Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Łukasz, szafki będą wisiały na płytkach, tzn., że będzie mała szpara z tyłu szafki - mi to osobiście nie przeszkadza.

Nie podobają mi się płytki przycięte do mebli :-?

A Ty masz już ten wasz projekt kuchni?

pozdrówki kasia

też tak zrobięz tymi płytkami w kuchni bo to jednak niezła jest opcja i nie ma tej szczeliny - problem tylko taki że trzeba równo od góry ułozyć płytki :D

 

projekt kuchni to ja mam, ale taki szkic tylko na kartce

kuchnia ma być pod koniec września więc czekamy

na szkicu nawet za dużo nie widać więc nie ma sensu go wklejać, a nie mam czasu na szukanie programu i zrobienie wizualizacji bo żona mnie goni do roboty jak tylko przekraczam próg domu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Kasiu nie daj sie długo prosić o te zdjęcia juz z końcówki . Napewno wszystko masz cudowne . Widze że bedziecie sąsiadami z Markiem , a ja myślałam ,że oni mają działkę bliżej mnie. Jak sie odrobie, to może wpadne

zajrzeć do Ciebie. Mam koleżanke w pobliżu.Trzymam kciuki za końcówkę. Pozdrawiam Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula! :D

Widzę, że dzieciaczki rosną jak na drożdżach, domek pięknieje w oczach...przeprowadzka tuż, tuż :o 8) :D cieszę się straszniście 8) :D

 

U mnie na tapecie tyle "ważniejszych" spraw (a raczej nieoczekiwanych :( ), że budowa stanęła w miejscu :roll: ... może jutro drgnie :roll: :wink: :lol:

 

PS. Moje młodsze Słońce też idzie do przedszkola...i muszę Ci powiedzieć, że mam mieszane uczucia...pękam normalnie :oops: :wink:

 

Pozdrowionka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiula! :D

Widzę, że dzieciaczki rosną jak na drożdżach, domek pięknieje w oczach...przeprowadzka tuż, tuż :o 8) :D cieszę się straszniście 8) :D

 

U mnie na tapecie tyle "ważniejszych" spraw (a raczej nieoczekiwanych :( ), że budowa stanęła w miejscu :roll: ... może jutro drgnie :roll: :wink: :lol:

 

PS. Moje młodsze Słońce też idzie do przedszkola...i muszę Ci powiedzieć, że mam mieszane uczucia...pękam normalnie :oops: :wink:

 

Pozdrowionka! :D

 

Cześć Moniczka :)

Ja to pękam normalnie chyba za wszystkich rodziców z grupy maluszków :wink:

Denerwuję się straszliwie, a tym bardziej, że dzisiaj się dowiedziałam, że trzylatki to już same podcierają sobie pupę :o :o :o

Zwariowałam - oczywiście Pani powiedziała, że na początku pomoże...

To ja się modlę, żeby załatwiał się przed wyjściem :lol:

 

Też mam mieszane uczucia, wybrałam przedszkole najbliżej nas, rekomendowane przez parę osób... Na prywatne po 700 na miesiąc nas nie stać :(

Mam nadzieję, że da radę mój kochany przedszkolak....

 

No to jutro zaglądam do Twojego dziennika czy drgnęło :roll:

No i daj znać jak Twoje Słońce radzi sobie w przedszkolku :)

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moniczka :)

Ja to pękam normalnie chyba za wszystkich rodziców z grupy maluszków :wink: ..............................................

a nasz Kuba idzie za kilka dni znów do żłobka po przerwie wakacyjnej

 

obawiamy się oczywiście jak to będzie po takiej przerwie długiej spędzonej z mamusią (bo tata to musiał tyrać non stop na działce :evil: :evil: :evil: ), do tego dochodzi jeszcze zmiana grupy i nowe ciocie w żłobku, oj w poniedziałek to pewnie będzie się działo

 

acha a do tego jeszcze należy dołożyć dojazdy do żłobka bo w wieliczce jest jeden i tam przyjmują dzieci które ukończyły 2,5 roku :lol: :lol: (chyba oni nie wiedzą co oznacza "żłobek") więc pozostaje tylko wożenie do tego w którym do tej pory był (jakby nie poszedł to lista rezerwowa jest ponoć ze 120 nazwiskami i ponowne wskoczenie nierealne), oczywiście woził będzie tata i przez te kilka pierwszych tygodni, a może dni widział ten smutek na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasia! :D

 

Mam nadzieję, że w przedszkolu pierwsze koty za płoty.

Będzie dobrze, zobaczysz! :lol:

 

Wkrótce Piotrek po południu przy odbieraniu go będzie Ci mówił: mama, przyjdź po mnie później! :wink: Z moimi tak było :) jak tylko załapali kumpli, to ciężko było ich wyciągnąć do domu. Dlaczego? "Bo w domu to nuuuda!" :wink:

 

Co do podcierania tyłków - panie są wygodne i tak mówią, żeby wystraszone albo wzięte na ambicję mamuśki w try miga nauczyly dzieciaki tego i owego.

No dobra, powiem Ci: moja Młoda poszła do przedszkola w wieku 2,5 lat. Z nocnikiem. Jak odebrałam nocnik przed wakacjami był tak brudny, że brzydzilam sie go dotknąć, a co dopiero dziecko na nim posadzić... Młody za to poszedł do przedszkola (innego) w wieku 2 lat. Z pampersem na tyłku. Przemiłe panie w miesiąc go nauczyły korzystać z ubikacji. Tyłek pomagały mu podcierać do średniaków. ( Lubi mieć PORZĄDNIE wytarty 8) -jak mu kiedyś pani nie pomogła to poradził sobie sam. 8) Najpierw zużył caly papier toaletowy. Potem zapchał muszlę. Na koniec poprawil wycieranie...jednym z ręczników do rąk... Oczywiście nie swoim :wink: Od tego czasu panie zawsze chetnie mu pomagały.... 8) ) O jezu, wiem, że obrzydliwość i chamówa, :oops: ale kurcze... samo życie... :roll: nauczyłam dzieci od małego korzystać z bidetu i potem miały wysokie standardy higieniczne :wink: Ale użycie ręcznika było własną inicjatywą Młodziaka! :o

 

Pozdrawiam cieplutko!

