Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kasiu

 

będę bardzo wdzięczna jak podasz mi wymiary grzejników w górnych pokojach.

Zależy mi głownie na głebokości -ładnie wyglądają (dyskretnie) a ja obawiam się żeby nie przywalić za wielkich.

 

Iza

 

Ponieważ powierzchnia pokoi na poddaszu jest prawie identyczna, wszędzie są takie same kaloryfery szerokość 140cm, wysokość 40cm i głębokość 10cm.

W przedpokoju jest analogicznie 60 x 60 x 10.

Wyglądają ładnie i proporcjonalnie :lol:

pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pękacie że któreś dzieciątko walnie mocniej drzwiami i szyba poleci ?

no chyba że macie tam odbojnik założony

 

odbojniki będą we wszystkich pokojach na górze....

w sypialni ze względu na to lustro, a w pokojach dzieci z powodu płyt gipsowych :-? przy mocniejszym trzaśnięciu drzwiami robią się wgniecenia.... ach gdybym była mądrzejsza to na poddaszu na 100% byłyby tynki, ale cóż mądry Polak po szkodzie........ :roll:

 

Pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach gdybym była mądrzejsza to na poddaszu na 100% byłyby tynki, ale cóż mądry Polak po szkodzie........

 

Pozdrawiam, kasia

 

Hejka Kasiu :D

 

Nie przejmuj się, nobody is perfect :wink:

 

Chętnie skorzystam, jeśli można, z Twojego doświadczenia ( któryż to już raz? :roll: ) i kiedyś, kiedy się dorobię poddasza, to go wytynkuję :D

 

buziak M. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasiu :D

 

Nie przejmuj się, nobody is perfect :wink:

 

Chętnie skorzystam, jeśli można, z Twojego doświadczenia ( któryż to już raz? :roll: ) i kiedyś, kiedy się dorobię poddasza, to go wytynkuję :D

 

buziak M. :lol:

 

wytynkuj, wytynkuj.....o płytach nawet nie myśl :-?

a dorobisz się kochaniutka tego poddasza już za niedługo :lol: :lol: :lol:

buźka, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi super tylko te mleczne szybki źle się myje....

pozdrawiam, kasia

 

 

paluchy pewnie się odbijaja i z jednej strony pewnie jest sliska a z drugiej taka piaskowana ? i z tamtej żle się myje czy o co chodzi?? niewiem jakie maja być szybki ale zamawiałam takie cus jak ty masz więc pewnie inne nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu, slicznie mieszkacie. A ten salon to jest super przytulanski. Bardzo przyjemne pierwsze wrazenie no i ten kominek...

Dzieciaczki masz przeslodkie no i Zosia juz chodzi!!! Hi hi fajnie oglada sie wasze schody teraz i ... jak to bylo przedtem ;) Pozdrowienia dla calej wesolej rodzinki@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aguleczka - źle się myje właśnie z tej piaskowej strony, paluchy się odbijają też...

ale myślę, że jak dzieci podrosną to problem z paluchami się rozwiąże sam...

bo teraz to jak mi szybki np. w łazience zaparują to na dolnej widać tylko małe rączki :wink: :lol:

 

Lipowa Panienko - dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że Ci się podoba :lol:

jeszcze trochę dodatków brakuje, ale to wszystko z czasem przyjdzie :roll:

 

Pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się myje właśnie z tej piaskowej strony, paluchy się odbijają też...

ale myślę, że jak dzieci podrosną to problem z paluchami się rozwiąże sam...

bo teraz to jak mi szybki np. w łazience zaparują to na dolnej widać tylko małe rączki

 

Jejku, mam to samo! Koszmar! Najgorsze, że kiedyś wyczyściłam sobie tą piaskowaną stronę jakimś ustojstwem z nanotechnologią :o ( chyba był to MrMuscle :roll: ) i teraz mam normalnie jakby tłuste PRZEŹROCZYSTE placki. :cry: Porażka! Odtąd myję to delikatnie tylko wilgotną ściereczką. :-?

