Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chatka Azymutów- komentarze


mocca

Recommended Posts

I wlasnie roznica polega w dodatkach, my mamy orzechowe drzwi i panele i dlatego pokoj wyszedl ciemny

http://images43.fotosik.pl/50/83c6921e4f611091m.jpg

i w wiatrolapie tez mnie podkusilo :evil:

http://images32.fotosik.pl/195/c78de310ab8b6766m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rzeczywiście, gdybyś w pokoju miała jasniutkie panele (jakiś klon np) byłoby spokojniej. Ale nie ma tego złego, łatwiej przemalowac ścianę niz wymienić podłogi i drzwi... :lol:

 

natomiast Twoj kolor z wiatrołapu bardzo mi się podoba i myślę że byłby lepszy niż ta moja śliwka :roll: choć też ciemnawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mocca :D

 

Faktycznie panowie są specyficzni ale zrobili wszystko porządnie, z sensem, myśleli przy pracy, doradzali, próbne odpalenie wyszło pomyślnie. Oby tak dalej :wink: Myślę że będziemy zadowoleni.

 

Teraz wybieramy ekipę do wykończeń, przydaliby się tacy ludzie co by nas nie wykończyli wcześniej :wink:

Konkurs trwa :roll:

 

 

Pozdrawiam serdecznie

:D

 

A... rysunku mi nie zostawili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca, ale przyspieszenia dostaliście. I kolorowo, i podłogi zrobione, ale ja gonię Cię, gonię .... :wink: Tak przyglądam się tej Twojej sypialni, przyglądam i wcale nie jest tak źle. W rzeczywistości jest pewnie jeszcze inaczej, bo fiolety ciężko uchwycić na zdjęciach. Wstawiłabym tam meble w białym kolorze lub klon nida i wydaje mi się, że będzie ładnie ... Poszperaj w necie i obejrzyj salony, sypialnie czy kuchnie w fiolecie. Są na prawdę eleganckie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie znowu nie przyszły powiadomienia o odpowiedziach :-? dopiero mąż mnie uświadomił że się dziewczyny odzywałyście...

 

aka z Ina witaj i buszuj do woli :D

 

TomKa, goń goń :D

sypialnia w rzeczywistości nie jest najgorsza, muszę powiedzieć, że po kilku dniach farba dobrze wyschła i ostateczne odcienie nieco złagodniały więc chyba póki co ją zostawimy. Też myślę o jasnych mebelkach bo takie będą pasować zawsze i do wszystkiego.

 

olorobal płot polecam z pełną odpowiedzialnością. Nie ma dnia żebym go nie chwaliła! :lol:

 

lutca, chętnie poleciłabym Ci jeszcze kogoś ale nie mam kogo :roll: ew mojego płytkarza bo on wart polecenia ale on zajety człowiek jest, min. półroczne rezerwacje...

Natomiast dzisiaj przy okazji jakiś tam moich tematów rozmiawiałam z panami od CO o Was, kompletnie nie pokojarzyli że to ja ich polecałam :roll: :lol:

 

magpie domowo jest do tego stopnia że sypialnia jest już w pełni funkcjonalnym pomieszczeniem, mamy ogromny materac i dzieci wielką frajdę z nocowania tam :D

 

podoba Ci się ta podłoga kuchenna? bo ja w pierwszym odruchu byłam trochę zszokowana bo mam wrażenie, że ona bardzo pleciona/pstrokata jest... i tak sobie myślę że fugi ją nieco złagodzą. To samo będzie pociągnięte przez cały korytarz do wejścia i to malutkie wc z "babcinymi" płytkami i mam nadzieję, że ogólnie na dużej płaszczyźnie będzie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomKa, Twoj syn to niech patrzy i sie uczy od matki 8)

moj to chciałby wszystko sam ale on młody jeszcze jest ;)

 

my ciągniemy jeszcze te same płytki dalej na korytarze, kupiłam też coś na ścianę w letniaku i podłogi w letniaku i kotłowni i to też chcę za jednym zamachem ułożyć, czyli przyszły tydzień mam pod znakiem płytkowania. Później, pod koniec sierpnia schody ale pomimo przypominania wciąż nie dostaliśmy projektu więc obawiamy się, że będzie trochę obsuwa...

w międzyczasie będziemy robić zakupy styropianowe itd bo mamy ambitny plan (i zaklepaną naszą starą ekipę) na ocieplenie obu budynków przed zimą, jak finansowo damy radę to nawet otynkujemy na kulorowo;)

a na wiosnę chcę klepać mojego płytkarza do górnej dziecięcej łazienki, pralni, tarasu i inne pierdołki, które w czasie między karmieniem a przewijaniem wymyślę :lol: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w zasadzie wszystkie brudne prace zakończymy i można meble wnosić ;)

został nam do pomalowania przedpokój ale to chce zrobić już po płytkach bo mam pewne "wizje" ale muszę popróbować jak to wykonać. Schody i drzwi to juz właściwie czysta robota. Na górze też gotowo, tylko ta łazienka z pralnią. I kiedyś sauna...

 

Twoj syn duży więc trochę pomoże, moj to 6 latek i kurzy rozumek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...