Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czyli ogolnie rzecz biorac pomieszczenie dla majstrow do przechowywania narzedzi, czy tez maly skladzik chroniacy przed zamakaniem. Prosze o pomoc-rade, gdzie cos takiego moge dostac w Bialymstoku i okolicach za nieduze pieniadze. Moze ktos chce sie czegos takiego pozbyc... Dziekuje

 

Mam namiary na garaże blaszaki od Urszulli za 1500zl sztuka.

Nowe, cena z transportem i montażem, jakość nie rewelacyjna ale ujdzie.

Szczegóły na priv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze ja troszkę z innej bajki niz budowanie. Przybłąkał sie do mnie szczeniak hhhmmm, husky , no powiedzmy ze moim zdaniem ma jeszcze troszkę innej krwi niz husky. Jest cudowny , ale ja juz mam psa, i niestety szczeniak nie moze u mnie zostac. I tu moja prośba i pytanie , czy moze ktos by miał ochote przygarnąć to stworzonko

 

http://images13.fotosik.pl/96/1032b41870f951c4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na garaże blaszaki od Urszulli za 1500zl sztuka

 

Jednak troche za drogo jak na cos co na dluzsza mete bedzie mi niepotrzebne. Dziekuje za pomoc, szukam czegos znacznie tanszego. Moze ktos ma i chce sie pozbyc za rozsadna kwote wyrob z blachy, ktory przyda sie na budowie, a bedzie chronil material, narzedzia, rzeczy majstrow itp. Dziekuje za kazdy sygnal. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na garaże blaszaki od Urszulli za 1500zl sztuka

 

Jednak troche za drogo jak na cos co na dluzsza mete bedzie mi niepotrzebne. Dziekuje za pomoc, szukam czegos znacznie tanszego. Moze ktos ma i chce sie pozbyc za rozsadna kwote wyrob z blachy, ktory przyda sie na budowie, a bedzie chronil material, narzedzia, rzeczy majstrow itp. Dziekuje za kazdy sygnal. Pozdrawiam

 

Ja też szukałem kiedyś i w końcu kupiłem sobie taki garaż:) Stoi już pół roku i postoi pewnie kolejne pół lub więcej, a potem może uda się odzyskać część kasy, ale w sumie nie żałuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak troche za drogo jak na cos co na dluzsza mete bedzie mi niepotrzebne. Dziekuje za pomoc, szukam czegos znacznie tanszego. Moze ktos ma i chce sie pozbyc za rozsadna kwote wyrob z blachy, ktory przyda sie na budowie, a bedzie chronil material, narzedzia, rzeczy majstrow itp. Dziekuje za kazdy sygnal. Pozdrawiam

 

Wydaje mi sie ze to jednak całkiem niedrogo.

Policz inaczej - kup używany, nie wydaje mi sie że znajdziesz taniej niż za 8stówek - tysiąc, jeśli tańszy to przegniły który nie da się złożyć spowrotem. Zapłać dwie stówki dniówki kolesiom którzy Ci to rozbiorą i złożą na Twojej działce, zapłać za transport - nawet jeśli to tylko w obrębie miasta to też Cię skasują ze stówkę - blaszaki są w dużych płatach - potrzebna duża paka (2x3m).

 

W efekcie masz stary garaż, który trzeba zaraz malować, bo przy transporcie i montażu się podrapał, może i trochę taniej, ale czy lepiej?

Nowy odsprzedaż, nawet ze stratą to i tak wyjdzie na to samo, ale dużo wygodniej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak troche za drogo jak na cos co na dluzsza mete bedzie mi niepotrzebne. Dziekuje za pomoc, szukam czegos znacznie tanszego. Moze ktos ma i chce sie pozbyc za rozsadna kwote wyrob z blachy, ktory przyda sie na budowie, a bedzie chronil material, narzedzia, rzeczy majstrow itp. Dziekuje za kazdy sygnal. Pozdrawiam

 

Wydaje mi sie ze to jednak całkiem niedrogo.

