Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Ale fajne to USG :D :D

Super jest to 3D. To niesamowite że można tak dokładnie zobaczyć swoją kruszynkę :D

I nawet mruga do mamusi :D

Już się nie mogę doczekać kiedy przydzie na świat i wszyscy ją zobaczymy.

A co Ty robisz Kasiu o takiej godzinie na forum? :lol: Moja żona w ciązy to o 8 uderzała w kimono i pozostawały mi samotne wieczory.

Pozdrówka

 

Wiem, wiem :oops:

Przeginam trochę.....

Ostatnio chodzę spać przeważnie grubo po północy...

No ale nadrabiam często w dzień.....z Piotruśkiem :)

Jak byłam z nim w ciąży to też o dziewiątej już spałam - teraz jakoś z niczym się nie wyrabiam, na nic nie mam czasu :)

Dobra lecę, bo jutro trza wcześnie wstać i na budowę z kontrolą wpaść :D

 

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurde, domek prześliczny, z dachówką wygląda cudnie. Czarna jest super, my niestety musimy mieć czerwoną, tak jest napisane w planie zagospodarowania :(

 

ja tez ostatnio mialam 4d USG, fajna sprawa :)

 

http://www.babyboom.pl/galerie/albums/userpics/19449/synek2.jpg

 

http://www.babyboom.pl/galerie/albums/userpics/19449/synek22.jpg

 

http://www.babyboom.pl/galerie/albums/userpics/19449/synek23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, Dominiczka - dzięki wielkie za pozdróweczki :p Też nie wiedziałam, że tak wyraźnie można wygenerować obraz.... Super :D

 

Kropecka - fajowe fotki - domyślam się, że to z okresu 20 tygodnia ciąży. Wtedy chyba najlepiej robić usg 3d :D

U mnie już 31 tydzień więc dziecko jest większe i nie widać tak fajnie całej "otoczki" i miejsca, w którym rośnie....

A z tym planem zagospodarowania to lipa, że ktoś mówi jaki masz mieć kolor dachu :-?

 

Pozdrawiam was dziewczyny cieplutko :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w 22 tygodniu robione. poprzednio z Wiktorem jak robiłam w 27 tygodniu to już się cały nie mieścił i też tylko twarz mam.

 

no ja chciałam czarny dach, jak notariusz podczas kupowania działki odczytywał jakie są zalecenia to nawet tego nie usłyszałam że musi być czerwony. dopiero Maciek mi potem powiedział i byłam zawiedziona nieco :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipowa Panienko - no po podłodze to będą mieli pokój większy od naszego salonu :lol:

 

maanmy - prościutko to fakt, ale jakoś nie mogą tego dachu skończyć :-?

 

ANNJNA - witam w moich skromnych progach :) szczerze mówiąc o przebojach z drogą to już prawie zapomniałam.... Nawet sąsiad jest miły i czasem do nas zagląda i coś tam doradza :roll:

 

Pozdróweczki dla wszystkich :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

zjęcia super. Teraz dopiero widać, że Piotruś ma się do czego przytulić. Pewnie nie może się doczekać kiedy będzie mógł z Zosią bałaganić.

 

pozdrowionka i buziaczki :D :D :D

 

witaj Monia :D

No Zośka rośnie jak na drożdżach :D

Wszyscy już chcielibyśmy, żeby była z nami....

Piotrek od kilku dni zrobił się jakiś taki strasznie za mamusią. Tylko mamusia może ubrać kurtkę, tylko mamusia może umyć ząbki, tylko mamusia może poczytać, itd.

Mam nadzieję, ze mu to minie i jakoś zaakceptuje nową sytuację, że będzie musiał się mamusią podzielić. A swoją drogą dla takiego 2,5 latka to musi być bardzo trudne....

Również cieplutko cię pozdrawiam :p

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyli drenaż - :o :o :o chyba jutro osobiście pojadę zobaczyć :wink:

Za to dach coś się nie chce skończyć :-?

Mamy już listopad, a wszyscy jakoś mają na wszystko czas.....

Za niedługo spadnie śnieg, ale co tam :evil:

A jakie plany ambitne były, żeby wykańczać w październiku :o

Brak mi słów....znowu :evil:

Hahaha :evil:

 

Ja byłam jeszcze lepsza bo planowałam się wprowadzić w grudniu !!!! :):)

 

Póki co gonimy Was i gonimy i dogonić nie możemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...