Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Dlaczego nie mam dziennika? Bo jestem leniuch, któremu nie chce się pisać. Poza jakbym zaczęła opisywać moje perypetie z murarzami partaczami to co niektórym odechciałoby się budować. Odpukać odkąd zaczelismy robić w środku trafiamy na solidnych fachowcówi oby tak do końca.

 

Super, że z Zosieńką coraz lepiej. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę takiej slicznej córeczki. Ja jakos nie mogę namówić męża a Szymek zaczyna dopominać się o towarzystwo. Ostatnio zapytał się czy mam w brzuszku małego Szymka albo siostrzyczkę bo chętnie by się z kimś pobawił. Może na nowy dom :lol: .

 

To na kiedy planujecie przeprowadzę?

 

Skąd ja to znam murarze partacze to chyba zmora inwestorów....

Obyśmy też teraz tylko na solidnych trafiali - no to nie zapeszam :wink:

A z dzidziusiem na nowy dom to super pomysł - całkowicie popieram Szymuś nie może być sam - no to chyba już trza się starać, bo wy to za niedługo zamieszkacie :roll:

Mi marzą się święta BN w nowym domku - musimy teraz to wszystko fajnie i szybko zgrać i myślę, że się uda!!!!!!!!!!!!!!!

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnie kolek to mój Szymek miał straszne. Płakał i płakał. Żaden lek z apteki nie działał. Wreszcie nasza pani pediatra przepisała lek na zamówienie, debridat, i jak ręką odjął. Może komuś pomogę.

 

Ja daję małej debridat 2 razy dziennie po 2,5 ml - też słyszałam, że lek cud...

Poprawiło się owszem, ale dopiero jak zaczęłam dawać dodatkowo Bobotic to ewidentnie widać poprawę...

Daję jej bobotic do każdego karmienia i praktycznie nie ma poblemów z bączkami - pięknie pierdzi :wink: - a przecież właśnie to było powodem, że normalnie sztywna była, a nóżki to się jej zgiąć nie dało...

Tez polecam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kolek to mój Szymek miał straszne. Płakał i płakał. Żaden lek z apteki nie działał. Wreszcie nasza pani pediatra przepisała lek na zamówienie, debridat, i jak ręką odjął. Może komuś pomogę.

 

Ja daję małej debridat 2 razy dziennie po 2,5 ml - też słyszałam, że lek cud...

Poprawiło się owszem, ale dopiero jak zaczęłam dawać dodatkowo Bobotic to ewidentnie widać poprawę...

Daję jej bobotic do każdego karmienia i praktycznie nie ma poblemów z bączkami - pięknie pierdzi :wink: - a przecież właśnie to było powodem, że normalnie sztywna była, a nóżki to się jej zgiąć nie dało...

Tez polecam :lol: :lol: :lol:

 

Zgadza sie, ten lek jest naprawdę rewelacyjny. Ja jeszcze dawałam Szymkowi czopki homeopatyczne Viburcol i Spascupreel. Jeden jest uspakajający a drugi rozluźniający. Dostawał 2 razy dziennie po pół kazdego czopka. Są naprawdę rewelacyjne a w połąceniu z Debridatem to już wogóle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Zosienka jest prześliczna, księżyc w pełni, ślicznie rośnie :lol:

 

My pewnie się postaramy na przyszłe wakację. Nie ukrywam, ze chcielibyśmy w spokoju wykończyć domek a potem zamieszkać i dopiero dzisiuś. Ale jak będzie, zobaczymy.

 

Kasiu do zobaczenia o bardziej ludzkiej porze.

 

Pozdrowionka Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasieńko! :D ale cudnie wyglądacie 8) :D

 

Fajnie, że koleczki macie już za sobą, niestety wiem co to znaczy :roll: ...

 

A co do schodów, to widzę, że macie dokładnie to samo :x ...z tym, że u nas po tzw. poprawieniu, wciąż są do d..py. Biegi co prawda przełożone, ale każdy stopień ma inną wysokość :evil: ...i co najlepsze zauważyliśmy to dopiero po rozszalowaniu :( :( ...masakra! :evil:

 

Patrzcie fachowcom na ręce, aby nie było więcej wtopek :roll: :-? :wink:

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasienko

ślicznie wyglądacie :D

trzymam kciuki za rozpoczecie sezonu budowlanego

bede Was odwiedzac :D

 

Dziękuję Małgosiu :oops:

Odwiedzaj, odwiedzaj, ja też muszę cię odnaleść, bo strasznie jestem ciekawa jak tam piękniście (w co absolutnie nie wątpię:) ) masz w środeczku....

Pozdróweczki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasieńko! :D ale cudnie wyglądacie 8) :D

 

Fajnie, że koleczki macie już za sobą, niestety wiem co to znaczy :roll: ...

 

A co do schodów, to widzę, że macie dokładnie to samo :x ...z tym, że u nas po tzw. poprawieniu, wciąż są do d..py. Biegi co prawda przełożone, ale każdy stopień ma inną wysokość :evil: ...i co najlepsze zauważyliśmy to dopiero po rozszalowaniu :( :( ...masakra! :evil:

 

Patrzcie fachowcom na ręce, aby nie było więcej wtopek :roll: :-? :wink:

 

Pozdrowionka!

 

Witaj Moniczka :D :D

Jeśli chodzi o schody to już zapowiedzieliśmy, że przed zalaniem musi być wpis do dziennika budowy....

Niestety nasze totalnie zrąbane schody to efekt pracy poprzedniego kierownika, który miał w d..pie wszystko.....

Teraz mam nadzieję, że będą zrobione porządnie - jak nie, będą burzyć do skutku :evil:

Mam nadzieję, że u nas z wtopkami już definitywny koniec :roll:

Pozdrawiam cieplutko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Kasiu ale ta Twoja Zosieńka śliczna :D :D :D

 

Witaj Romek :D

Ale mi miło, że jeszcze o mnie ktoś pamięta :)

W imieniu Zosieńki dziękuję - to po mamusi hihihihi :wink:

Nie było mnie trochę na forum a tu widzę, że Ty to już oświeconą górą zostałeś - GRATULACJE :D :D :D

A jak tam Twoja Martusia????

Pewnie już zdjęcie z atawarka nieaktualne :(

Pozdróweczki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...