Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chatka Azymutów- komentarze


mocca

Recommended Posts

szelki były już wszyte a ceny nie pamiętam. Z tego co kojarzę były dość drogie, za te dwie tzn górną i dolną na okno 180 cm wzięłam chyba po 3 mb i zapłaciłam coś koło 250-280 (ale pewna nie jestem) pamiętam za to że stałam za nimi ze sporym już brzuchem ze 40 min bo marudna dama się przede mną trafiła :roll: ;) ale ich urok wart był i tego stania i ceny.

Były też białe z innymi wstawkami, równie ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wpadam powiedzieć ze bateria do kuchni jest przecudna...taka o jakiej marzyłam ale sie nie doczekalam (brak czasu i oczywiście funduszy na finiszu budowy). Będzie to niesamowita ozdoba kuchni.

I oczywiście troche po czasie ale za to gorące GRATULACJE z okazji pojawienia sie tak pięknej małej istoty na świecie

 

http://www.squashed-tomato.co.uk/images/product/STE016_190773_baby_girl1219928321_777.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocca, ta bateria wygląda na jeszcze ładniejszą niż ta z aranżacji w internecie :o Pokoje nabrały przytulności!!! A żyrandol w salonie - cudeńko!!! Żałuję, że tak dawno nie zaglądałam :oops:

 

P.S. Pewnie niedługo będę Cię męczyć o szczegółowe info na temat gdzie i za ile w końcu zamówiłaś tą miedzianą ślicznotkę ze spryskiwaczem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coffee82 dzięki za odwiedzinki i gratulacje :D

 

amonite:

Baterie zbiły mnie z nóg zupełnie - są cudne! W ogóle bardzo mi się u ciebie podoba Te firaneczki kuchenne - miodzio. A kuchnia będzie "Lidingo"?

BINGO! będzie lidingo ;) :lol:

 

dardurdka

ta bateria wygląda na jeszcze ładniejszą niż ta z aranżacji w internecie
ona jest ładniejsza! ona jest piękna :roll: problem mam tylko z zamontowaniem tego całego spreja... bo już wiem, że w zlewie się nie da :-? i chyba będzie w blacie gdzieś pomiędzy zlewem a płytą.

A nt zakupu chętnie infomacji udzielę, jak tylko będziesz potrzebować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdjecie corci (najmlodszej) prosilabym pokazac :) :wink: .

 

proszę :D moja kochana bubusia

http://i47.tinypic.com/2uiaxvk.jpg

 

Bubusia sliczna jest, a wloski jakie fajne czarniutkie. Moj synus byl czarny tylko przez miesiac po porodzie :) .

 

 

Co do Twojego domku to ciagle czekam na nowe wiadomosci i fotki, bo wszystko strasznie mi sie podoba.

Co do makaronow to ja nie lubie tych firan ale nigdy nie wpadlam na to aby powiesic jako tlo do nich tiul - fajny pomysl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy bubusia - i jeszcze z małej litery :wink: PIĘKNA JEST :D

 

I coraz bardziej domowo, co ja piszę już jest domowo tylko coraz bardziej dopieszczone...a baterie? już nic na ich temat nie napiszę - słów brakuje :roll:

A uchwyty do drzwiczek pasujące...nie pamiętam tylko jaka lampa w kuchni będzie ? Pewnie taka jak kinkiet ?

 

Bardzo mi się pokoje dzieci podobają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdjecie corci (najmlodszej) prosilabym pokazac :) :wink: .

 

proszę :D moja kochana bubusia

 

Bubusia sliczna jest, a wloski jakie fajne czarniutkie. Moj synus byl czarny tylko przez miesiac po porodzie :) .

 

 

Co do Twojego domku to ciagle czekam na nowe wiadomosci i fotki, bo wszystko strasznie mi sie podoba.

Co do makaronow to ja nie lubie tych firan ale nigdy nie wpadlam na to aby powiesic jako tlo do nich tiul - fajny pomysl!

