Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Kasiu - dawno nie byłam tutaj. budowa pochłania tyle czasu i energii,że człowiek nie wie kiedy dzień uciekł.No u mnie mnie dopiero kładą więźbę.Bardzo powoli im to idzie.Cieszę się ,że Ty już masz dom na wykończeniu.Dużo Cię zdrowia kosztowało z tymi firmami ,ale wszystkiemu podołałaś .

Ślicznie urządzasz , a kuchnię masz bardzo ładna .Możesz zdradzić gdzie ją zamawiałaś ?

Napisz mi gdzie też tą nieszczęsną bramę kupiłaś, bo jetem akurat na tym etapie zamówień. Pozdrawiam CIę i życzę dużo sił , bo przy takich małych dzieciach to niemałe wyznanie budować dom . Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za moje tempo odpowiedzi, ale.......

:oops: :oops: :oops: no cóż nie mam nic na swoją obronę :wink: :lol:

 

 

eelii - witam i miło mi, że ktoś "nowy" do tych moich zapisków zagląda :) Życzę powodzenia i dobrych ekip :lol:

 

Reniu - zaraz wyślę Ci wycenę mojej kuchni, nie wiem czy nie będzie za późno :oops: Wiesz mam tak samo, wybieram to co mi się podoba - też nie mam siły, czasu chęci na oglądanie np. misek wiszących we wszystkich sklepach, po prostu to co ładne i w przyzwoitej cenie kupujemy od razu :roll:

 

Moniczka - dzieje się, dzieje....naskrobałam w dzienniku conieco :wink:

 

Marysiu - witaj sąsiadko, widzę, że prowadzisz dziennik - zaraz zerknę do Ciebie - może poznam okolice :wink:

Kuchnia zamawiana w Best Line :)

Namiary na bramę wyślę na priva.

No i przyznaję całkowitą rację, że budowanie domu z małymi dziećmi to normalnie czasami dla mnie jak misja na marsa :wink: :lol:

 

Magduśka - nie pakuję się jeszcze, ale........ w mieszkaniu to już nic nie sprzątam hahahaha. A samej przeprowadzki to nie mogę się już doczekać. Jak będzie gotowa łazienka to zapraszam na kawkę - prąd już mamy w chałupie to i wodę zagotować można w cywilizowanych warunkach :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówki

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te płytki w kuchni, co to za kolekcja ?

w kuchni żadnych dekorków nie będzie dobrze widzę ?

no i jeszcze pytanko do tych kolorów na górze: z jakiej firmy to kolorki, bo ja malowałem w pokoju tą łąką alpejską z duluxa to tak trochę gęsta ona jest i ciężko się malowało, a jak Wam się malowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiu! :D

 

No gratuuuuluuuję !!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

a) sprzedaży mieszkania - teraz jesteście już naprawdę o krok od zamieszkania w swoim domku - nic tak nie przespiesza prac, jak termin wyprowadzki :wink:

b) postępów na budowie - super Wam idzie! :D

c) prawdziwie "inwestorskich" dzieci - co do raczkowania i walki o resoraki - szczerze współczuję. Na szczęście takie rzeczy nie trwają wiecznie. Niedługo będą się bić o pilota od TV, potem o kompa. :wink:

 

Życzę powodzenia i wytrwałości. Jestem pewna, że zdążycie!!!! :D Jakby co, mogę pomóc w przeprowadzce :)

 

Pozdrówki M.

 

_________________

Dziennik Budowy

Komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAsiu też mam taki gres polerowany i nie jestem z inego zadowolony.

Chodzi mi mianowicie o kuchnię - cholera mnie bierze bo ciągle trzeba go myć!!

Na takim kresie widać każdą kropkę, każdą plamę. Jakbym miał jeszcze raz dokonywać wyboru to dałbym w kuchni coś matowego.

oj oj to mnie martwisz i to bardzo a jeszcze bardziej zmartwi się moja żonka bo sobie wybrała też gres polerowany.

 

a mam pytanie: czy impregnowaliście ten gresik ? gdzieś mi tam ktos powiedział że mimo że jest polerowany to ma jakies pory otwarte i trzeba zaimpregnować bo mogą być jajca i będzie widać odbite kubki itp.

 

przepraszam za mój refleks szachisty

niczym go nie impregnowałem :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Dzięki za info o kuchni - czekam na zdjęcia po realizacji :D Bardzo słusznie zrobiłaś stawiając na jakość, bo akurat mebli kuchennych tak często się nie wymienia. Jak mają nas długo cieszyć muszą być porządne...

a kolorki widać, że ... są subtelne :wink:

 

W sumie ze wszystkiego najbardziej nie mogę doczekać się kuchni i schodów :)

Wkleję fotki na pewno - mam nadzieję, że efekt będzie super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te płytki w kuchni, co to za kolekcja ?

w kuchni żadnych dekorków nie będzie dobrze widzę ?

no i jeszcze pytanko do tych kolorów na górze: z jakiej firmy to kolorki, bo ja malowałem w pokoju tą łąką alpejską z duluxa to tak trochę gęsta ona jest i ciężko się malowało, a jak Wam się malowało?