Za to jak kogoś interesuje, to SĄ szyby matowe dwustronnie gładkie. Można sobie zamówić. Koszmarne drogie, więc dałam sobie spokój. Teraz mam za swoje :evil: No, w drzwiach do wc i łazienki były szybki oryginalne, więc nie miałam wyboru 8) , ale w innych mogłam. :oops: Pokarało mnie za skąpstwo. :cry: Co innego nie wiedzieć i nie kupić, a co innego wiedzieć i pożałować... jak mówią: chytry dwa razy traci... :cry: :wink:

 

Z drugiej strony, coś w tym domu trzeba robić :wink: , skoro jest to pucowanie szyb - trudno. 8)

 

pozdróweczki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie!!!!!!!

Ale dzisiaj Łukasz bierze się za mycie drzwi więc może w końcu uda mu się to doczyścić

 

 

Tylko uważaj CZYM to będziesz myć, bo te kilka tłustych przexroczystych placków zostało mi na trwałe. :evil: :o :evil: Nie wiem, czy szorując zdarłam to piaskowanie :o , czy moje dzieci mają żrący dotyk, :o :o czy to ta nanotechnologia tak mi "do czysta" wypucowała te szyby. :evil: :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko uważaj CZYM to będziesz myć, bo te kilka tłustych przexroczystych placków zostało mi na trwałe. :evil: :o :evil: Nie wiem, czy szorując zdarłam to piaskowanie :o , czy moje dzieci mają żrący dotyk, :o :o czy to ta nanotechnologia tak mi "do czysta" wypucowała te szyby. :evil: :roll: :-?

 

Ja myłam wcześniej te szybki jakimś właśnie czymś do szyb a potem cifem....

To czym teraz to umyć?????

Samą wodą???? Może z delikatnym mydłem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą czy Wy też macie tyle prania do składania???????

 

http://images36.fotosik.pl/48/94d863f87cec3df4.jpg

 

Raz w tygodniu półtorej godziny z głowy :roll:

Mam nadzieję, że za niedługo dzieci będą mnie w tym wyręczać :wink: :lol:

 

Pozdrawiam i śmigam na spacer :lol:

 

No, a jak tak sobie już tutaj klachamy :lol: , to powiem Ci, że odgapiłam od Ciebie i ostatnią ( zapewniam, że większą od Twojej) sterte prania ( 6 pralek - 1 weekend ) poskładałam li i tylko. Żadnego prasowania! :lol: :lol: :lol:

Sopelkiewicz, podglądalam rano, za trzecim podejściem wyciągnął t-shirt z szafy, widać trafił na ten z poprzedniej "serii" :wink: , więc nie pyskował. A dzieciom wszystko jedno. :lol: Bedę zatem prasować co drugą serię 8) Zawsze więc będzie w szafie coś wyprasowanego, więc nie będzie argumentu do rozwodu :wink: Że też kobieta musi siemarnowaćna takie przyziemne srawy. Ciekawe czy Curie-Skłodowska prasowala gacie swojemu Pietrkowi, czy jak mu tam było :roll: Założę się że nie!

Dzieki zatem za natchnienie! :) Spożytkuję moją energię na coś znacznie pożyteczniejszego. :) czytanie książek? Malowanie pazurów? "Ląfry" po koleżankach? :wink: :lol:

 

buziak M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduśka - ja naprawdę podziwiam dziewczyny, które prasują wszystkie ciuchy z pralki.... U nas jak Łukasz potrzebuje koszulę, to prasuje sobie sam :lol:

Ja po prostu nienawidzę tego robić!!!!!!!!!

A dobra książka, malowanie pazurków, czy klachy z koleżankami są na pewno przyjemniejszą rzeczą do roboty :lol:

 

Tak się teraz zastanawiam to mimo, że nie prasuje ciuchów to nie jestem jakaś pogięta :wink: :oops:

Więc po co marnować czas, skoro można bez tego żyć?????

 

Buziaczki i nie prasuj - będziesz szczęśliwsza :wink: :lol:

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona próbuje mnie przekonać co do Zosi i Marysi....a ja się nadal zastanawiam :D :D

 

No co ty?????

Nie zastanawiaj się - to piękne imiona!!!!!!!

Moja Zośka ma na drugie Maryśka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Będą dwie dziewczynki....... Jest Martusia....... O rany!!!!!!!!!! Tyle kobiet w domu :o :o :o :o Będziesz ich rodzyneczkiem i będą Cię na rękach nosić!!!!!!!

Super!!!!!!!!

 

Pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...