Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli był samochód to musiałem być i ja, chyba że akurat byłem na obiedzie w białym domu nieco bliżej Zalesia (po tej samej stronie co budowa) Szkoda, że się minęliśmy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podjąc kolejne próby - zapraszamy. Być może w niedzielę przyjedziemy na inspekcję do Was.

A emems - postawisz cóś i będziemy kwita :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie byłes na obiedzie, generalnie wpadliśmy w porze obiadowej, bo Pik-a też nie było - był na obiedzie :lol:

Zapraszam na inspekcję, może do niedzieli posadzimy wierzbę, bo "przyszła". Jakbyś dał znać, o której będziecie, to byśmy tez przyjechali.

 

Już wiem, dlaczego nie było emems: pewnie Teska nam ją "podebrała" :wink:

 

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przepraszam, ze tak późno ale w pracy taki młyn, że nie było czasu. W ubiegłą niedzielę wpadliśmy przy okazji na Waszą budowę, znowu przepraszam - nie dałem znać bo wyszło przy okazji. Obiecuję się poprawić przy następnej okazji. U nas zapadła decyzja - jutro przeprowadzka.

 

emems

Że Teska może być bardziej atrakcyjna to jestem w stanie zrozumieć ale, że nie próbujesz nadrobić zaległości - nie pojmuję.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia życzę przy przeprowadzce. Czas najwyższy :lol:

 

Na działkę zapraszam w każdej chwili. Ale na razie nic tam się nie będzie zmieniało. Chłopcy mam nadzieję, ze w końcu skończą dach, bo pzrekładają dachówki - trochę krzywo poukładali, sieroty.

I w tym roku na dachu zakończymy.

 

pozdrawiam

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlasie jest piękne! Bobry co prawda nie chciały dać się zjeśc a mówiono nam,że ich mięsko jest pycha :lol: A ludzie jacy mili! I jeszcze tyle miejsc niezasiedłonych - hm! nic tylko zbierać manatki i przyjeżdżać! Jednego czego mnie by tam brakowało to - moje ukochane góry! Trudno zjeżdżać na nartach po płaskim :lol:

Pozdrawiam całe Podlasie,a jego małą cząstkę szczególnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, kurczaki...dziewczyny marudzicie :lol:

Gór na podlasiu nie ma? Może nie są to Rysy, ale...

15 km za Suwałkami są... na nartach da się pojeździć, wyciąg był, nie wiem czy jeszcze funkcjonuje 8)

okolice Smolnik, Wiżajn, itp...

http://www.poczta-polska.pl/mw/o/3_Smolniki_09.jpg

http://www.poczta-polska.pl/mw/o/3_Smolniki_08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...