Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie grupę podlaską:)

 

Święta się praktycznie skończyły, pozwolenie na łapie to pomyślałem, że dołączę:)

 

P.S. gdzieś widziałem, że ktoś planuje ogrzewanie ziemne... może jakieś szczegóły? jaka pompa? odwierty czy poziomo, a może studnie?? no i jaki koszt??

 

P.S. A tak poza tym życzę, żeby się koniunktura na materiały zawaliła i wszystko wróciło do normy (znaczy ceny i uprzejmi sprzedawcy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

mam już pozwolenie na budowę!

No to gratulacje. Teraz to już z górki :wink:

 

Dziekuję bardzo!!!! Ty jeden zauważyłeś :) 8)

Ale czy z górki reszta pójdzie to raczej wątpię... chociaż zaczęliśmy z kopyta. Nie ma co czekać na powrót ery "normalnych cen i miłych sprzedawców" albo dużych rabatów. Dziś kupiłam bloczki fundamentowe (w Księżynie sa po 2,20 zl czyli cena poszła ostro w górę :( ). W najbliższych dniach zamawiam drzewo na więźbę i stal.

 

Ale może ktoś z was ma do odprzedania deski na szalunki? Bo z drewnem też są kłopoty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już bloczki i stal zamówiłem ponad miesiąc temu, więc chyba trochę grosza ocaliłem. dziś też wpłaciłem zaliczkę na dach (też po cenach ze stycznia). w dodatku znalazłem dobre dojście do kredytu, więc może coś się uda wynegocjować... zagadką jest tylko cena cegły, bo też po "znajomości":)

 

Żeby tylko tak dalej....ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

vittorio

widzę że się znalazłeś - nie było Cię chyba ponad miesiąc :p

 

Wiesz jak to jest, ostatnio tempo w jakim załatwiam formalności odbiera mi chęć do wszystkiego, choć z drugiej strony to jak tak patrzę na wasze problemy z materiałami to może i lepiej że w tym roku nie zdążę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

wybacz, zauważyłe że dostałaś pozwolenie ale jakoś tak wyszło, że zapomniałem skomentować... To przez to całe zamieszanie świąteczno-instalacyjne. Swiateczne- bo wiadomo- śneg zaskoczył, a instalacyjne- bo hurmem mój dom został zdobyty przez ekipę instalatorów od CO, CW itp srututu.

Podziałali, uciekli, jutro wracają... Ale równe chłopy- dziś pomogli mi rozładować calutkiego Stara materiałów- nakupiłem na zapas wełny i cementu bo drożeje. Sam mialbym teraz ręce do kostek a tak sięgają tylko do kolan ;)

 

Shrekus

witaj, miło widzieć nową twarz ;)

Powienienem powiedzieć- witaj sasiedzie bo buduję obok Dobrzyniewa i do mnie masz rzut beretem. (tyle, że po drodze rzeka więc wilgoć zakłóciłaby lot koszący)

 

Niezły

popytam o tę giełdę, jak coś zanjdę- dam znać.

 

I tak w ogóle- jest super bo słoneczko znowu grzeje a u mnie pięknie schną tynki ;)

 

Pozdr.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

wybacz, zauważyłe że dostałaś pozwolenie ale jakoś tak wyszło, że zapomniałem skomentować... To przez to całe zamieszanie świąteczno-instalacyjne. Swiateczne- bo wiadomo- śneg zaskoczył, a instalacyjne- bo hurmem mój dom został zdobyty przez ekipę instalatorów od CO, CW itp srututu.

Podziałali, uciekli, jutro wracają... Ale równe chłopy- dziś pomogli mi rozładować calutkiego Stara materiałów- nakupiłem na zapas wełny i cementu bo drożeje. Sam mialbym teraz ręce do kostek a tak sięgają tylko do kolan ;)

 

Shrekus

witaj, miło widzieć nową twarz ;)

Powienienem powiedzieć- witaj sasiedzie bo buduję obok Dobrzyniewa i do mnie masz rzut beretem. (tyle, że po drodze rzeka więc wilgoć zakłóciłaby lot koszący)

 

Niezły

popytam o tę giełdę, jak coś zanjdę- dam znać.

