Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej!!! nareszcie odrobiłam zaległości i zapoznałam się z waszymi postępami prac!!! super! no i wielkie gratulacje. temat jak budowac przy 3-latku i niemowlaku od 9 tygodni dość realnie mnie dotyczy (znaczy w ciąży jestem, yupiiiii!!!!!!!!!!!!!) dziś wreszcie chwalę sie na forum :)) choć to dopiero 9 tydzień.

ale, żeby nie było że weszłam tu tylko żeby się chwalić - pytanko mam co do szmba - jak robilicie, jaka pojemnośc itd. napisz prosze mozliwie dłużo szczegółów, ponieważ, tez będe potrzebowała szambo "przejściowe" i zastanawiam się na różnymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!! nareszcie odrobiłam zaległości i zapoznałam się z waszymi postępami prac!!! super! no i wielkie gratulacje. temat jak budowac przy 3-latku i niemowlaku od 9 tygodni dość realnie mnie dotyczy (znaczy w ciąży jestem, yupiiiii!!!!!!!!!!!!!) dziś wreszcie chwalę sie na forum :)) choć to dopiero 9 tydzień.

ale, żeby nie było że weszłam tu tylko żeby się chwalić - pytanko mam co do szmba - jak robilicie, jaka pojemnośc itd. napisz prosze mozliwie dłużo szczegółów, ponieważ, tez będe potrzebowała szambo "przejściowe" i zastanawiam się na różnymi rozwiązaniami.

 

Witaj mamamatinka :D

Ogromniaste gratulacje :lol: :lol: :lol: Super wiadomość. Dbaj o siebie teraz i nie przejmuj się niczym - najważniejszy jest maleńki człowieczek, który mieszka sobie pod Twoim sercem :)

Jeśli chodzi o szambo to jest tymczasowe... za dwa lata będzie kanalizacja i będziemy się do niej podłączać.

Nasze jest zrobione z kręgów betonowych, ma pojemność 10m3 (obiecuję jutro więcej szczegółów :roll: )

 

Pozdrawiam cieplutko kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie my tez potrzebujemy przejściowe - napisz z ilu kręgów, czy jest szczelne i jak to osiągneliscie, jaki był koszt mniej więcej takiego szamba???

 

Witaj mamamatinka :D

Kręgów na szambo poszło 16 sztuk.

Razem z pokrywami to kwota brutto 2550

Jeszcze nie jest skończone i nie jestem rozliczona za całość - do tej kwoty trzeba doliczyć koszt koparki, przyłączenia rur kanalizacyjnych.

Na razie wygląda to tak:

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/5/1/9/32576242_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/1/8/7/32576241_d.jpg

 

Jak będzie gotowe to podam dokładną cenę.

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

Kasiu ile Was te szambo wyniosło???

 

 

Jak Zosieńka????? :D :D :D

 

Hejka Romek :)

Twoja chrześniaczka :wink: ma się coraz lepiej :lol:

Płacze trochę mniej, coraz częściej potrafi sama leżeć, pięknie beka :lol: , no i śmieje się do mnie i do Piotrka i do Lukasa....

Rośnie szybko i często mówię do niej "kluska" albo "gruba" :wink: :lol:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/4/8/5/32576807_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/o/1/1/7/32576810_d.jpg

 

Pozdrawiam cię i napisz co u Twojej Marci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam na Twój dziennik i fajnie będzie porównywać bo Wy zaczęliście od wykończenia od wewnątrz a my od zewnątrz.

 

W tym samym czasie będą się "wykańczać" 2 zupełnie inne skrzaty. Na razie dzielnie Was gonimy :)

 

Witaj BungoI :D

Super, że już sobie ocieplacie - bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, ja w sumie przyzwyczaiłam się do naszych czerwonych murów - jakbyś mogła napisać ile będzie kosztowało was ocieplenie z tynkowaniem i malowaniem to byłabym wdzięczna :lol:

Zazdroszczę urlopu, oj zazdroszczę..... :roll:

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyznam że wasz domek jest dla nas inspiracją i w chwilach zwątpienia wchodzimy na dziennik, oglądamy jak to fajnie wszystko wygląda i nabieramy nowych sił :)

 

Aha, Wesołych Świąt (za rok już pewnie w nowym domku ;)) dla całej Waszej uroczej rodzinki. Zosia urocza i zmienia się, do brata baardzo podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...