Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja zupełnie z innej beczki.

 

Fajnie, że Podlaska Grupa Budowlana troszkę ożyła. Cieszę się, że jest dyskusja, że są emocje, wzajemne "opie..nie". Pokazuje, to że po raz pierwszy (a na forum ze 3 lata jestem) zaczęło coś się dziać. Jeszcze tylko żeby dzienniki troszkę bardziej zaczęły się ukazywać byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za rady i wiem,że zapewne dobrze chcecie. Z tą ścianka to jeszcze sprawa do przemyślenia i właśnie mam z nią pewne dylematy. Pożyjemy zobaczymy :D Póki co to ekipe montuje, dzis umówiony jestem z kolejna ekipą a nawet dwoma ii czekam na wycenę. Cen narazie nie podaje z tego względu, że tez na foum są osoby, które tym sie zajmują tzn stanami surowymi. Wszystko podam jak juz będę miał wybranę ekipę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to, że zacząłeś że coś tam wiesz ale nie powiesz (bo w sumie na tym stanęło), jeżeli zaczynasz się udzielać na forum to dawaj, wstydzisz się pisać czy też swojej wiedzy , ze tylko na pw? nie rozumiem...

nie wolę komentować tylko kilka razy próbowałem coś konkretnego od Ciebie wyciągnąć, niestety, napisałeś tu same krótkie ogólniki nic nie wnoszące, a ze jakąś specjalna prośbę, podanie trzeba wystosować to, wybacz, nie wiedziałem, mea culpa :wink:

skoro nie chcesz ujawnić tajemnej wiedzy na forum to napisz choć dlaczego

 

Kurde, chłopie. Masz czytelny przekaz, że mam jakies tam informacje. Gdyby były pozytywne w 100% dla tej firmy to pewnie bym je tu zamieścił. Nie chciałem tego zrobić więc dałem wybór z privem. Prosić ani i pisać podania nie trzeba, to już całkiem twoja fantazja. Idź do kina na Avatara, spodoba ci się. Co jeszcze trzeba zrobić, żebyś pojął, że nie chciałem tego robić tutaj? A czemu? To już moja sprawa, ale gdybyś uważnie czytał tobyś się domyślił. I nie ma to znaczenia. Chcesz uzyskać i nformację czy polemizować, zastanawaić się i insynuować o tym jak mężczyzna powinien postepować w życiu? Dla mnie temat jest skończony. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na mój temat to masz od tego pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady i wiem,że zapewne dobrze chcecie. Z tą ścianka to jeszcze sprawa do przemyślenia i właśnie mam z nią pewne dylematy. Pożyjemy zobaczymy :D Póki co to ekipe montuje, dzis umówiony jestem z kolejna ekipą a nawet dwoma ii czekam na wycenę. Cen narazie nie podaje z tego względu, że tez na foum są osoby, które tym sie zajmują tzn stanami surowymi. Wszystko podam jak juz będę miał wybranę ekipę.

 

Powodzenia w poszukiwaniach. Ja szukam generalnie speca od surówki, ale chcę go zatrudnić niejako na etat. Dom powstanie praktycznie w 100% systemem gospodarczym i siły roboczej mi nie brakuje, ale muszę mieć na budowie doświadczonego majstra. Jeśli na takiego trafisz to poproszę Cię o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popiz z tą ścianką to uważaj.Musisz wiedzieć że wybierając taką bryłę poniesiesz tego konsekwencje.Moim zdaniem jak podniesiesz to dom straci na wyglądzie ale napewno zyska na funkcjonalności.Jak już pisałem mam projekt bez ścianki kolankowej.Kąt nachylenia dachu to 35 stopni.Powierzchnia podłogi na poddaszu to około 130mkw,ale użytkowa to już tylko około 40.Skosy są ogromne i większość powierzchni niestety będzie niewykorzystana.Na takiej powierzchni zmieściły się tylko 2 pokoje z garderobami no i mała łazienka.U ciebie widzę jeszcze więcej skosów-sufitów praktycznie brak.No i jeszcze słupy-weż dobrego cieślę to je zlikwiduje.Osobiście lubię takie domy ale naprawdę uważaj na ustawność twoich wnętrz.Może architekt ma możliwość zrobienia ich wizualizacji.Dach faktycznie trochę będzie kosztował no ale pewnie miałeś tego świadomość wybierając taką bryłę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na VI Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Salmo Clubu Białystok w Wiązaniu Sztucznych Much. Impreza odbędzie się 13 lutego 2010 w Biurze Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Białymstoku, ul. Jurowiecka 33. Początek imprezy – godzina 10.30.