 

 

pozdrawiam

 

Ja też myślę że to rewelacyjna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomków :D

Może cos wiecie co to za metoda "na paliki" ,chodzi o fundamenty...nie taka tradycyjna z kopaniem,laniem betonu... tylko wierci sie jakies dziury palikiem...jakies uzbrojenie....ecetera..nie znam się, ale poł domków kolo mnie jest tak stawiana ..może bym nie pytała ,ale jest 3-krotnie tansza i szybsza....

 

Co do szpachlowania i malowania...nie dawajcie nabijac się na koszta...moj mąż w nowych blokach szpachluje i maluje za 10-12 zł za metr...wyzsze stawki co czysta propaganda.....od poniedziałku będzie w wawie malował...Wersal mu płaci za metr 13 zł z własnymi materiałami. Pozdrawiam

P.S, przepraszam za alty i shifty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

EpoPS a w którym miejscu kupiłeś ten dom?? może będziemy sąsiadami 8)

 

 

pozdrawiam

 

Darqx - Jestesmy sasiadami czy nie? Zawsze miło poznawać nowych ludzi, tym bardziej sąsiadów :)

 

pozdrawiam

 

Epops - a daleko tak ulica od Lodowej? jeżeli blisko to faktycznie będziemy sąsiadami :-)

 

ps. ile płaciłeś za posadzki? daj ew. namiary na prv

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kabel już kupiłem, ale zaszokowała mnie wysokość rabatu i stąd moja zagadka:)

 

T ile tego rabatu w tej hurtowni dostałeś?? Poważanie pytam

 

Na przewody 1,5 i 2,5 dostałem 70%, a na antenowy "tylko" 36%

 

I zastanawiam się teraz czy nie dało się "wyrwać" za darmo :wink:

 

Na allegro zresztą można pewnie wyrwać jeszcze taniej i zastanawiam się po co oni ustalają takie ceny?? Żeby zarabiać na tych co się nie targują, czy żeby kupujący cieszył się jak dziecko, że trafiła mu się taka "okazja"??

 

Shrekus gdzie kupowałęś przewody, mi się skończyły i muszę "trochę (set)" dokupić

rabat rabatem lepiej cenę podaj :-)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro idę do Robina na nauki układania paneli. Trzymajcie za mnie kciuki:)

 

No i dupa:( Tak to jest jak się układa rozkład dnia na styk, jedna obsuwa i cały misterny plan poszedł... do piachu:(

Jak ja mogłem to Robin miał obiad... TY ŻARŁOKU!!!:)

 

A tak poważnie to sorki Robin za zamieszanie:(

 

I tak oto wracam do teoretycznej nauki układania paneli:(

 

P.S. Napisałem d u p a, a forum samo zmieniło na pupa... hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomków :D

Może cos wiecie co to za metoda "na paliki" ,chodzi o fundamenty...nie taka tradycyjna z kopaniem,laniem betonu... tylko wierci sie jakies dziury palikiem...jakies uzbrojenie....ecetera..nie znam się, ale poł domków kolo mnie jest tak stawiana ..może bym nie pytała ,ale jest 3-krotnie tansza i szybsza....

 

Mój kolega próbował tego pomysłu, niestety dość płytko ma wodę i najnormalniej zalewało mu otwory i zasypywało. Poddał się i zrobił tradycyjnie. Przed podjęciem decyzji, zbadauj podłoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto wracam do teoretycznej nauki układania paneli:(

 

 

Z tego co pamiętam to w Leroyu są takie ulotki pt. zrób to sam czy jakoś tak, może Ci pomogą (a może są nawet na ich stronce www?)

Poza tym tego nie da się spi.... Musiałbyś mieć wyjątkowy talent... , i tak bierz wyrzynarkę w dłoń i jazdaaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...