Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jestem nowa na tym forum,ale poczytuję już od dawna,mam działkę 25arow w formie prostokąta,niestety wjazd od południa,bardzo podoba mi się projekt Vis a Vis z muratora,ale dla mnie trochę za drogi,nie chcę brać kredytu,poza tym moje dzieci pomału wyfruwają z domu więc wstępnie wybrałam TK2 odbicie lustrzane,martwi mnie tylko to,czy salon nie będzie za ciemny,TK2 ma dwa wyjścia na taras,jeden wypada u mnie od zachodu a drugi od północy,taras jest duży,zadaszony,ja kocham słońce ale mój mąż już mniej,a projekt odpowiada nam obojgu,wprowadziła bym tylko bardzo małe zmiany,tylko to słońce w salonie,co myślicie,budować czy szukać dalej? http://www.domfort.eu/projekt,tk02,1046.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

już wiem jak ustawić dom na mojej działce,zupełnie przypadkiem mój mąż podczas podróży służbowej przyuważył TK2 w budowie,zajechał,porozmawial z bardzo miłym panem i tym sposobem całą rodzinką(łącznie z naszym pieskiem) tydzień temu obejrzeliśmy dom na żywo,i już wszystko jasne,będzie stał wejściem od południa ,salon będzie od południowego zachodu(zadaszony taras w TK2 jest super),będą małe zmiany,ale nieduże,na razie załatwiamy papiery,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...