 

Dużo optymizmu!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - trzymam kciuki za Kubusia :lol: My dzisiaj wychodziliśmy z wrzaskiem, krzykiem, płaczem - a jak po niego przyszłam to miał wielkiego banana na buźce, w przedszkolu nie płacze, ładnie je, bawi się..... To dopiero 4 dzień więc rokowania będą optymistyczne :lol:

Magda - Twój Dominiś jest bardzo pomysłowy, a standardy higieniczne u Piotrka też wysokie :wink: :lol:

 

Małgosieńko - dzięki, teraz tylko czekam na kuchnie - będzie za 4 dni :lol:, no i na instalację gazową....

 

Marysiu - stresuję się trochę, 7 tygodni to dużo i niedużo.... Jeszcze wiele do zrobienia - łazienka, panele w pokojach na górze, schody, drzwi, kontakty, włączniki, oświetlenie, szafy, itd....

 

Pozdróweczki dla wszystkich

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiulka! :D

 

No to doczekałam się tych zdjęć elewacji! :D

Tutaj, wybacz, mała krytyka: Czyś Ty dziewczyno te foty po ciemku robiła??!!! :o :roll:

No, ładnie się domeczek na fotkach prezentuje, nie powiem, ale to nie jest ani połowa jego urody!!!! :cry:

 

Pozwalam sobie publicznie tu ogłosić 8) , że Skrzacik Kasi ( oglądany z wielką przyjemnością w realu :D ) jest prześliczny!!!! :D :D :D 100 razy ładniejszy niż na zdjęciach! Po prostu cudeńko!!!! :lol: :lol: :lol: Tynk jaśniutki, równiutko rozprowadzony, parapety takie, że z klapek mało z wrażenia nie wyskoczyłam, podbitka w pięknym kolorze, równiutko wykończona na łączeniu z tynkiem, tarasik nabiera kształtu... PO PROSTU MIODZIO! :D

 

Pozdrawiam cieplutko

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiulka! :D

 

No to doczekałam się tych zdjęć elewacji! :D

Tutaj, wybacz, mała krytyka: Czyś Ty dziewczyno te foty po ciemku robiła??!!! :o :roll:

No, ładnie się domeczek na fotkach prezentuje, nie powiem, ale to nie jest ani połowa jego urody!!!! :cry:

 

Pozwalam sobie publicznie tu ogłosić 8) , że Skrzacik Kasi ( oglądany z wielką przyjemnością w realu :D ) jest prześliczny!!!! :D :D :D 100 razy ładniejszy niż na zdjęciach! Po prostu cudeńko!!!! :lol: :lol: :lol: Tynk jaśniutki, równiutko rozprowadzony, parapety takie, że z klapek mało z wrażenia nie wyskoczyłam, podbitka w pięknym kolorze, równiutko wykończona na łączeniu z tynkiem, tarasik nabiera kształtu... PO PROSTU MIODZIO! :D

 

Pozdrawiam cieplutko

M.

 

Cześć Magda :)

Jak tylko przyświeci słoneczko, skombinuję aparat i zrobię nowe fotki - też mi się wydawało, że ten nasz dom na zdjęciach jakiś taki nieciekawy :(

 

No i dziękuję za miłe słowa :oops: :oops: :oops:

 

Pozdróweczki

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapety to mnie tez powaliły na kolana bo ja takie to mam w środku a nie z zewnątrz :evil: :evil: :evil:

to konglomert jest czy coś innego ? może to coś taniego a mi tylko wydaje się, że nie osiągalne dla mnie

narzie myslałem o aluminiowych parapetach, choć wiem że są one raczej nietrwałe i jak to blacha wygiąć czy pokrzyić to to będzie łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapety to mnie tez powaliły na kolana bo ja takie to mam w środku a nie z zewnątrz :evil: :evil: :evil:

to konglomert jest czy coś innego ? może to coś taniego a mi tylko wydaje się, że nie osiągalne dla mnie

narzie myslałem o aluminiowych parapetach, choć wiem że są one raczej nietrwałe i jak to blacha wygiąć czy pokrzyić to to będzie łatwo

 

Cześć Łukasz,

Parapety są granitowe, taki sam będzie blat w kuchni (identyczny wzór green rose). Łącznie parapetów zewnętrznych jest około 1m2. To nie za wiele - więc się szarpnęliśmy :wink: :lol:

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ciesz sie Swoim tak dobrym mężem . Teraz ciężko pracuje i całymi dniami jest na budowie zajety i chce Cie wyręczyć z innych obowiązków jak sprzatanie prz wykańczaniu domui, TY zaś jestes sama z dzieckiem , ale myśle że jak skończycie robotę z domem, to bedziecie duzo więcej czasu spędzać ze sobą . Ciężko jest budować i wychowywać małe dzieci. U mnie to jest inaczej , bo mam juz dorosłe dzieci , ale lat tez troche więcej niz TY , więc jesteśmy razem na budowie czy w domu. Już tuż, tuż i będziecie w nowym domku. Slicznie Wam wszystko wychodzi. Pozdrawiam maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...