 

Łukasz muszę sprawdzić na fakturze jak nazywają się te płytki, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia :oops:

To były jedyne płytki które miały więcej niż 90 cm długości, bo ja się uparłam, żeby pod okapem wychodziła cała płytka. Teraz widzę, że niekoniecznie tak musiało być, mogły by również być dwie płytki i na środku fuga. Mamy tak, jest ślicznie, ale mogło być.... taniej :roll:

Farby beckers - na pokój wyszło średnio około 6,5 litra

3 pokoje z sufitami (razem 150m2) zużyliśmy 20 litrów farby - niecałe 400 zł

Malowało się chyba super, nikt nie narzekał na farby - bardziej na swoich poprzedników :wink: :lol:

 

Pozdrówki kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiu! :D

 

No gratuuuuluuuję !!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

a) sprzedaży mieszkania - teraz jesteście już naprawdę o krok od zamieszkania w swoim domku - nic tak nie przespiesza prac, jak termin wyprowadzki :wink:

b) postępów na budowie - super Wam idzie! :D

c) prawdziwie "inwestorskich" dzieci - co do raczkowania i walki o resoraki - szczerze współczuję. Na szczęście takie rzeczy nie trwają wiecznie. Niedługo będą się bić o pilota od TV, potem o kompa. :wink:

 

Życzę powodzenia i wytrwałości. Jestem pewna, że zdążycie!!!! :D Jakby co, mogę pomóc w przeprowadzce :)

 

Pozdrówki M.

 

Termin wyprowadzki blisko - strasznie się cieszę :lol:

Lecę zaglądnąć co tam u Was droga koleżanko :wink: :lol:

 

Buźka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAsiu też mam taki gres polerowany i nie jestem z inego zadowolony.

Chodzi mi mianowicie o kuchnię - cholera mnie bierze bo ciągle trzeba go myć!!

Na takim kresie widać każdą kropkę, każdą plamę. Jakbym miał jeszcze raz dokonywać wyboru to dałbym w kuchni coś matowego.

oj oj to mnie martwisz i to bardzo a jeszcze bardziej zmartwi się moja żonka bo sobie wybrała też gres polerowany.

 

a mam pytanie: czy impregnowaliście ten gresik ? gdzieś mi tam ktos powiedział że mimo że jest polerowany to ma jakies pory otwarte i trzeba zaimpregnować bo mogą być jajca i będzie widać odbite kubki itp.

 

przepraszam za mój refleks szachisty

niczym go nie impregnowałem :roll: :roll:

mój dostał 2x delfinem po porach :lol: :lol:

ponoć te polerowane trzeba więc jak trzeba to tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAsiu też mam taki gres polerowany i nie jestem z inego zadowolony.

Chodzi mi mianowicie o kuchnię - cholera mnie bierze bo ciągle trzeba go myć!!

Na takim kresie widać każdą kropkę, każdą plamę. Jakbym miał jeszcze raz dokonywać wyboru to dałbym w kuchni coś matowego.

oj oj to mnie martwisz i to bardzo a jeszcze bardziej zmartwi się moja żonka bo sobie wybrała też gres polerowany.

 

a mam pytanie: czy impregnowaliście ten gresik ? gdzieś mi tam ktos powiedział że mimo że jest polerowany to ma jakies pory otwarte i trzeba zaimpregnować bo mogą być jajca i będzie widać odbite kubki itp.

 

przepraszam za mój refleks szachisty

niczym go nie impregnowałem :roll: :roll:

 

:lol: :lol: :lol:

nie przejmuj się, moje tempo też jest niczego sobie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kasiu :)

pieknie sie u Ciebie robi!

jechalam na urlop przez Bielsko i żałowałam, ze nie wiem jak do Ciebie trafić, a wysciskalabym Cie troszku :lol:

 

Małgosieńko wysłałam na priva mój numer telefonu.

Jak będziesz znów przejeżdżać to serdecznie zapraszam do nas :lol:

 

A urlopik jak się udał????

Znalazłaś w końcu jakieś godne polecenia gospodarstwo agroturystyczne????

 

Buźka kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witaj Kasiu dziękuję Ci za e-maila odnośnie drzwi garażowych.

Mieszkanie sprzedałaś, to na końcówkę na pewno wystarczy i zdążysz wszystko zrobić do czasu opuszczenia mieszkania.A jeśli by nawet coś się nie powiodło ,to zawsze można prosić o przedłużenie czasu wyprowadzki z mieszkania. Wiem że ludzie tak często robią, mimo że w akcie notarialnym jest inna data. Oczywiście druga strona musi się na to zgodzić.ALe myślę ,że u CIebie pójdzie wszystko gładko i zdążysz umeblować swój piekny domek.Czego Wam życzę z całego serca.

Pozdrawiam Maria

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik65439.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu - dzięki za miłe słowa :)

 

Romek - też strasznie się cieszę, że ta góra już prawie gotowa. Została do zrobienia łazienka i musimy położyć panele w pokojach. Trzeba przyznać, że moi mistrzowie zasłużyli naprawdę na pochwałę. Po pracy partaczy nie ma śladu, wszystko jest proste, i bardzo ładnie to wyszło :roll:

 

Pozdróweczki

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, no piekne postępy u was!!!! nasza ekipa od k-g też masakryczna.... czas chyba szukac kogoś do poprawek... hmm, wy macie 79 dni do przeprowadzki -z azadroszczę bardzo :))))) ja mam niewiele mnie ale nie do przeprowadzki tylko do porodu :))))

 

mamamatinka, jak znajdziesz kogoś dobrego to naprawdę nawet tak spier.... poddasze jak u nas da się naprawić i jest przyzwoicie... dacie radę :lol:

Dwa miesiące do narodzin maleństwa to jeszcze trochę czasu - trzymam kciuki, żeby udało się zrobić jak najwięcej :lol:

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...