Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

Zona próbuje mnie przekonać co do Zosi i Marysi....a ja się nadal zastanawiam :D :D

 

No co ty?????

Nie zastanawiaj się - to piękne imiona!!!!!!!

Moja Zośka ma na drugie Maryśka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Będą dwie dziewczynki....... Jest Martusia....... O rany!!!!!!!!!! Tyle kobiet w domu :o :o :o :o Będziesz ich rodzyneczkiem i będą Cię na rękach nosić!!!!!!!

Super!!!!!!!!

 

Pozdróweczki, kasia

 

To nie chwaliłem sie że będą dwie dziewczynki??? :oops: :oops: :oops:

Upssssssssssss :lol:

Tak po cichu to ja Ci powiem że juz się w duchu zgodziłem na te imiona....tylko tak się przekomarzam :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To nie chwaliłem sie że będą dwie dziewczynki??? :oops: :oops: :oops:

Upssssssssssss :lol:

Tak po cichu to ja Ci powiem że juz się w duchu zgodziłem na te imiona....tylko tak się przekomarzam :lol: :wink:

 

Dobra decyzja - będą cudne dziewuszki

 

A jak roboty w domku????

Pokoje już przygotowane dla księżniczek????

 

pozdrówki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chwaliłem sie że będą dwie dziewczynki??? :oops: :oops: :oops:

Upssssssssssss :lol:

Tak po cichu to ja Ci powiem że juz się w duchu zgodziłem na te imiona....tylko tak się przekomarzam :lol: :wink:

 

Dobra decyzja - będą cudne dziewuszki

 

A jak roboty w domku????

Pokoje już przygotowane dla księżniczek????

 

pozdrówki, kasia

 

Wykanczam poddasze...........albo raczej ono wykańcza mnie........jestem daleko w polu i obawiam się że nie zdążę :cry: :cry: :cry:

wiec na początek będziemy się gnieżdzić w sypialni na dole :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykanczam poddasze...........albo raczej ono wykańcza mnie........jestem daleko w polu i obawiam się że nie zdążę :cry: :cry: :cry:

wiec na początek będziemy się gnieżdzić w sypialni na dole :cry:

 

Nie daj się!!!!!

Co zostało do zrobienia????

Ścianki działowe masz???? Dach ocieplony???

Jeśli to jest zrobione to nie jest tak źle :lol:

Sam to wszystko robisz???? Może kogoś do pomocy trzeba by było wziąć????

Jeszcze trochę czasu Ci zostało....

Trzymam kciuki Romku - nawet jak nie zdążysz to przecież i tak liczą się dwa maleńkie skarby, którym na razie wszystko jedno gdzie śpią, jedzą i .......płaczą :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skosy są gotowe od dwóch lat. Dach jest ocieplony i przykręcone są płyty

I przez dwa lata było tam jedno wielkie pomieszczenie.

Kiedy dowiedziałem się o ciąży przystąpiłem do stawiania konstrukcji pod dwa duże pokoje dla dzieci i dużej łazienki.....i potem okazało się że będą bliźniaki :D :D :D

Musiałem więc skorygować plany...wszystko rozebrać...i mysleć od nowa....chciałem żeby kazde dziecię miało na górze swój pokój w przyszłości...więc będzie jeden duży pokój i dwa mniejsze. Oraz malutka łazienka.Mam w tej chwili prawie gotowe ściany. Zrobię sufity i całośc wyszpachluję.Potem już bedzie z górki. Malowanie,podłogi , płytki itd itp.

Biorąc pod uwagę że to 25 tydzień i przeważnie bliźniaki rodzą się wcześniej to boję się że nie zdążę...prawie wszystko robię sam stąd to tempo...ale nie zrażam się :lol: :lol: :lol: Jest dokładnie tak jak mowisz:) Wywalę meble z sypialni..wstawię dwa łóżeczka i będzie git :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skosy są gotowe od dwóch lat. Dach jest ocieplony i przykręcone są płyty

I przez dwa lata było tam jedno wielkie pomieszczenie.

Kiedy dowiedziałem się o ciąży przystąpiłem do stawiania konstrukcji pod dwa duże pokoje dla dzieci i dużej łazienki.....i potem okazało się że będą bliźniaki :D :D :D

Musiałem więc skorygować plany...wszystko rozebrać...i mysleć od nowa....chciałem żeby kazde dziecię miało na górze swój pokój w przyszłości...więc będzie jeden duży pokój i dwa mniejsze. Oraz malutka łazienka.Mam w tej chwili prawie gotowe ściany. Zrobię sufity i całośc wyszpachluję.Potem już bedzie z górki. Malowanie,podłogi , płytki itd itp.

Biorąc pod uwagę że to 25 tydzień i przeważnie bliźniaki rodzą się wcześniej to boję się że nie zdążę...prawie wszystko robię sam stąd to tempo...ale nie zrażam się :lol: :lol: :lol: Jest dokładnie tak jak mowisz:) Wywalę meble z sypialni..wstawię dwa łóżeczka i będzie git :D :D :D

 

To faktycznie Zosia i Marysia trochę namieszały, ale co tam ważne, że masz dobre podejście i się nie zrażasz :lol:

Z tego co piszesz to wiele do roboty nie zostało, ale pewnie czasu na wszystko mało.... Podziwiam Cię, że sam to wszystko robisz :o

Trzymam mocno kciuki, żebyś zrobił jak najwięcej!!!!!