 

Mikazuu

ieas

Zapraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zupełnie z innej beczki.

 

Fajnie, że Podlaska Grupa Budowlana troszkę ożyła. Cieszę się, że jest dyskusja, że są emocje, wzajemne "opie..nie". Pokazuje, to że po raz pierwszy (a na forum ze 3 lata jestem) zaczęło coś się dziać. Jeszcze tylko żeby dzienniki troszkę bardziej zaczęły się ukazywać byłoby super.

no witaj, ja też z innej beczki..czy Ty mógłbyś mi kochany powiedzieć jakie wymiary ma Twoja altanko -drewutnio -sala kominkowa? Jest rewelacyjna. domek zreszta też, aha...nie bulwersuj sie zawczasu - nie jestem gejem leecz...blondynka więc mogę sobie pisać :lol: epitety. Małżowinowi bardzo sie spodobały Twoje ewolucje ogrodowe, a ponieważ zamierzamy coś podobnego wyskrobać zdradź sekret i powiedz czy miałeś jakiś formalny projekt czy to Twój własny? Dzięki. Kacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mistrzostw, fajnie byłoby popatrzeć na profesjonalistów, niestety w sobotę pracuję. Ja jeszcze swojej pierwszej muchy nie ukręciłem. Chociaż sprzęt muchowy posiadam, to jednak z jego obsługą jest kiespko. Bliżej mi jednak do spinningu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zupełnie z innej beczki.

 

Fajnie, że Podlaska Grupa Budowlana troszkę ożyła. Cieszę się, że jest dyskusja, że są emocje, wzajemne "opie..nie". Pokazuje, to że po raz pierwszy (a na forum ze 3 lata jestem) zaczęło coś się dziać. Jeszcze tylko żeby dzienniki troszkę bardziej zaczęły się ukazywać byłoby super.

no witaj, ja też z innej beczki..czy Ty mógłbyś mi kochany powiedzieć jakie wymiary ma Twoja altanko -drewutnio -sala kominkowa? Jest rewelacyjna. domek zreszta też, aha...nie bulwersuj sie zawczasu - nie jestem gejem leecz...blondynka więc mogę sobie pisać :lol: epitety. Małżowinowi bardzo sie spodobały Twoje ewolucje ogrodowe, a ponieważ zamierzamy coś podobnego wyskrobać zdradź sekret i powiedz czy miałeś jakiś formalny projekt czy to Twój własny? Dzięki. Kacha

 

Zacznijmy od Altanki 3,8m x 7,2m. Pierwowzór ściągnięty z internetu. Chyba nawet z Allegro gdzie ktoś wycenił na 18500.

Dlatego, trochę zmodyfikowałem i wybudowałem taniej - dużo taniej.

 

http://i663.photobucket.com/albums/uu353/CoolaTT/Budowa/SDC11546.jpg

 

Drewutnia to odzielny budynek 3,6m x 9,0m. Tutaj już twórczość własna. Jest tam pomieszczenie gospodarcze ok 10m2 - reszta to skład drewna.

 

http://i663.photobucket.com/albums/uu353/CoolaTT/Budowa/SDC11553.jpg

 

A tak wyglądają 2 na jednym zdjęciu:

 

http://i663.photobucket.com/albums/uu353/CoolaTT/Budowa/SDC11560.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...