Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zaglądają,zaglądają :D Piękne,są Twoje Cudeńka :o . Jednak to prawda,że niedaleko pada jabłko od jabłoni :wink: . Wystarczy spojrzeć z jakim przejęciem Zosia testuje (gwozdzie?), lub jak budują dom. Pozdrawiam A.

 

Asiu z tym jabłkiem i jabłonką to....hmmmm.... ja już pierwszej młodości nie jestem i gdzie mi tam do gładziutkiej skórki Zosi i rozbrajającego spojrzenia Piotrka.....:wink:

 

Pocieszam się, że jeszcze w sumie nie jest tak najgorzej :lol:

Ostatnio Piotruś zapytał się Łukasza dlaczego Zosia ma krzywe nóżki?

Tatuś mu odpowiedział:

Zosia ma krzywe nóżki, ty miałeś krzywe oczka, tatuś ma krzywe zęby.....

A Piotrek na to: A mamusia?

Na co tatuś odpowiedział: A mamusia to nic krzywego nie ma.....Jest idealna

 

Mam wsparcie w rodzinie, co???? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdróweczki, kasia

 

Kasiu, no słodkie to było :D :D :D Oczywiście grunt to wsparcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo miłości chciałam wszystkim życzyć :D

 

http://www.kartkireligijne.eu/kartki/18/454.jpg

 

dzięki Moniczka :lol:

Tobie też dużo miłości i nowego potomka w nowym domku :wink: :lol:

 

Jak tam postępy u Was????

Oczywiście mam na myśli nie tylko domek :oops: :lol:

Mężuś dał się namówić na bobaska????

 

pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :)

Bardzo mi miło, że zaglądnęłaś do naszego dziennika. My jesteśmy dopiero na początku budowlanej drogi, Wy - jak widzę - już prawie na samym końcu. Gratuluję :D Miejsce mamy piękne - to fakt. Zakochałam się w nim już 9 lat temu, ale dopiero teraz doszłam do wniosku, że jesli dom - to tylko tam właśnie :D

Pozdrawiam - będę zaglądać

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - witaj . Nie było mnie długo na forum, bo nawał obowiązków w pracy, po godzinach musiałam zostawać, a jak przyszłam do domu ,to juz byłam wykonczona komputerem i nie miałam juz ochoty nastepnej godziny przebywac przed ekranem . Teraz bedzie juz lżej i trzeba sie zabrac do pracy przy wykonczeniu domu. Juz umówiłam sie z Panem od płytek , co robił u Ciebie. Zobaczę co powie i ile bedzie chciał za robotę. pa pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - witaj . Nie było mnie długo na forum, bo nawał obowiązków w pracy, po godzinach musiałam zostawać, a jak przyszłam do domu ,to juz byłam wykonczona komputerem i nie miałam juz ochoty nastepnej godziny przebywac przed ekranem . Teraz bedzie juz lżej i trzeba sie zabrac do pracy przy wykonczeniu domu. Juz umówiłam sie z Panem od płytek , co robił u Ciebie. Zobaczę co powie i ile bedzie chciał za robotę. pa pozdrawiam

 

Przyjdzie wiosna - przyjdzie czas na wykańczanie domku :lol:

Trzymam kciuki za żebyście się dogadali :lol:

pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

wpadłam się przywitać z pierwszymi roztopami :)

Co słychać w Krecikowej Chatce? :) ;)

 

pozdrawiam cieplutko M.

 

W krecikowej chatce miło i ciepło, czego nie można powiedzieć o otaczającej nas aurze. Wczoraj wybrałam się na spacer z dziećmi i po pół godzinie wróciłam do domu, bo normalnie się chodzić nie da po tych naszych drogach. Nieodśnieżone koleiny, topniejący śnieg, spacer z Zosią w wózku i Piotrkiem obok to po prostu porażka. Czekam na wiosnę - już nie mogę się doczekać słońca i ciepłych dni - chyba się starzeję, bo moje samopoczucie zaczyna zależeć od pogody :roll:

 

Dzisiaj cały dzień śnieg z dachu zlatuje - huk niesamowity :o

Już prawie wszystko zleciało, także cieszę się, bo w końcu będzie można otworzyć okna na poddaszu....

 

pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu- gratuluję odbioru domu. Jesteś już szczęśliwa .Miałam spotkanie z Panem Sławkiem. porozmawialiśmy sobie o robocie, wszystko mi odpowiada poza ceną. Wydaje mi sie ,że za duzo chce. Nie chcę podawac tutaj kwoty jaka mi zaproponował, ale dwóch znajomych co tez robili teraz łazienki , powiedzieli mi ,że to bardzo duża kwota za takie łazienki jak ja mam.. Ich glazurnik na razie jest zajety , zobaczę co jeszcze wymślę.

mnie też Kasiu denerwuje ten śnieg, myśle że to już bedzie koniec tej zimy i zrobi sie duzo cieplej.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Twój domek stał się niezwykle przytulny od razu gdy tam zamieszkaliście - teraz tylko zdobywa ostatnie szlify przytulności :wink:

Czy mogłabym mieć prośbę do Ciebie? Masz takie grube dreniane słupy na tarasie, czy mogłabyś pokazać z bliska jak wygląda ta metalowa podpora, która zapewnia dystans od podłoża? Nasi "genialni" budowniczowie postawili nasze słupy tarasowe bezpośrednio na cemencie i musimy to koniecznie poprawić :roll:

Jeszcze chciałam dopytać jaką masz grubość parapetów marmurowych - zamówiłam 3 cm i teraz się martwię czy nie bedą za cienkie... I ostatnie pytanie ufff - ile kosztował twój piękny blat granitowy z obróbką i montażem i jaka ma grubość. Czy sąsiad który to robił jest kamieniarzem i znał się również na blatach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kasiu- gratuluję odbioru domu. Jesteś już szczęśliwa .Miałam spotkanie z Panem Sławkiem. porozmawialiśmy sobie o robocie, wszystko mi odpowiada poza ceną. Wydaje mi sie ,że za duzo chce. Nie chcę podawac tutaj kwoty jaka mi zaproponował, ale dwóch znajomych co tez robili teraz łazienki , powiedzieli mi ,że to bardzo duża kwota za takie łazienki jak ja mam.. Ich glazurnik na razie jest zajety , zobaczę co jeszcze wymślę.

mnie też Kasiu denerwuje ten śnieg, myśle że to już bedzie koniec tej zimy i zrobi sie duzo cieplej.pozdrawiam

 

Hej Marysiu:)

Też czekam na wiosnę i ciepełka już nie mogę się doczekać :)

Co do Sławka to my nawet nie orientowaliśmy się ile biorą inni. Po prostu wiedzieliśmy, ze on jest najlepszy i nie chcemy nikogo innego.

Koleś ma dobry sprzęt, zna się na robocie - to jego praca.

U nas już tyle rzeczy było spieprzonych, że branie kolejnego pseudofachowca nie wchodziło w grę.

Zrobisz jak uważasz, najważniejsze, żeby Tobie pasowało i żebyś była zadowolona.

Trzymam kciuki za łazienkę :lol:

Cieplutko pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Twój domek stał się niezwykle przytulny od razu gdy tam zamieszkaliście - teraz tylko zdobywa ostatnie szlify przytulności :wink:

Czy mogłabym mieć prośbę do Ciebie? Masz takie grube dreniane słupy na tarasie, czy mogłabyś pokazać z bliska jak wygląda ta metalowa podpora, która zapewnia dystans od podłoża? Nasi "genialni" budowniczowie postawili nasze słupy tarasowe bezpośrednio na cemencie i musimy to koniecznie poprawić :roll:

Jeszcze chciałam dopytać jaką masz grubość parapetów marmurowych - zamówiłam 3 cm i teraz się martwię czy nie bedą za cienkie... I ostatnie pytanie ufff - ile kosztował twój piękny blat granitowy z obróbką i montażem i jaka ma grubość. Czy sąsiad który to robił jest kamieniarzem i znał się również na blatach?

 

Hej Reniu :lol:

Dzieci poszły spać, więc pstryknęłam kilka fotek

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/9/3/0/43211359_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/7/3/0/43211360_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/0/9/0/43211361_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/3/0/7/43211362_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/6/4/0/43211363_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/2/3/6/43211364_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/2/9/1/43211365_d.jpg

 

W zalanej betonem stopie jest taki metalowy teownik czy jak tam to się zwie.

Do tej "łapy" wsadzali dopiero słup.

 

Grubość parapetów i blatu 3cm

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/8/0/0/43211366_d.jpg

 

Łączna cena za blat z montażem i wycięciami pod płytę i zlew to 3300zł

Blatu jest około 2,7m2

Wybraliśmy mojego sąsiada kamieniarza, bo studio, w którym zamawialiśmy kuchnię krzyknęło sobie za taki blat ponad 5000zł

Sąsiad jest kamieniarzem, robi blaty, kominki, schody, wszytko....

 

Pozdróweczki Reniu, jakby co to pytaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Kasiu mam mały "orzech do zgryzienia" z tymi łazienkami.

Wiem ,że dobra robota ma kosztować, ale wszyscy mi mówią ,że to zbyt wiele

co Sławek sobie zażyczył. Musze to przemyslec i dać mu odpowiedź.

Jjak do tej pory miałam szczęście do wykonawców i myślę ,że tak bedzie dalej

z wykończeniówką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jesteś kochana :D :D :D nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi, bo wiem jak jesteś zajęta, więc tym bardziej dziekuję :D Parapet super wygląda u Ciebie, więc jestem spokojniejsza. A z tym tarasem u nas to porażka - aby zrobić tak jak u Ciebie to teraz trzeba podcinać słup i skuwać fundament, aby obsadzić taką metalową stopę... niestety zaczynam podejrzewać, że inwestor który oświadcza, że jego budowa przebiega bezbłędnie po prostu nie wie co ma spieprzone :roll: Wszyscy zaliczyliśmy mniejsze lub większe "wtopy" Dzięki jeszcze raz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu :D

 

Jejku co za wstyd :oops: Moja budowlana mentorka dom odebrała, a ja to przegapiłam? Co za niedopatrzenie. :oops:

 

Ale naprawiam je czym prędzej :D

i z całego serca całej krecikowej rodzince:

gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://images33.fotosik.pl/426/5e5aa41618ec5906med.jpg

 

pozdrawiam ciepło

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...