Córeczki i tak powinny być dumne, że mają takiego zdolnego tatę!!!!!!!

Chylę czoła i pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wam zazdroszczę dziewczynek :) nie żebym narzekała na chłopaków ale posiadanie córeczki było moim marzeniem. Kto wiem, może za jakieś 405 lata spróbujemy ponownie - w końcu do 3 razy sztuka :)

 

 

:lol: :lol: :lol:

ja jak na razie jestem antydzieciata :wink: :lol:

jakbym teraz miała mieć trzecie to chyba nie starczyło by mi cierpliwości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Zdjęcia befor-after należą do moich ulubionych :D Jak patrzę na ten bałagan w moim domu i na to ile jeszcze jest do zrobienia to zawsze biorę głęboki oddech i powtarzam sobie - ale jaki "after" będzie piękny :wink: U Ciebie zestawienie dziury po schodach z pięknymi drewnianymi schodami nastroiło mnie pozytywnie. :D

Coraz ładniej i coraz bardziej domowo u Ciebie i jaki masz przestronny salon!!! Tylko uważaj proszę na pachirę bo lubi tracić liście, gdy się ją zbyt obficie podlewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Zdjęcia befor-after należą do moich ulubionych :D Jak patrzę na ten bałagan w moim domu i na to ile jeszcze jest do zrobienia to zawsze biorę głęboki oddech i powtarzam sobie - ale jaki "after" będzie piękny :wink: U Ciebie zestawienie dziury po schodach z pięknymi drewnianymi schodami nastroiło mnie pozytywnie. :D

Coraz ładniej i coraz bardziej domowo u Ciebie i jaki masz przestronny salon!!! Tylko uważaj proszę na pachirę bo lubi tracić liście, gdy się ją zbyt obficie podlewa...

 

Hej Reniu,

dzięki za wiadomości, tzn. za "pachirę"

http://images41.fotosik.pl/47/700674430b4623df.jpg

Nie wiedzieliśmy jak ta roślina się nazywa, teraz wrzuciłam nazwę w google i w końcu wiem co lubi i jak ją podlewać :lol:

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

Ja też lubię zdjęcia before - after, jak znajdę chwilę to wkleję więcej tego typu przemian :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam z ciekawości co u Ciebie słychac , a tutaj widze ładne pogaduszki na temat dzieciaków . Ja mam rodzeństwo z bliżniąt , było bardzo fajnie , chociaz jak przpomne sobie ,że museliśmy mamie pomagać , bo sama by nie dała rady , to już dla nas rodzeństo było wtedy nie najlepiej . Ale teraz lubimy ich najlepiej . Sa bardzo ze soba zżyci ( jest to on i ona) .

Kasiu mało jestem na forum , wydawałoby sie ,że zima i jest więcej czasu . U mnie jest to chyba najgorszy moment z powodu nawału pracy zawodowej ( bilans itd.)

Więc nie moge nadążyć z nowinkami na forum.

Z robotami w domu też bez zmian, na razie cicho .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images41.fotosik.pl/47/700674430b4623df.jpg

Nie wiedzieliśmy jak ta roślina się nazywa, teraz wrzuciłam nazwę w google i w końcu wiem co lubi i jak ją podlewać :lol:

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

Ja też lubię zdjęcia before - after, jak znajdę chwilę to wkleję więcej tego typu przemian :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko, kasia

 

Cześć Kasiu! :D

Muszę ci powiedzieć, że tego "krzaka" upatrzyłam sobie jakiś rok temu 8) :lol:

ale nazwy nie znałam ...do dziś 8) :lol:

A zdjęcia before - after wprost uwielbiam :p

 

Dzieciaczki śliczne, a rosną jak na drożdżach 8) :lol:

Jeszcze niedawno podglądałam jak budowa, a teraz już przytulne mieszkanko :D ...troszkę zazdraszczam :) , ale tylko troszkę :wink:

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu! :D

Muszę ci powiedzieć, że tego "krzaka" upatrzyłam sobie jakiś rok temu 8) :lol:

ale nazwy nie znałam ...do dziś 8) :lol:

A zdjęcia before - after wprost uwielbiam :p

 

Dzieciaczki śliczne, a rosną jak na drożdżach 8) :lol:

Jeszcze niedawno podglądałam jak budowa, a teraz już przytulne mieszkanko :D ...troszkę zazdraszczam :) , ale tylko troszkę :wink:

Pozdrawiam serdecznie!

 

Cześć Moniczka :)

Ta pachira to rzeczywiście piękna roślina i pięknie u nas rośnie :)

ma sporo nowych listków :lol:

 

Właśnie wczoraj rozmawialiśmy z Łukaszem i oboje zgodnie stwierdziliśmy, że czujemy się tak jakbyśmy mieszkali tu od zawsze :lol:

Już nie mogę doczekać się ciepłych dni, żeby sobie w ogródku posiedzieć :)

A co u Was słychać???

Jak tam postępy w domku????

 

Pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...