Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu,

A gdzie ten skrzat, którego ostatnio wirtualnie odwiedzałam?

Niemozliwe....ale poszliście do przodu.

I jeśli nadal ktoś nie wierzy w Waszą przeprowadzkę, niech lepiej otworzy oczy.

W takim tempie cuda można zdziałać.

 

A Zosieńka- to mały, cudny skarb.

Jest śliczna.

 

Pozdrawiam,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, chciałam Ci podziękować :D Czytałam rano Twój dziennik i przy dzisiejszej wizycie na mojej budowie zauważyłam, że w części garażu też izolacja pozioma nie wystaje spod ściany :o Już dzwoniliśmy do kierbuda, bardzo się zdenerwował i w poniedziałek przyjedzie. Gdyby nie Ty, to bym na to nie zwróciła uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, chciałam Ci podziękować :D Czytałam rano Twój dziennik i przy dzisiejszej wizycie na mojej budowie zauważyłam, że w części garażu też izolacja pozioma nie wystaje spod ściany :o Już dzwoniliśmy do kierbuda, bardzo się zdenerwował i w poniedziałek przyjedzie. Gdyby nie Ty, to bym na to nie zwróciła uwagi.

 

Witaj agakz :D

Miło mi gościć cię u mnie i cieszę się, że mój wpis Ci się przydał.....

Gdybyśmy od początku mieli naszego obecnego kierownika to taki błąd na 100% nie miał by miejsca.... A nasz poprzedni kierownik był totalnym idiotą i zwykłym konowałem i dlatego właśnie teraz musimy ponosić konsekwencje jego niedopatrzeń i zaniedbań....

 

Pozdrawiam

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiu! :D

 

No, niezłą jazdę mieliście z tą izolacją poziomą ...współczuję! Całe szczęście, że w porę się zorientowaliście. :)

 

Zosiczek - to śliczna panna! Z taką buźką nic, tylko reklamować "gerberki" i "Chicco" :D :wink: Wogóle, oba dzieciaczki są cudne. Oj, będziecie się kiedyś opędzać od "panien" i "kawalerów"... :wink:

 

Buźka :p

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiu! :D

 

No, niezłą jazdę mieliście z tą izolacją poziomą ...współczuję! Całe szczęście, że w porę się zorientowaliście. :)

 

Zosiczek - to śliczna panna! Z taką buźką nic, tylko reklamować "gerberki" i "Chicco" :D :wink: Wogóle, oba dzieciaczki są cudne. Oj, będziecie się kiedyś opędzać od "panien" i "kawalerów"... :wink:

 

Buźka :p

Magda

też muszę u siebie to dopilnować bo mogą być jajca, a dopilnowac chyba muszę siebie bo pewnie sam to będę robił :D

 

kto u Was to podkuwanie robił ?

teraz już wiem, że na bank będę musiał to samo zrobić bo mam folię przycięta do pustaków na równo więc teraz podkuwanie mnie czeka i doklejanie tam folii.

izolować będziemy folią nie papą, muszę poszukać czy dysperbit nie rozpuszcza folii i czym trwale zaizolować połączenie folii tej na fundamencie i tej co ma być pod wylewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak Łukasz masz lepiej niż my, ponieważ u nas w większości folia była położona nierówno i tak np. po jednej stronie ściany wystawała 10 cm a z drugiej nie było jej wcale - podkuwali się na około 10 cm....

Robiła to nasza obecna ekipa....

Pozdrawiam kasia

lepiej - nielepiej ale znów piątek i sobota zajęta :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam wylewki ;) Ale Wasza Zosienka to jest cudna - ten usmiech :D Jest sliczna!

A tak powaznie - dobra robota, ze ktos sie zreflektowal - nie ma nic gorszego niz grzybek w domu - wiem, bo walcze juz dlugo, ale na szczescie juz niedlugo wyprowadzka ...

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za szybkie prace po dniu matki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dominika

Dzięki za miłe słowa....

Fajnie, że znowu jesteś.... patrzyłam co tam u ciebie

Dalej budujecie na odległość????

Jeśli tak to podziwiam - okna śliczne, pokoiki nabierają kształtów - SUPER

A takiego małego bąbelka również Wam życzę

 

Pozdróweczki kasia

 

Hej,

Dalej na odległość... :( Tata i mama nad wszystkim muszą czuwać.

Powiem szczerze, ze im domek bardziej udomowiony tym trudniej się z nim za każdym razem żegnać. No ale co tam...nie narzekam...coś za coś. Mam nadzieję, ze za dwa lata sie w końcu wprowadzimy. Wcześniej nie ma szans.

 

Co do Waszych wylewek...dobrze, ze obecny kierownik zauważył...i proszę wklejaj jak najwięcej fotek, bo się ten Wasz domeczek pięknie ogląda...

 

Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - nie przejmuj się w długi weekend i tak ma padać :wink: :lol:

Lipowa Panienko - dzięki za komplementa :lol: A z tym grzybem to mogło być niefajnie - na szczęście już jest po temacie :roll:

 

Moniczka - jeśli chodzi ci o tą folię co jest na styropianie ( no w sumie to innej tam nie ma :wink: ) to powiem ci hmmmm no :oops: :oops: :oops: nie wiem :roll:

Nie zwróciłam na to uwagi, wiem tylko, że na tej foli jest siatka :roll:

Ale w piątek się zapytam, albo sama sprawdzę.... :wink:

Buźka

 

Dominiczka - trzymam kciuki za wasz powrót i wasz dom :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...