 

I tak w ogóle- jest super bo słoneczko znowu grzeje a u mnie pięknie schną tynki ;)

 

Pozdr.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

wybacz, zauważyłem że dostałaś pozwolenie ale jakoś tak wyszło, że zapomniałem skomentować... To przez to całe zamieszanie świąteczno-instalacyjne. Swiateczne- bo wiadomo- śneg zaskoczył, a instalacyjne- bo hurmem mój dom został zdobyty przez ekipę instalatorów od CO, CW itp srututu.

Podziałali, uciekli, jutro wracają... Ale równe chłopy- dziś pomogli mi rozładować calutkiego Stara materiałów- nakupiłem na zapas wełny i cementu bo drożeje. Sam mialbym teraz ręce do kostek a tak sięgają tylko do kolan ;)

 

Shrekus

witaj, miło widzieć nową twarz ;)

Powienienem powiedzieć- witaj sasiedzie bo buduję obok Dobrzyniewa i do mnie masz rzut beretem. (tyle, że po drodze rzeka więc wilgoć zakłóciłaby lot koszący)

 

Niezły

popytam o tę giełdę, jak coś znajdę- dam znać.

 

I tak w ogóle- jest super bo słoneczko znowu grzeje a u mnie pięknie schną tynki ;)

 

Pozdr.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gorąco Grupę Podlaską. :D Forum czytam od dawna, jednak dopiero dziś się zarejestrowałam.

Buduję własciwie zaczynam budować dom w Białymstoku . Jestem na etapie wykopów. W związku z tym potrzebuję wielu informacji. Gdzie zamawiałiście gotową więźbę,

Do Robin 2 czytałam, że niezlych miałeś wykonawców proszę podaj namiary na dekarza , chcę umówić się na lipiec.

Przeczytałam Wasze dzienniki . Fajne domki już powstały, w takim tempie ,że trudno uwierzyć.

Do ponownego zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gorąco Grupę Podlaską. :D Forum czytam od dawna, jednak dopiero dziś się zarejestrowałam.

Buduję własciwie zaczynam budować dom w Białymstoku . Jestem na etapie wykopów. W związku z tym potrzebuję wielu informacji. Gdzie zamawiałiście gotową więźbę,

Do Robin 2 czytałam, że niezlych miałeś wykonawców proszę podaj namiary na dekarza , chcę umówić się na lipiec.

Przeczytałam Wasze dzienniki . Fajne domki już powstały, w takim tempie ,że trudno uwierzyć.

Do ponownego zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

wybacz, zauważyłem że dostałaś pozwolenie ale jakoś tak wyszło, że zapomniałem skomentować... To przez to całe zamieszanie świąteczno-instalacyjne. Swiateczne- bo wiadomo- śneg zaskoczył, a instalacyjne- bo hurmem mój dom został zdobyty przez ekipę instalatorów od CO, CW itp srututu.

Podziałali, uciekli, jutro wracają... Ale równe chłopy- dziś pomogli mi rozładować calutkiego Stara materiałów- nakupiłem na zapas wełny i cementu bo drożeje. Sam mialbym teraz ręce do kostek a tak sięgają tylko do kolan ;)

 

Shrekus

witaj, miło widzieć nową twarz ;)

Powienienem powiedzieć- witaj sasiedzie bo buduję obok Dobrzyniewa i do mnie masz rzut beretem. (tyle, że po drodze rzeka więc wilgoć zakłóciłaby lot koszący)

 

Niezły

popytam o tę giełdę, jak coś znajdę- dam znać.

 

I tak w ogóle- jest super bo słoneczko znowu grzeje a u mnie pięknie schną tynki ;)

 

Pozdr.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrekus

Mój kolega z pracy buduje z lewkowa tylko ,ze on zaczyna gdzieś w lipcu

Jak dzwonił w poprzednim tygodniu to powiedzieli mu ,że dostawa na czerwiec po 6 zł szt.Jeśli chcesz to mogę go zapytać jak wygląda sprawa z lewkowem.Pytanie na kiedy ty chcesz te pustaki?

 

Przecież to jakieś chore:( Znajomy robił przedpłatę w grudniu po 2,50zł/szt

Ja liczę na znajomości, a jak nie wyjdzie to trzeba będzie poszukać innej cegielni, albo odłożyć budowę na następne stulecie jak się w tym kraju coś unormuje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...