Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chatka Azymutów- komentarze


mocca

Recommended Posts

TomKa, przepraszam za opóźnienie w odpowiadaniu ale właśnie zaraz po tynkach zwinęłam żagle i przebywam obecnie w Rabce :D :D :D zamiast wyplaty dostałam miesięczny urlop :wink: :lol:

 

kiedy tego dokonałam, sama nie wiem ale jestem bardzo przeszczęsliwa że juz skonczyłam. Nie ma na fotkach w dzienniku ale oprócz strukturek zrobiłam tez gładzie w 2 pokojach dzieciaków na górze, został mi do dotarcia jeden pokój którego juz nie zdążyłam.

Nie będę skromna ale napiszę, że porównujac gładzie zrobione przez moją ekipę w łazienkach i na sufitach a tym co zrobiłam ja- nie ma nawet porównania.

 

 

wracając do strukturek robiłam technikami różniastymi czym popadło ;) te regularne wzorki sa robione wałkiem, reszta pacą, sypialnia szczotką, smugi w korytarzu folią a cudne kółeczka kuchenne zgrzebłem psa :o :lol:

 

 

gdybyś się zdecydowała polecam, samej lub z niewielką pomocą mozna wyczarować naprawdę cudenka.

 

Dzięki za dobre słowo i pochwałę, dobrze mi to robi :wink: pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 weeks później...

olorobal nie takim cichym, kilka razy się już odezwałaś ;)

 

sąsiadkę mam dziwną... w ogóle dziwne mam we wsi tendencje. Jak robiliśmy ogrodzenie z siatki to ona i drugi sąsiad wycieli 3 duze drzewa, żeby niby nam w grodzeniu nie przeszkadzały. Wycieła też w swoim ogródku wyrośniętego kasztana i slicznego świerka- bo już były za duże (a to takie fajne młodziki były), trawę u siebie pryska randapem bo po co kosić...

Moje pnącza wyrywała więc obawiam się, ze za rok zaczęłyby przeszkadzać jej moje tujki ktore mają teraz około metra wysokości. Dlatego odgrodzimy sie betonem :-?

 

W ogóle to i ja Was podglądam i widzę bardzo podobne przebiegi prac i podobny balagan... kiedyś się z tym uporacie i zobaczysz wtedy cały urok swojej działki- tak jak ja to u siebie niedawno ujrzałam :D więc powodzonka

 

dziękuję za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

premium wiesz wszystko co powinnas wiedzieć a nawet i więcej ;)

warzywniak wtedy na fotkach to jeszcze lichutki, teraz po deszczu to mam gąszcz warzywek ale tez chwastów. Więc nim będzie zupka to moze jakis czyn społeczny byś odwaliła? ;) :lol:

w nagrodę dostaniesz pęczek rzodkiewki i wsiową pasztetke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. ze postawiliscie plot - macie teraz spokoj i nie musicie sie krepowac, ze podglada Was wscibska sasiadka.

Szkoda tylko, ze na plytach nie zazyczyliscie sobie wzoru np. cegielki wyciskanej, my jak zamawialismy swoj to liczyli sobie od metra bez wzgledu na wzor betonu tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium wiesz wszystko co powinnas wiedzieć a nawet i więcej ;)

warzywniak wtedy na fotkach to jeszcze lichutki, teraz po deszczu to mam gąszcz warzywek ale tez chwastów. Więc nim będzie zupka to moze jakis czyn społeczny byś odwaliła? ;) :lol:

w nagrodę dostaniesz pęczek rzodkiewki i wsiową pasztetke :D

 

Kochana, ja przez te chwasty nie zdecydowałam się na ogródek... Ale dla "śmieciówki" - proszę bardzo. Może być i cała grządka sałaty :) A za ciutkę wiśniówki dorzucę w czynie grządkę z selerami 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium sałaty nie mam ale dla Ciebie mogę zasiać chocby dziś :D

co do wisniówki- mam jeszcze 3 butelczyny tej pysznej zeszłorocznej, z przyjemnością Cię poczestuję a jak zasmakuje dostaniesz na odjezdne całe 0,7 bo wiesz, mi się na alkoholizowanie prędko nie zanosi... ;)

 

mam jeszcze pół butelki Twojego jajcoka i bardzo zaluje ze się z nim wczesniej nie uporałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. ze postawiliscie plot - macie teraz spokoj i nie musicie sie krepowac, ze podglada Was wscibska sasiadka.

Szkoda tylko, ze na plytach nie zazyczyliscie sobie wzoru np. cegielki wyciskanej, my jak zamawialismy swoj to liczyli sobie od metra bez wzgledu na wzor betonu tyle samo.

 

magpie, mamy cegiełkę ale po drugiej stronie płota tzn od strony sąsiadki :lol: pomyślałam, że jak juz jej stawiam taki beton to choć tą cegielkę dam zeby jej było przyjemniej. Ja swoją strone i tak planuje kompletnie zazielenić także mi na tym nie zależało.

Ale sąsiadka też nie doceniła i cegiełka jej nie przekonała :roll: :lol: :lol: jak mnie kolejny raz wkurzy to zawołam chłopakow zeby płyty zamienili stronami :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. ze postawiliscie plot - macie teraz spokoj i nie musicie sie krepowac, ze podglada Was wscibska sasiadka.

Szkoda tylko, ze na plytach nie zazyczyliscie sobie wzoru np. cegielki wyciskanej, my jak zamawialismy swoj to liczyli sobie od metra bez wzgledu na wzor betonu tyle samo.

 

magpie, mamy cegiełkę ale po drugiej stronie płota tzn od strony sąsiadki :lol: pomyślałam, że jak juz jej stawiam taki beton to choć tą cegielkę dam zeby jej było przyjemniej. Ja swoją strone i tak planuje kompletnie zazielenić także mi na tym nie zależało.

Ale sąsiadka też nie doceniła i cegiełka jej nie przekonała :roll: :lol: :lol: jak mnie kolejny raz wkurzy to zawołam chłopakow zeby płyty zamienili stronami :lol: :lol: :lol:

Tyle przykrosci Wam zrobila, a Ty jej cegielke jeszcze "podarowalas", za dobre serce masz dla niej, a ona tego nie umie docenic.

 

No ale przelozyc plyty to nie klopot, wiec jak zacznie wariowac to powinnas jej tak zrobic :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. ze postawiliscie plot - macie teraz spokoj i nie musicie sie krepowac, ze podglada Was wscibska sasiadka.

Szkoda tylko, ze na plytach nie zazyczyliscie sobie wzoru np. cegielki wyciskanej, my jak zamawialismy swoj to liczyli sobie od metra bez wzgledu na wzor betonu tyle samo.

 

magpie, mamy cegiełkę ale po drugiej stronie płota tzn od strony sąsiadki :lol: pomyślałam, że jak juz jej stawiam taki beton to choć tą cegielkę dam zeby jej było przyjemniej. Ja swoją strone i tak planuje kompletnie zazielenić także mi na tym nie zależało.

Ale sąsiadka też nie doceniła i cegiełka jej nie przekonała :roll: :lol: :lol: jak mnie kolejny raz wkurzy to zawołam chłopakow zeby płyty zamienili stronami :lol: :lol: :lol:

 

Wypożyczyć Ci chłopaków od Krzyśka z pracy??? :lol: :lol: :lol:

Od razu się sąsiadka przekona do cegiełki i jeszcze połowę kasy za płot Ci odda :p :p :D

 

Ja to jajcoka już dawno nie mam.... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...