Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

HEJ SHREKUS

Czy możesz jeszcze raz podesłać namiar na architekta? Nie dostałam od Ciebie wiadomości. Wyślij na pocztę muratora, czyli tutejszą.

Gocha

 

No właśnie wysłałem Ci prywatną wiadomość tutaj w muratorze, więc poszukaj:)

A jakby coś to daj znać i podeślę jeszcze raz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś ładna pogoda! Idealna na budowanie. :)

 

U mnie wczoraj zakończyły sie prace betonowe, ufffff. 6 podciągów zostało zalanych i teraz czas na cieslę.

 

shrekus, a jaką dachówke wybrałeś? a może zdradzisz cenę? jeśli to nie tajemnica inwestora :wink:

 

długi rufus, byłam dziś na Ryskiej. fajny sklep! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś ładna pogoda! Idealna na budowanie. :)

 

U mnie wczoraj zakończyły sie prace betonowe, ufffff. 6 podciągów zostało zalanych i teraz czas na cieslę.

 

shrekus, a jaką dachówke wybrałeś? a może zdradzisz cenę? jeśli to nie tajemnica inwestora :wink:

 

długi rufus, byłam dziś na Ryskiej. fajny sklep! :)

 

Mam cementową Braasa, a jeśli chodzi o cenę to zdradzę jak wrócę do domu (czyli za kilka dni:( )

 

U mnie prace strasznie nabrały tempa. Mieliśmy już zakończyć na ten rok, a tu nagle elektrycy, tynkarze, gość ocieplający dach, no i sam dekarz... Jak oni się wszyscy pomieszczą?? A mówiłem, ze trzeba większy dom:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam cementową Braasa, a jeśli chodzi o cenę to zdradzę jak wrócę do domu (czyli za kilka dni:( )

 

U mnie prace strasznie nabrały tempa. Mieliśmy już zakończyć na ten rok, a tu nagle elektrycy, tynkarze, gość ocieplający dach, no i sam dekarz... Jak oni się wszyscy pomieszczą?? A mówiłem, ze trzeba większy dom:D

 

Ok, poczekam cierpliwie, bo ten temat jest u mnie ciągle gorrrący.

A może Twój dekarz ma wolne terminy?

 

Spytam jeszcze o komin. Czy częsc ponad dachem jest u ciebie z pełnego klinkieru czy dziurawki? Jeżeli oczywiście komny z klinkieru, a nie np tynkowane.

 

Szukałam pełnej cegły klinkierowej, bo taka na kominy podobno powinna byc. A tu klops! Wszędzie dziurawka i sprzedawcy mówią coś w stylu: ...pani!!! z takiej cegły ten komin stoi tu 15, 20 lat i nic mu nie dolega!...

Ni o co ja mam mysleć? Co wybrac? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

A spróbuj tylko zrobić swój komin z cegły dziurawki to przyjdę i sam Ci go rozwalę :) .Tylko pełna cegła żadna inna,

szukaj do tej pory aż znajdziesz ,

 

CZŁOWIEK DEMOLKA! :D :D

Fakt, będziesz miał blisko na moją budowe, wiec mozesz przyjść.

Aż się boję, co jeszcze może Ci się nie spodobać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam cementową Braasa, a jeśli chodzi o cenę to zdradzę jak wrócę do domu (czyli za kilka dni:( )

 

U mnie prace strasznie nabrały tempa. Mieliśmy już zakończyć na ten rok, a tu nagle elektrycy, tynkarze, gość ocieplający dach, no i sam dekarz... Jak oni się wszyscy pomieszczą?? A mówiłem, ze trzeba większy dom:D

 

Ok, poczekam cierpliwie, bo ten temat jest u mnie ciągle gorrrący.

A może Twój dekarz ma wolne terminy?

 

Zarobiony jak cholera (podobno), ale u mnie wchodzi tydzień przed czasem. Ale mogę Ci podać namiar na niego i sprawdź, bo referencje ma naprawdę prima sort:) Ale uprzedzam, że dodzwonić się do niego to jak wygrać w totka (no prawie, bo mi się udało). Zresztą od poniedziałku będzie u mnie na dachu to przynajmniej wiem, gdzie go szukać:D

 

Spytam jeszcze o komin. Czy częsc ponad dachem jest u ciebie z pełnego klinkieru czy dziurawki? Jeżeli oczywiście komny z klinkieru, a nie np tynkowane.

 

Szukałam pełnej cegły klinkierowej, bo taka na kominy podobno powinna byc. A tu klops! Wszędzie dziurawka i sprzedawcy mówią coś w stylu: ...pani!!! z takiej cegły ten komin stoi tu 15, 20 lat i nic mu nie dolega!...

Ni o co ja mam mysleć? Co wybrac? :roll:

 

Ja mam z dziurawki. Znaczy mam komin Schiedla, a ta cegła to już chyba właściwie ozdoba, ale nie wiem czy dobrze robię się przyznając bo dlugi rufus krąży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi polecić ekipę do stanu surowego godną zaufania oraz przediał kosztów z jakimi muszę się liczyć. Budowa w okolicach Augustowa. Dom około 160 m.

 

Będę wdzięczny za każdy namiar.

 

Maro, witaj w Podlaskiej ;)

 

o ile pamietam, na Forum naszej grupy pojawiał się Swimmer, mieszkał i budował w Augustowie- pogadaj z nim, bedzie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo,

sorry że dziś nie w temat ale może znacie dobrego mechanika samochodowego w bialym?

niestety auto niedomaga i potrzebuje na gwałt takowego fachowca, przede wszystkim solidnego, znającego się na ropniakach, a jakby przy tym nie był najdroższy byłoby super

jeszcze raz sorry za O.T. ale potrzeba naciska a nie wiem gdzie się udać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj tylko zrobić swój komin z cegły dziurawki to przyjdę i sam Ci go rozwalę :) .Tylko pełna cegła żadna inna,

szukaj do tej pory aż znajdziesz ,

 

o kurcze... o kurcze...co ja zrobiłem...chyba pozalepiam dziury, bedzie jak pełna...

 

Śmiej się śmiej Robin2 - jak Ci później będzie ciekło przez te dziury to nie będzie Ci do śmiechu (mam taki jeden komin który cieknie) .

Przynajmniej ta część, która przechodzi przez dach powinna być wymurowana z cegły pełnej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...