Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chatka Azymutów- komentarze


mocca

Recommended Posts

magpie101, to zestaw produkowany przez VOXa ale z serii mebli hotelowych, są z drewna egzotycznego. Tutaj są do pooglądania http://www.meblehotelowe.vox.pl/meble/kolekcja/12/casa_sevilla/

 

faktycznie tanie nie są, ten zakup był kompletnie nieracjonalny :lol:

ale trafiliśmy je okazyjnie, ponieważ podobno nowa produkcja tych mebli jest w innym odcieniu kolorystycznym i ciężko będzie ew dobrać coś do kompletu. Ale ponieważ ten zestaw zawiera wszystko o czym myslałam do sypialni i więcej i tak mi nie wejdzie (no chyba ze stoleczek do toaletki ale na niej i tak prawdopodobnie będzie stał tv) zdecydowaliśmy się i jest :D.

 

a cenę wyslę Ci na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piekne te meble, a jakie biurko stylizowane. Niespodzianka dla meza? Super.

 

Oj, chyba photobucket chce oplaty za transfer, tak samo bylo z fotosikiem, tak samo wyswietlal ikonki z logo firmy zamiast zdjec. Dlatego ja tych starych zdjec nigdzie nie zgrywalam indziej, tylko sa w fotosiku w albumie, a nowe zgrywam na tinypic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, dziękuję :D

 

niespodzianką jest raczej kolor ścian bo poprzedni mi jakos nie podchodził, tym bardziej do tych mebli. Teraz jest lepiej ale to jeszcze nie to :roll: mam pewien pomysł a jak nie wyjdzie przemaluję wszystko kiedyś na oliwkowo 8)

 

same meble niespodzianką nie są bo mąz oglądał i płacił... 8)

 

historię z fotosikiem znam, byłam przekonana że photobucket jest darmowy. Zaplacilam komus 3$ :lol: za miesięczny dostęp ale póki co nic nie pomogło, w wolnym czasie poprzewalam chociaż część fotek na tinypica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, szukałam czegoś spokojnego i ten niby piasek coś_tam miał taki być, po pomalowaniu okazało się ze zalatuje jakąś cytryną :o więc trzeba go znowu przytłumić, a jak sie nie da będzie oliwka. Wg wzorników najlepiej mi odpowiadała właśnie z duluxa chyba, bo jest ładna 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, ta strukturka z sypialni to tynk gipsowy "czesany" szczotką. Podoba mi się najbardziej ze wszystkich moich strukturek ale bardzo ciężko mi go sfotografować. Poprzednio przy tych fioletowych ścianach rozmazywał się, teraz mam przemalowane na piaskowo i trochę się uchwycił na tej fotce z toaletką. Poprobuję z aparatem moze uda mi się uchwycić go jeszcze lepiej ;) to wrzucę.

 

TomKa dziękuję ze w tym ferworze przeprowadzkowym znalazłaś czas na odwiedziny u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, ta strukturka z sypialni to tynk gipsowy "czesany" szczotką. Podoba mi się najbardziej ze wszystkich moich strukturek ale bardzo ciężko mi go sfotografować. Poprzednio przy tych fioletowych ścianach rozmazywał się, teraz mam przemalowane na piaskowo i trochę się uchwycił na tej fotce z toaletką. Poprobuję z aparatem moze uda mi się uchwycić go jeszcze lepiej ;) to wrzucę.

 

TomKa dziękuję ze w tym ferworze przeprowadzkowym znalazłaś czas na odwiedziny u mnie :wink:

 

mocca, jak ci sie uda to bardzo prosze, bo jestem ciekawa co ci wyszlo z tej szczotki. Ja robilam taka szczotka na walku i tez jest fajna struktura - jest u mnie w dzienniku - w pokoju Huberta - pokolorowalam na rozne kolorki gabka, jest to dosyc wystajace i kluje, mimo ze scieralam te koncowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca oszczedzasz sie i szydelkujesz :p czy latasz jak "szalona" po budowie :roll: ?

 

szydełkuje na budowie :lol: ;)

 

a na poważnie to skończyłam z sypialnią, ogarnęłam domek i generalnie ten tydzien mam lajtowy. A podobno ekipa od ocieplenia zapowiedziała się na najbliższy poniedziałek, więc... :roll:

póki co delektuję się szydełkiem i tv, rozpoczęłam poważną robótkę i do grudnia muszę się wyrobić :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca oszczedzasz sie i szydelkujesz :p czy latasz jak "szalona" po budowie :roll: ?

