Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Witaj Kasiu.. niekiedy przegladam Twój dziennik.. i ciesze sie ze w końcu sprawa drogi za wami.. a projekt wybrany.

Bede mocno trzymała kciuki.. zeby wam sie nadal pozytywnie układało.

Bardzo fajny ten Skrzacik.. mysle ze gdybym sie budowała od "zera " tez wybrałabym cos w tym stylu. My kupilismy gotowy dom.. i to dosyc spory.. i mysle ze troche za duży. Zawsze najwieksze problemy pojawiaja sie przy wykańczaniu.. wiec mysle ze nie ma sensu przesadzac z metrażem...

Macie piekna działke.... wiec bedzie piekny domek.

Mocno 3mam kciuki aby nie zabrakło wam zapału..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Kasiu.. niekiedy przegladam Twój dziennik.. i ciesze sie ze w końcu sprawa drogi za wami.. a projekt wybrany.

Bede mocno trzymała kciuki.. zeby wam sie nadal pozytywnie układało.

Bardzo fajny ten Skrzacik.. mysle ze gdybym sie budowała od "zera " tez wybrałabym cos w tym stylu. My kupilismy gotowy dom.. i to dosyc spory.. i mysle ze troche za duży. Zawsze najwieksze problemy pojawiaja sie przy wykańczaniu.. wiec mysle ze nie ma sensu przesadzac z metrażem...

Macie piekna działke.... wiec bedzie piekny domek.

Mocno 3mam kciuki aby nie zabrakło wam zapału..

 

Pozdrawiam

 

Ewcia zapału to mi na pewno nie braknie :) :) :)

Ja też trzymam kciuki za wasz piękny domek w niezwykłym miejscu.

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu nie nastawiaj sie na Pana Bogdana aż nie zobaczysz kosztorysu. Kasa to kasa i nie ma zmiłuj się :D jak będzie za drogi to szukaj kogoś innego. Zresztą myślę, że mimo wszystko powinnaś się jescze zwrócić gdzieś indziej w sprawie kosztorysu, żeby mieć jakieś porównanie, nie możesz polegać na jednym kosztorysie. Daj znać jak się rozwinęła sprawa z Panem Bogdanem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hURRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA :D :D

Napisz Kasiu szybko wrażenia po lekturze projektu :D

To sie nazywa szybko podejmować decyzje....pół roku byliście nastawieni na Barwnego a tu w ciągu kilku dni zmiana decyzji i już projekt w domu :D

No no jak tak szybko będziecie działać to parapetówa już niedługo :D

Kurcze trochę mam daleko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to superek Kasiu !!!

A czy mogła byś mi przesłać skany twojego projektu ???

[email protected]

coraz bardziej mi się podoba a zwłaszcza to że niedaleko mnie też go budują, więc jak się uda to może nie długo tam zawitam by się wpasować :lol: Martwi mnie to poddasze bo ja mam 1.94 wzrostu i tam troche ciasno jest. Jak bym miał podnosić kolanko to tylko o jeden pustak ale czy to wystarczy to muszę zobaczyć na rzutach, więc błagam !!!! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to superek Kasiu !!!

A czy mogła byś mi przesłać skany twojego projektu ???

[email protected]

coraz bardziej mi się podoba a zwłaszcza to że niedaleko mnie też go budują, więc jak się uda to może nie długo tam zawitam by się wpasować :lol: Martwi mnie to poddasze bo ja mam 1.94 wzrostu i tam troche ciasno jest. Jak bym miał podnosić kolanko to tylko o jeden pustak ale czy to wystarczy to muszę zobaczyć na rzutach, więc błagam !!!! :oops:

 

:lol: wysłałam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hURRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA :D :D

Napisz Kasiu szybko wrażenia po lekturze projektu :D

To sie nazywa szybko podejmować decyzje....pół roku byliście nastawieni na Barwnego a tu w ciągu kilku dni zmiana decyzji i już projekt w domu :D

No no jak tak szybko będziecie działać to parapetówa już niedługo :D

Kurcze trochę mam daleko :p

 

Cześć Romek!

Wrażenia po przeczytaniu projektu bardzo pozytywne, oprócz tego, że byłam pewna, że dach zarówno w Skrzacie jak i w Barwnym nie jest taki jak Twój tylko taki nie wiem jak to napisać do szpica w kształcie zbliżonym do piramidy.

Teraz już wiem ponieważ widać to tylko na rysunku elewacji bocznej.

Ale spoko, może być.

Mam Romek do ciebie pytanko. W którym miejscu masz w swoim domku kominek. Czy na tej ścianie, przy kuchni tak jak jest w projekcie, czy zmienialiście?

:) :) :)

 

P.S. A z parapetówką to nie problem.

Wyślę swojego kierowcę po ciebie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ze dach jest " do szpica" - nie bedzie problemu z ustawieniem domu na dzialce:))

 

Jakby ktos szukal na forum watku o Skrzacie to zapraszam na

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=68758&highlight=

 

Co myslicie aby na gorze zostawic po jednym oknie dachowym? Obecnie jedno okno jest tylko w jednym pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku :o :o :o :o

byłem pewien że w Skrzacie dach jest taki ze szpicem :D Tak wygląda to na stronach muratora z tym projektem.

Zaskoczyłaś mnie :D

Czyli wynika z tego że nie ma "szpica" tylko na górze jest kalenica??

Chyba jest ona bardzo krótka co??

Możesz wrzucić jakieś zdjęcie na której byłoby to widoczne??

 

Jeżeli chodzi o kominek to będzie on umieszczony tak jak w projekcie na ścianie kominowej oddzielającej salon od kuchni.Ale na razie z niego rezygnujemy, przygotowany jest komin, nawiew pod posadzka więc zawszwe można kupic skład kominkowy, obudować nidą i będzie gotowe :D

Tak patrze na tą Waszą adaptację i mam jedno pytanie: czy w salonie w kierunku N przewidujecie drzwi tarasowe czy też okno???

Podobaja mi się te podrójne drzwi na taras w kierunku W :D

 

P.S. Przyjadę pociągiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...