Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu co do zimowania Twoich drzwi w garazu to radze Wam abyscie zaqbrali drzwi w bezpieczne miejsce.

Nasze drzwi (7 szt.+futryny) ladnie popakowane "zimowaly" od sierpnia do zeszlej soboty kiedy to je zamontowalismy. I co sie okazalo?! Jedna futryna i 3 szt. drzwi sa cale pozarte przez myszy :o :evil: ! Plakac mi sie chcialo jak to zobaczylam. drzwi jakos zabejcujemy ale futryna i to ta z wiatrolapu ma wyzarte takie dziury na samym widolku, ze jest praktycznie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu tak sobie przypomniałem że jak u mnie na nieogrzewanym poddaszu drzwi czekały na montaż to ułożone były na leżąco. Tak poradzili nam w salonie sprzedaży. Niby miało to zapobiec wypaczaniu się drzwi. Nie wiem czy to prawda ale tak zrobiliśmy. Może jak trzymacie drzwi w garażu to też je połóżcie na na czymś na leżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula! :D

Jak się miewa Zosieńka? Zdjęcia są piękne! 8) dla takich chwil warto żyć :D

Jeśli chodzi o budowę, a zwłaszcza o "Fachowców" to radością nie tryskasz :( ...niestety doskonale Ciebie rozumię :roll: ...grudzień nastał, a nasi wykonawcy mówią, że może w tym roku położą ten dach :o :evil: ach szkoda słów...

U Ciebie, to już naprawdę końcówka :D a domek prezentuje się pięknie 8) :D

Pozdróweczka dla całej rodzinki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

cieszę sie że sie odezwalas :D

co słychać zimową porą

ostatnią w małym mieszkanku :D

 

Cześć Małgosiu :D

:lol: :lol: :lol:

mam nadzieję, że to ostatnia zimowa pora w naszym małym mieszkanku :lol:

cały czas mam wrażenie, że za chwilę urodzę.....

dzisiaj np. o 7 rano gotowałam pomidorówkę, w razie jakby mnie wzięło w ciągu dnia - tak dziwnie się czułam - ale oczywiście nic z tego :wink: :lol:

jestem przewrażliwiona, wiem, ale przy Piotrku w ogóle nie wiedziałam, że to już zaczyna się poród i pojechałam do szpitala jak miałam rozwarcie na 6cm - nieźle było - dlatego teraz trochę świruję :roll: :roll: :roll:

tak ogólnie to fajnie, że będziemy mieli córcię - jestem niesamowicie ciekawa jaka będzie, no i w ogóle jeszcze raz to wszystko przed nami....

jestem jakaś taka podekscytowana :oops: :oops: :oops:

Buziaczki Małgosiu

pozdróweczki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu co do zimowania Twoich drzwi w garazu to radze Wam abyscie zaqbrali drzwi w bezpieczne miejsce.

Nasze drzwi (7 szt.+futryny) ladnie popakowane "zimowaly" od sierpnia do zeszlej soboty kiedy to je zamontowalismy. I co sie okazalo?! Jedna futryna i 3 szt. drzwi sa cale pozarte przez myszy :o :evil: ! Plakac mi sie chcialo jak to zobaczylam. drzwi jakos zabejcujemy ale futryna i to ta z wiatrolapu ma wyzarte takie dziury na samym widolku, ze jest praktycznie do wymiany.

 

Kurdę faktycznie niezła lipa z tymi drzwiami - dzięki za radę....

Jutro będę u rodziców to zerknę na nie i pewnie wstawimy je do kotłowni :roll:

Masz rację lepiej dmuchać na zimne...

Pozdrawiam i dzięki :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu,

 

zdjęcia super, brzuszek pięknie Ci rośnie :lol: :lol: Jak Zosia będzie taka ładna jak Piotruś to nie będziecie mogli opędzić się od kawalerów.

 

No to dostaliście na mikołajki naprawdę wyczekany prezent. Co teraz planujecie zrobić? Odpoczynek do wiosny?