 

szydełkuje na budowie :lol: ;)

 

a na poważnie to skończyłam z sypialnią, ogarnęłam domek i generalnie ten tydzien mam lajtowy. A podobno ekipa od ocieplenia zapowiedziała się na najbliższy poniedziałek, więc... :roll:

póki co delektuję się szydełkiem i tv, rozpoczęłam poważną robótkę i do grudnia muszę się wyrobić :lol: 8)

 

Pochwal sie :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, znalazłam jeszcze taką fotkę tej strukturki z czasu powstawania

 

http://i38.tinypic.com/1roi76.jpg

 

moj tynk jest z goldbandu, po wyschnięciu całość jechałam szeroką pacą i wszystkie ostrości spadły, w tej chwili jest on jak sztruksik ;) (nawet taką nazwę miał w wątku tynku amatorskiego mayland) i po kilkakrotnym pomalowaniu farbami złagodniał jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca oszczedzasz sie i szydelkujesz :p czy latasz jak "szalona" po budowie :roll: ?

 

szydełkuje na budowie :lol: ;)

 

a na poważnie to skończyłam z sypialnią, ogarnęłam domek i generalnie ten tydzien mam lajtowy. A podobno ekipa od ocieplenia zapowiedziała się na najbliższy poniedziałek, więc... :roll:

póki co delektuję się szydełkiem i tv, rozpoczęłam poważną robótkę i do grudnia muszę się wyrobić :lol: 8)

 

Pochwal sie :D !

 

oj nie... bo jeszcze nie ma co pokazywac nawet :roll: a jak nie wyjdzie to dopiero obciach :lol:

 

moze za kilka dni jak jeszcze usiedze na tyłku hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca oszczedzasz sie i szydelkujesz :p czy latasz jak "szalona" po budowie :roll: ?

 

szydełkuje na budowie :lol: ;)

 

a na poważnie to skończyłam z sypialnią, ogarnęłam domek i generalnie ten tydzien mam lajtowy. A podobno ekipa od ocieplenia zapowiedziała się na najbliższy poniedziałek, więc... :roll:

póki co delektuję się szydełkiem i tv, rozpoczęłam poważną robótkę i do grudnia muszę się wyrobić :lol: 8)

 

Pochwal sie :D !

 

oj nie... bo jeszcze nie ma co pokazywac nawet :roll: a jak nie wyjdzie to dopiero obciach :lol:

 

moze za kilka dni jak jeszcze usiedze na tyłku hihi

 

A nie robisz Ty czasem zazdrosek do kuchni :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudło ;)

 

no dobra, powiem

przymierzam się do narzuty na nowe łóżko :D ale długo szukałam wzoru, potem odpowiednich nici i do wczoraj robiłam próbki ściegu a wieczorem zaczełam ten właściwy ;)

 

ale co wyjdzie nie ręczę, ani kiedy :roll:

 

zazdroski do kuchni tez będą jak najbardziej, obrusy... no, plany mam szerokie 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci zazdroszcze, ze umiesz robic takie rzeczy. Ja tez jak juz kiedys bede miec sypialnie planuje narzute szydelkowa.

Zastanawia mnie jedno, narzuty jakie ogladalam w necie sa podszyte materialem, a wyroby szydelkowe w praniu kurcza sie i potem trzeba naciagac, wiec mysle czy to podszycie materialowe nie bedzie przeszkadzac :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie, nauczyć się można bo to wbrew pozorom trudne nie jest, trzeba tylko chcieć... ja mialam takie robótkowe ciągoty już od 3- 4 klasy podstawówki i próbowałam chyba wszystkiego. Później wiadomo- studia rodzina i czasu brakło ale i tak co jakiś czas mam poryw i coś tam uplątam, głównie na szydełku właśnie.

 

Co do narzuty dokładnie o tym samym myśle, tez moja chcę podszyć jakimś delikatnym płócienkiem ze wstawką usztywniającą wewnątrz, z tym że moja narzuta planowana jest z kilkunastu czy kilkudziesięciu elementów końcowo połączonych ze sobą, więc podszycie będzie jakby "przypikowane"

i też mam obawy jak to w praniu i po praniu będzie wyglądało. Obrusy które mam napinam czasami na łóżku albo dywanie ale narzutę...? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...