Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa przyczepka samochodowa.


Recommended Posts

Chcialbym kupic nowa przyczepke samochodowa.

Nie wiem , ktora wybrac.

 

STOPEXIM http://stopexim2.otomoto.pl/index.php?sect=offer

 

NIEWIADOW , BRENDERUP , WIOLA , NEPTUN http://www.goliat.com.pl/przyczepy_jednoosiowe.htm

 

Interesuje mnie przyczepka jednoosiowa , w cenie ok 2000 pln , raczej bez plandeki.

 

Jakie macie przyczepki , jak sie sprawuja , ktora polecacie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja Ci chętnie odpowiem... Równocześnie z rozpoczęciem budowy mój mąż postanowił zakupić przyczepke (na spółkę z bliskim kolegą z pracy). Kierowaliśmy się nastepującymi założeniami:

1. Koszt do 2600 PLN

2. Długość pomiędzy 2,30 a 2,60, z naciskiem, że im dłuższa tym lepsza (można np. przewieźć wysokie szafy z IKEA albo długie deski szalunkowe, a z krótszą ... kiszka)

3. Im solidniejsza tym lepsza, więc wszystkie przyczepki typu SAM z Allegro odpadły w przedbiegach.

4. Plandeka nie potrzebna.

 

Wybór padł na BRENDERUPA, długość odpowiednia, zaczepy wyglądały na najsolidniejsze (porównując z NEPTUNEM i NIEWIDOWEM), cena zgodnie z założeniem.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważam, że jak się buduje to przyczepka naprawdę się przydaje a jej koszt napewno się zwróci.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years później...
  • 4 years później...
Wątek trochę stary, ale znalazłem go w google więc pewnie ludzie tu zaglądają. Chciałbym wiedzieć jak ma się sprawa dziś ? Potrzebuję porządnej przyczepki do dość ciężkiego załadunku. Sąsiad polecił mi :spam: ale boję się czy taka przyczepka z internetu nie okaże się bublem. Zależy mi na porządnym sprzęcie na lata, cena może być wyższa, ale tylko jeśli wiąże się to z jakością. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...