :lol:

Chociaż może powinienem?? :lol:

 

A u nas cieplutko i świeci słońce.

 

Dzięki moniach. Uważam że to zdjęcie jest bombowe i dlatego je zamieściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, wlasnie przeczytalam TWoj dziennik, jest na prawde tchnacy optymizmem (my dopiero zaczniemy budowac domek, wiec czytanie optymistyczne o budowie jest bardzo pomocne:)

 

poza tym zdjecia i opisy pomagaja mi wreszcie zrozumiec co to wieniec i cala reszta:)

 

gratuluje coreczki i dalej bede zagladac do dziennika

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaaaasiaaaaa

gdyby nie Twój błogosławiony stan to już byś baty na pupsko zbierała :wink:

Ja to jakaś histeryczka jestem

oczywiscie wszytsko w czarnych kolorach widziałam :oops:

że sie nie bardzo czujesz :(

że te deszcze Ci dom zalały :oops:

ale już mi dąsy przeszły :D

super, cieszę sie, ze idziesz do przodu

czasem są to małe kroczki, ale najważniesze że do przodu :lol:

Buzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już i nie wiem jak mogłam tak się zapuścić.....

Kurczę ostatnio na wszystko brakuje nam czasu - dosłownie na wszystko :wink: :oops:

Nie wiem czy ja jakaś wolniejsza teraz jestem czy co :wink: :lol:

Ogólnie czuję się super - dostałam świra na puncie kupowania ubranek dla naszej Zosieńki. Sukieneczki, sweterki i takie tam - jezuuu jakie to wszystko jest słodziutkie :lol:

Musimy trochę przemeblować nasze dwa pokoje, cobyśmy się pomieścili we czwórkę - ale jak sobie pomyślę, że przyszłe lato będziemy spędzać we własnym ogródku to wszystkie niedogodności są do zaakceptowania :)

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądali - wpadnę wieczorkiem (jak nie zasnę o 21....... :oops: :oops: :oops: )

 

No ale się cieszę, ze w końcu coś naskrobałam na klawiaturce :D

papapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaaaasiaaaaa

gdyby nie Twój błogosławiony stan to już byś baty na pupsko zbierała :wink:

Ja to jakaś histeryczka jestem

oczywiscie wszytsko w czarnych kolorach widziałam :oops:

że sie nie bardzo czujesz :(

że te deszcze Ci dom zalały :oops:

ale już mi dąsy przeszły :D

super, cieszę sie, ze idziesz do przodu

czasem są to małe kroczki, ale najważniesze że do przodu :lol:

Buzi

 

Witaj Małgosieńko :D

Z tymi deszczami to nie było za ciekawie - no ale skarpa nie zjechała, domu nie zalało to najważniejsze...

A czuję się super - jasne, że zdarzają się gorsze dni, ale to nie przez brzuch tylko przez pogodę. Jak świeci słonko to nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych....:wink:

No a ostatnio te ulewy i wszechogarniająca szarość i że tak powiem "mokrość" w ogóle mi nie służyły - normalnie nic mi się nie chciało..... :(

Ale jest dobrze - cały czas sobie powtarzam, żeby tylko ten dach był to już znowu cosik do przodu będzie......

 

Pozdróweczka i cieplutkie uściski dla ciebie i reszty Twojej ekipki :lol: :lol: :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca - również gratuluję córeczki i życzę duuuużo zdróweczka :lol:

premiumpremium - witam ponownie w moich skromnych progach :) no i jeszcze raz gratuluję córci :D

 

Romek - bmbowe zdjęcie - Martusia jest rewelka :lol: :lol: :lol:

marta 1210 - cieszę się, że komuś mogę pomóc.... boję się tylko, żeby mój optymizm za szybko się nie skończył :wink: Dzięki za odwiedziny :)

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie cosik drgnęło :D

Zaczne od tego, że bardzo mi sie podoba nowe zdjęcie

Wogóle jakoś ostatnio podobają mi sie zdjęcia czarno-białe.Chyba muszę przestawić opcje w aparacie na czarno-białe i pobawić się tym trochę.

 

A na temat tych trzech tygodni to ja już nic nie mówie :evil: :evil:

 

A kominy macie po prostu piekne. Fajny kolorek i wogóle bombowe. Najważniejsze że nie są za niskie. Nie wiem czy pamietasz zdjęcia mojego domku ale u mnie zrobili za krótkie kominy. Noa ale tak już musi być. Odbiór mamy więc nie będę się wiecej nimi przejmować.