 

 

pozdrowionka

 

Monia jak zwykle poraża mnie swoim niesamowitym tempem :wink: :wink: :wink:

Dzięki za komplementy :oops: :oops: :oops:

No cóż niestety nie pozostało nam nic innego tylko czekać do wiosny.

Za niedługo pogoda pewnie znowu się popsuje, więc na siłę nie ma sensu nic zaczynać. Myśleliśmy, że zrobimy sobie teraz elektrykę, ale stwierdziliśmy, ze nie ma sensu - na spokojnie ruszymy na wiosnę....

Na dzień dzisiejszy myślę sobie, ze fajnie by było następne święta Bożego Narodzenia spędzić w naszym domku - a czy się uda to czas pokaże....

 

A Zosia niech tylko zdrowa będzie, bo to w sumie najważniejsze

:roll: :roll: :roll:

 

Pozdrawiam cię cieplutko

Śliczny atawarek

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu tak sobie przypomniałem że jak u mnie na nieogrzewanym poddaszu drzwi czekały na montaż to ułożone były na leżąco. Tak poradzili nam w salonie sprzedaży. Niby miało to zapobiec wypaczaniu się drzwi. Nie wiem czy to prawda ale tak zrobiliśmy. Może jak trzymacie drzwi w garażu to też je połóżcie na na czymś na leżąco

 

Romek dzięki za radę :lol:

pozdróweczki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula! :D

Jak się miewa Zosieńka? Zdjęcia są piękne! 8) dla takich chwil warto żyć :D

Jeśli chodzi o budowę, a zwłaszcza o "Fachowców" to radością nie tryskasz :( ...niestety doskonale Ciebie rozumię :roll: ...grudzień nastał, a nasi wykonawcy mówią, że może w tym roku położą ten dach :o :evil: ach szkoda słów...

U Ciebie, to już naprawdę końcówka :D a domek prezentuje się pięknie 8) :D

Pozdróweczka dla całej rodzinki! :D

 

Monia aż wstyd się przyznać, ale ostatnio w ogóle nie mam czasu na śledzenie dzienników:oops: :oops: :oops:

.... Muszę zerknąć do Ciebie jakie tam postępy....wiem, że jeśli chodzi o fachowców to jedziemy na tym samym wózku....

Nie wiem czy wiesz, ale nasze schody też będą burzyli - bo na zakręcie zamiast 90 cm wyszło im 78 cm :o :o :o

O szczegółach napiszę jeszcze w dzienniku :roll:

Dzięki za miłe słowa :p

Również pozdróweczki dla Ciebie i Twoich bliskich

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu wyglądacie cudownie na ostatnich zdjęciach. Nie mogę się napatrzeć.

Wiem że teraz o tym nie myślicie ale jak będziesz miała chwilę to wklej zdjęcie ukończonego dachu :D

Trzyma kciuki za Zosię. Czuję, że lada dzień się pojawi. W sumie to Wasza córeczka już należy do forumowej społeczności. W końcu jest przez wszystkich wyczekiwana.

Coś czuję że z następną wiadomością coś nam wszystkim oznajmisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu wyglądacie cudownie na ostatnich zdjęciach. Nie mogę się napatrzeć.

Wiem że teraz o tym nie myślicie ale jak będziesz miała chwilę to wklej zdjęcie ukończonego dachu :D

Trzyma kciuki za Zosię. Czuję, że lada dzień się pojawi. W sumie to Wasza córeczka już należy do forumowej społeczności. W końcu jest przez wszystkich wyczekiwana.

Coś czuję że z następną wiadomością coś nam wszystkim oznajmisz :wink:

 

Dzięki Romek :oops: :oops: :oops:

Zdjęcie dachu wkleję na sto procent, bo jutro ubieramy kalosze i jedziemy wszyscy na działkę :lol: :lol: :lol:

Pozdróweczki dla Twojej Martusi, która stażem jest dłużej w forumowej społeczności.... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...