Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Radziszewski mi tez wycenial daszek. Byl polecony wiec pewnie dobry ale najdrozszy. Najtanszy i najlepszy byl kalinowski bogdan ale nie wiem czy on kryje blachodachowka.

Nie chce Go (Radziszewskiego) zbytnio reklamować, ja jestm bardzo zadowolony (cena + jakość ). Przy wyborze wykonawcy istotna jest cena, ale zadowolenie klientachyba naj...

P.S. Co to znaczy najlepszy i kto to ocenił ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hallo Deha!

 

Hallo Klekot!

skoro część masz już za sobą, podziel się informacją, czy dom który budujesz jest murowany czy w szkielecie?

 

I tak na marginesie, Drodzy Podlasianie,

czy ktoś z Was budował (lub jeszcze buduje) kanadyjczyka? czy ktos z Was już w nim mieszka?

Chcę postawić taki dom pod Dobrzyniewem i ciekaw jestem, jak się on spisuje w naszym (podlaskim) klimacie? Jakie ma wady? Jakie czyhają na mnie pułapki?

Kto zechce podzielić się ze mną doświadczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi ROBINI2

Przejrzałam sobie parę stron wstecz i nie uwierzysz, kto budował dom w stylu kanadyjki???

Sama autorka forum emems[/color Nie wiem czy mogę podawać stronę www z jej domkiem ale jest to adres z tego forum tyle, że kilka stron wcześniej

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31333

Pozdrawiam Gocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Gocha!

A więc budujesz (albo zamierzasz budować) dom z bali? Widziałem taki jeden, ładnie wykonany tuz pod Białymstokiem, w Stanisławowie. Do niedawna stała przy nim tablica z numerem telefonu do wykonawców, właściciel tego domu wystawił ją zmęczony ciagłymi pytaniami.

A ja chcę szkielet ale jeszcze nie zdecydowałem się na projekt.

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberciku, a jak to wygląda finansowo? ja już sama nie wiem co wybrać. Póki co jestem dopiero na etapie szukania działki w okolicach Białego. Dzięki za namiary w Stanisławowie. W tygodniu muszę się tam przejechać. Ja wybrałąm już kilka projektów ale oczywiście to muszę odłożyć na dalszy plan, teraz działka zawraca mi głowę.Budować napewno się będę. Mam zamiar kupić w tym roku działkę i przwez zimę załatwić parę spraw związanych z budową.

Pozdrawiam i czekam na Twoje relacje.

Projekt robisz swój indywidualny czy wybierasz z gotowych?

Gocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha, nie wiem ile to kosztuje, raczej skłaniam się w kierunku szkieletu. Podam Ci natomiast namiary na ekipę, która ten dom budowała: to jacyś fachowcy z Sokółki, tel (85)7111919, numer mam od własciciela domu. Pytałem go o wrażenia, mieszka w tym domu od poprzedniej jesieni. Był zadowolony i z samej ekipy, i z komfortu w domu. Nie będę Ci pisał o szczegółach, mam nadzieję, ze uda Ci się porozmawiać z właścicielem domu. Dodam, że vis a vis stoi drugi dom z bali, duzo wiekszy, ale na jego temat nic nie wiem.

Mam kolezankę, która od chyba dwóch lat mieszka w domu z bali ale starym, przeniesionym z jakiejś wsi. Jezeli chcesz, popytam ją o szczegóły.

 

Co do mnie- właśnie ogladałem w gminie decyzję o warunkach zabudowy dotycząca mojej działki. Nie powiem Ci jednak nic o cenach- ja dostałem działkę za darmo. W zasadzie, powinienem zacząć już pisać forumowy dziennik budowy, bo teraz zaczyna się prawdziwa jazda. A projekt? Oglądałem mnóstwo ale i tak muszę zacząc przeglądać je na nowo, pod kątem uwarunkowań z DWZIZP. Prawdopodobnie będzie to jakiś projekt gotowy.

 

No własnie, Forumowicze, kto z Was buduje według gotowego projektu, a kto robił specjalnie na własne potrzeby? I ile to naprawdę kosztowało?

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie!

Popytaj swoją koleżankę mieszkającą w tym domku z bali. To nic, że są to stare bale. Ja też się zastanawiałam nad przeniesieniem domu z bali. mam namiary na ekipę, która się tym zajmuje ale to wszystko jescze jest dalekie do realizacji.

Dzięki za namiary telefoniczne. napewno skorzystam.

Jest teraz fatalna pogoda a chciałam podjechać do tego pana ze Stanisławowa. Trudno poczekam na lepszą i wtedy pojadę.

Dzięki Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie budowlano-wakacyjnej.

Ostatnie deszcze zmusiły nas (zakopałem się na nie zagospodarowanej części z tyłu budynku) do myślenia o uporządkowaniu i ułożeniu alejek dojazdowych ( od czasu do czasu trzeba dojechać z drzewem do komoinka ). Poszukuję solidnych i sprawdzonych fachowców do ułożenia kostki granitowej.

Jeśli ktoś zna takowych, proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...