 

no, moja bubusia ma już niedługo dwa miechy a czarna wciąż jest jak po urodzeniu, w ogóle to wykapany starszy brat, więc myślę, ze jest szansa ze jej te kudełki czarne zostaną :D tym bardziej ze kilka osób mówi, ze do mnie podobna 8) więc może chociaż jedno moje dziecie będzie... ;)

a w ogóle nie ma osoby która by się za nią nie obejrzała i nie skomentowała tej fryzury :lol: co jednak zaczyna byc trochę męczące (w sklepach np) jak obce baby wtykają dziub do wózka... :-? bo dzisiaj to nawet jedną taką zebrałam.

 

makaronów, jak napisałam wcześniej, ja też jakoś niekoniecznie, ale moja córka marzyła o nich więc... :roll: :D w tej wersji jest dość przyzwoicie, tylko muszę zmienić kolor tego tiulu i kupić go kilka metrów więcej bo musi być sporo umarszczony.

 

A kolejne fotki będą... i to już niedługo 8)

:D :D :D :D :D na czwartek mam umówiony montaż kuchni :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy bubusia - i jeszcze z małej litery :wink: PIĘKNA JEST :D

 

Bubusia jest bo taka okrąglutka buba ;) a z malej literki bo to przeklawiaturzenie :lol: juz poprawiam

 

A za resztę SERDECZNE DZIĘKI!

Lampy kuchenne, a właściwie jedną lampę, pokazywałam jakoś tak pod koniec poprzedniej strony, taka pojedyncza z dużym białym kloszem. Faktycznie nie wyeksponowałam jej jakoś specjalnie, poprawię się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystko mi się w Twojej nowej kuchni podoba, i te detale... bateria, oświetlenie, wszystko pięknie dobrane

tylko gałeczki w górnych szafeczkach wydaje mi się że są przesadzone, ale to moje zdanie :)

no i obawiam się panów montażystów bo ja też planuję łódzką ikeą w mojej kuchni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardurdkadzięki za słowa uznania dla baterii ;) i cieszę się, że kuchnia się podoba. "Wygląda" jeszcze ładniej jak pachnie w niej świeżo zaparzona kawa :D 8)

 

magdallena99 dzięki. Gałeczki są tak bardzo delikatniusie i niewielkie że zupełnie nie rzucają się w oczy ;) przed przykręceniem przymierzałam też te dolne uchwyty do wiszących szafek i właśnie te mosiężne wydawały mi się zbyt przesadzone, za duże.

 

A montazystów się raczej nie obawiaj, u mnie był problem bo mieszkamy trochę dalej niż w Łodzi, stąd problem z organizacją pracy, faktycznie nie wszystkie narzędzia da się wozic w samochodzie, no a miałam trochę nieprzewidzianych przeróbek. Niemniej w którymś momencie był taki bałagan że miałam wrazenie, ze nie będzie końca i finału przez najbliższy tydzień :lol:

Myslę, że wystarczy mieć nadzór i kontrolować sytuację na bieżąco i będzie ok. I możesz przygotować się z puszką kawy dla starszego i dużą colą dla młodszego i będą zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca kuchnia REWELACJA!!!!!!

Piękna. My też będziemy robic kuchnie w IKEA, ze względu na koszta.

 

Twoja kuchnia wygląda naprawdę pięknie.

Mogłabyś zdradzić ile kosztowały Cię meble z blatem?

Jak możesz to napisz na PRIV, będę wdzięczna.

 

Jeszcze raz GRATULUJĘ.

dziękuję :oops: :p

cena kuchni to nie tajemnica bo cenniki Ikea są oficjalne ;) za meble z blatami, zlewem, wraz z montażem zapłaciliśmy ok 12 tys. dodatkowe koszty to oczywiście sprzęty ale to już każdy wedle potrzeb i własnego widzimisię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...