Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to popadało..... Ja dziś własnie miałam zasypywanie fundamentów przed wylaniem chudziaku. Majstrzy chodzili w to i spowrotem, no i najpiekniejsza była noc o godzinie 10 nad ranem , nagle zrobiło sie koszmarnie ciemno , ze stojąco w garażu rozpoznać siebie nie mogliśmy ;-)). Mam nadziej ze jutro padać nie bedzie. Czego i wam życze ;-)

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ajaj, tak się zapracowałem że nie miałem czasu zajrzec na Forum...

 

To teraz wracając do tematu odwiedzin- serio, proponuję się spotkać.

Pozwólcie mi tylko troche ogarnąc smietnik, powyrywać chwasty (wczoraj RobSto wraz z małżonką naocznie widzieli górę obrośniętą chwastami)- a wtedy zapraszam stadnie.

 

Miejsca nie zabraknie, nareszcie mam prąd to i kawę będę mógł zaparzyć. Póki co- kto ma ochotę niech wpada- czekam niecierpliwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

myśle sobie, że gdyby fachowcami do remontów itp były kobiety, duzo rzeczy szło by łatwiej. ja bardzo często od Panów fachmanów słysze "tego sie nie da zrobić", "to nie przejdzie" itp

 

zgadzam sie z tobą w 200% wciąż jest b. duzo "fachowców "

co jak widza czy slysza kobietę to gadaja jakby mieli kluchy w ustach

a patrzą na mnie nieraz jakbym byla trzy letnim dzieckiem

coz ale gdy rzucę pare fachowych tekstów

to dopiero wowczas zaczynają myśleć jak o potencjalnym klijecie

coz a w dobie emigracji finansowej mężczyzn powinni sie raczej przyzwyczajać ze często beda mieli do czynienia z kobietami

bo tylko kobieta da rade pociągnąć budowę i jeszcze zajmować sie domem i wychowaniem dzieci a co poniektóre to jeszcze pracują zarobkowo

po prostu mistrzostwo świata

:roll: :wink: ale jestem samochwała

coz ile dobrego moze zrobic pare slow wsparcia

Mikazuu :D dziekuje

dlatego elzinia nic sie nie martw! tylko rób foty, bo potem sama nie uwierzysz, jak kupiony klocek zmienił sie w Twój dom

 

i znow masz racje ,

a ja w tym szale remontowym to calkiem zapomnialam

o zawodnosci ludzkiej pamieci

a przecież tak to juz jest, ze b. szybko zapominamy to co jest przykre,

i tu pojawia sie maly problem,bo kamere video to ja mam

ale cyfrowki to juz nie no ale moze jakoś zorganizuje

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa ulewa byla ze az milo :lol: :evil: :lol:

liczac od rana to trzy razy tak "subtelnie "padalo

a straz jezdzila w kolo Bialego odpompowujac nadmiar wod

u mnie przybudowka to chyba poplynela lub utonela :-?

zobacze jutro

a co do kawki 8) :lol:

to ja chętnie o ile przez moje gadulstwo bede zaproszona :roll:

a póki co to stawiam wirtualna

 

\_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w tym szale remontowym to calkiem zapomnialam

o zawodnosci ludzkiej pamieci

a przecież tak to juz jest, ze b. szybko zapominamy to co jest przykre,

i tu pojawia sie maly problem,bo kamere video to ja mam

ale cyfrowki to juz nie no ale moze jakoś zorganizuje

:D

 

a ja wprost przeciwnie , wszystko co sie da fotografuje, choć czasami myśle sobie , po co mi to ...Ale juz teraz jest miło , bo mam zdjęcie pustej działki a teraz w tym miejscu juz stoi fundament i gdyby nie zdjęcie to pewnobym zapomniała jak wyglądał kiedyś moja działka . Trochę to zawiłe ale ma sens.

Takie zdjęcia sa też dobre dla przyszłych pokoleń , tak sobie myśle ze kiedyś miom dzieciom powiem , "widzisz tak to wygladało jak nie było domu" ... heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

a ja w tym szale remontowym to calkiem zapomnialam

o zawodnosci ludzkiej pamieci

a przecież tak to juz jest, ze b. szybko zapominamy to co jest przykre,

i tu pojawia sie maly problem,bo kamere video to ja mam

ale cyfrowki to juz nie no ale moze jakoś zorganizuje

:D

 

cos mi sie cytat rozmazał , miało być jak powyżej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

i mam pilne pytanie

czy moze ktos cos slyszal o dwoch panach

jeden starszy ok.50-ki z lekkim brzuszkiem siwawy podajacy sie za inzyniera z uprawnieniami-ojciec

drugi mlodszy szczuply,nerwowy,jakis taki dziwny-wiem ze to glupie okreslenie ale inaczej nie moge go opisac-syn

nazywaja sie Laskowscy

podjeli sie zrobienia przybudowki i stropu nad nia i po obejrzeniu roboty gdzie wszyscy inni fachowcy ciagle cos stekaja i dumaja i widza problemy

Pan starszy-ojciec powiedział ze prosta robota i od razu okreslił cene

niby wszystko OK. ale kurcze intuicja mówi mi ze cos tu nie gra

ale ze mamy XXI w

i intuicja to zaden argument

to prosze o pomoc moze cos ktos slyszal o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

próbowałam znaleźć odpowiedź na forum ale jednoznacznej nie znalazłam Może sie orientujecie ile kosztuje w okolicach Białegostoku rozgraniczenie działki? Dokładnie to chodzi mi o to żeby wznowić granice, i w sumie nie wiem czy to lepiej zrobić formalnie z wzywaniem sąsiadów czy tylko dla siebie żeby wiedzieć gdzie te granice. I właśnie jaki to koszt może być, bo znajomy geodeta powiedział mi że rozgraniczenie to 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

próbowałam znaleźć odpowiedź na forum ale jednoznacznej nie znalazłam Może sie orientujecie ile kosztuje w okolicach Białegostoku rozgraniczenie działki? Dokładnie to chodzi mi o to żeby wznowić granice, i w sumie nie wiem czy to lepiej zrobić formalnie z wzywaniem sąsiadów czy tylko dla siebie żeby wiedzieć gdzie te granice. I właśnie jaki to koszt może być, bo znajomy geodeta powiedział mi że rozgraniczenie to 2000zł.

 

 

W moim przekonaniu nie więcej niż 400-500 pln. Chyba że chcesz działkę wydzielać, to wtedy troszkę więcej.A odnowienie granic to nic innego jak wzynacyenie linni ogrodyenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...