 

Moja żona też dostała świra na temat ciuszków dla małej. Odkryła ostatnio jakie to wspaniałe jest allegro i przewija naokrągło tą rolką i stale mi cos pokazuje, jakie to piekne i wogóle że moglibyśmy to czy tamto kupić :D

No ale ja ją rozumiem. W końcu zakupy podobno są dla kobiety tym, czy dla faceta.... :wink: :oops: :lol:

 

Napisz cos jescze Kasiu jak się czujesz? Z tobą i Zosieńką wszystko w porządku?? Jak brzuszek. Wklej jakieś zdjęcie co?? Brzusia oczywiście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Romek :D

Brzuch rośnie, czuję się dobrze - oczywiście drzemka w ciągu dnia obowiązkowa przynajmniej 1 godzinę :roll:

Ogólnie to nie mogę doczekać się tej naszej córeczki. Ostatnio uświadomiłam sobie, ze to już bliziutko.....3 miesiące i będzie z nami :lol:

Z Piotrkiem też wszystko dobrze - za tydzień mamy kontrolę w u pani doktor "od zeza" w Krakowie. No i są dwie opcje, albo okularki, albo trzecia operacja :roll:

Na razie jeszcze się niczym nie martwię, ale w końcu temat ujrzy światło dzienne i będziemy musieli podjąć pewnie trudną decyzję.

Więc pewnie sprawa domu trochę znowu spadnie na dalszy plan :)

 

Cieszę się, że kominy się podobają, masz rację krótkie to one nie są - jeden ma 7,30m a drugi 6m. Ja tam wolałabym mniejsze.....

 

Jutro pochwalę się drugim dokończonym kominem....:)

 

Pozdrawiam cieplutko

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to już pozostały tylko trzy miesiące?? :D Ale ten czas leci - a wydaje się że dopiero niedawno zakomunikowałaś nam tą radosną nowinę. To pewnie czasu niedługo na dziennik nie będzie no ale masz wybaczone. Z racji tego że to już Twoja druga dzidzia udzielam Ci co najwyżej miesięcznej dyspensy :D W końcu jako doświadczona mama masz pewnie wszelkie pielucho- laktacyjne tematy w małym paluszku.

A Piotrusiem nie ma co sie martwić na zapas. Bo i po co? nic to nie da a tylko siwych włosów przybędzie. Będzie problem to i znajdzie sie rada.

Muszę Cię zarazić moim optymizmem.

A jak prace w środku??

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to już pozostały tylko trzy miesiące?? :D Ale ten czas leci - a wydaje się że dopiero niedawno zakomunikowałaś nam tą radosną nowinę. To pewnie czasu niedługo na dziennik nie będzie no ale masz wybaczone. Z racji tego że to już Twoja druga dzidzia udzielam Ci co najwyżej miesięcznej dyspensy :D W końcu jako doświadczona mama masz pewnie wszelkie pielucho- laktacyjne tematy w małym paluszku.

A Piotrusiem nie ma co sie martwić na zapas. Bo i po co? nic to nie da a tylko siwych włosów przybędzie. Będzie problem to i znajdzie sie rada.

Muszę Cię zarazić moim optymizmem.

A jak prace w środku??

Pozdrówka

 

leci niesamowicie.....

a dziennika postaram się nie zapuścić - w końcu wykończeniówka wtedy będzie na tapecie :lol: ......no oczywiście jak dach do tego czasu uda się skończyć :wink: :lol:

O Piotruśka się jeszcze nie martwię - we wtorek wizyta u pani doktor więc wszystko sie okaże..... :roll: :lol:

A z prac w środku to dzisiaj mniej więcej posprzątaliśmy po murarzach :)

 

Pozdrówka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia,

Długo na forum nie zaglądałam. Czas nadrobić zaległości. Postaram się dzisiaj załączyć nowe fotki.

 

Ale widzę, ze u Ciebie postępy ogromne...Pięknie to wszystko wygląda.

 

Zastanawiam się, czy dostałaś moją ostatnią wiadomośc na priva, bo nie dotałam żadnej odpowiedzi. Może nie doszła ???

Tak czy siak- pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych postępów....

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

1. Cieszę się, że się przybędzie Wam nowy członek rodziny - oby i Ty i wasza córeczka (o Twoich panach nie zapominając) byłyście zdrowe, no i wam rodzicom wytrwałości życzę. Nasz Tomek chowa się dobrze a i Marta dobrze sobie radzi ze świadomością posiadania braciszka.

2. Szybko się buduje wasz domek i tak trzymać, a że zdarzają się wpadki - no cóż inspektor nadzoru inspektorem nadzoru, ale inwestora oko budowę tuczy :wink:

Jeszcze trochę to nas przegonicie. :lol:

3. Niepokoi mnie ten wściekle zielony kolor na waszej więźbie - taki jeden gość z tartaku mówił mi, że to nie dobrze, że to świadczy o tym że drewno jest słabo zaimpregnowane i w dodatku kiepskim preparatem. :-? Nie wiem co o tym sądzić. Spytajcie waszego kierownika budowy co o tym sądzi.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...