Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mikazuu, Robin - nic się nie stało.

 

Po prostu, w trybie ekspresowym miałem wstawic paraperty.

Niestety tydzień minął i nie wstawiłem - jestem w połowie roboty. Dzień powinien mieć dla mnie 56h.

Nie wyrabiam,

w pracy kocioł, trzy dni biegaliśmy z żoną za farbami. Juz trzy razy zwracałem farbę. Na wzornikach wygląda tak, na ścianie zdecydowanie coś innego.

Do tego muszę zmienić auto - PO PROSTU MAM DOŚĆ.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZABIEGANYCH :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu, Robin - nic się nie stało.

 

Po prostu, w trybie ekspresowym miałem wstawic paraperty.

Niestety tydzień minął i nie wstawiłem - jestem w połowie roboty. Dzień powinien mieć dla mnie 56h.

Nie wyrabiam,

w pracy kocioł, trzy dni biegaliśmy z żoną za farbami. Juz trzy razy zwracałem farbę. Na wzornikach wygląda tak, na ścianie zdecydowanie coś innego.

Do tego muszę zmienić auto - PO PROSTU MAM DOŚĆ.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZABIEGANYCH :wink:

Masz rację dzień powinien być zdecydowanie dłuższy,

z kolorami tak jest ,że na ścianie wyglądaja inaczej ,ale głowa dom góry dobrze ,że nie masz ich już na ścianie bo wtedy byłoby gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

juz mieszkam w swoim domu ;)

 

Przeprowadziłem się w sobotę, niedzielę spędziłem ciągle jeszcze na walizkach ale dziś, w poniedziałek, oddaję już klucze od mieszkania i na stałe zostanę "wieśniakiem".

 

Niestety, musze Was pożegnac na jakieś dwa tygodnie- w Jaworówce nie mam jeszcze telefonu i internetu więc następny kontakt- po przerwie.

 

Zapraszam wszystkich do złozenia mi wizyty.

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje przeprowadzki dlugi rufus, Robin2!!!!

 

Ja tez sie ciesze, ale z innego powodu, bo wreszcie cieśla wszedł na budowe!

Ale ma tempo!!!!

Niektórzy nowi sasiedzi mogli to zobaczyć. :wink: Prawda rufus? 8)

 

PS. Trzymajcie za mnie dzis kciuki. Wybieram sie na rozmowę kwalifikacyjną. Qurczę, ale mam stresa! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za zainteresowanie! A trzymaliście kciuki? :wink: 8)

 

Z moją robota to nie tak prosto, bo to by było spełnienie marzeń, ale ogrom obowiązków, wysoki poziom stresu i ranga firmy działaja na mnie deprymujaco. :roll:

Pójdę jeszcze na mały rekonesans i podejmę decyzję.

 

gogi25, a może stawki podajesz w euro? :wink:

a serio, uwazam ze trzeba sprawy stawiac jasno, bo praca to nie działalność charytatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MIKAZUU w tych czasach trzeba się cenieć. Nie po to studiowałam żeby pracować za 1000zl, bo od razu za taką cenę by mnie przyjęli. mam spore doświadczenie w tym co lubię (uwielbiam zarządzać i kierować ludźmi, wiem, że robię to dobrze)Poczekam i znajdę pracę za taką stawkę za jaką chcę pracować. Tobie też życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MIKAZUU w tych czasach trzeba się cenieć. Nie po to studiowałam żeby pracować za 1000zl, bo od razu za taką cenę by mnie przyjęli. mam spore doświadczenie w tym co lubię (uwielbiam zarządzać i kierować ludźmi, wiem, że robię to dobrze)Poczekam i znajdę pracę za taką stawkę za jaką chcę pracować. Tobie też życzę powodzenia w poszukiwaniach.

 

To powodzonka Wam życzę.

Ja co prawda zarządzam, ale chyba tego nie uwielbiam a już na pewno nie robię tego dobrze:) Jaki ten świat dziwny. Całe szczęście, że za ciut więcej niż 1000 :D

 

A wracając do tematu budowy to czy ktoś zna jakieś dobre miejsca na zakup steropianu na podłogówkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje przeprowadzki dlugi rufus, Robin2!!!!

 

Ja tez sie ciesze, ale z innego powodu, bo wreszcie cieśla wszedł na budowe!

Ale ma tempo!!!!

Niektórzy nowi sasiedzi mogli to zobaczyć. :wink: Prawda rufus? 8)

 

PS. Trzymajcie za mnie dzis kciuki. Wybieram sie na rozmowę kwalifikacyjną. Qurczę, ale mam stresa! :-?

Tak widziałem ,mam nadzieję ,że pójdzie gładko .

Już mieszkam ,ale internetu brak i na razie korzystam gościnnie ,jak znajdę chwilę to napisze coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...