Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

u mnie zastój, fachowcy przesuwają terminy i nie mam sie o czym rozpisywać :(

 

 

skąd ja to znam?

ach tak, "moja" ekipa od dachu juz 3 dzien z rzędu wzięła wolne. mówili coś tam o weselu, ale żeby 3 dni to trwało?! :roll: :wink:

 

 

A ja się muszę pochwalić, że moja ekipa od dachu siedzi tam prawie bez przerwy od 4 tygodni. Zastanawiam się czy im gniazda nie założyć, jak boćkom:D

 

Ludki miłe, mam dylemat odnośnie tynku zewnętrznego. Ktoś doradzi jaki najlepiej wybrać i może zna jakieś namiary na tanią siatkę podtynkową, klej i całą resztę potrzebną do tego??:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zastój, fachowcy przesuwają terminy i nie mam sie o czym rozpisywać :(

 

 

skąd ja to znam?

ach tak, "moja" ekipa od dachu juz 3 dzien z rzędu wzięła wolne. mówili coś tam o weselu, ale żeby 3 dni to trwało?! :roll: :wink:

 

 

A ja się muszę pochwalić, że moja ekipa od dachu siedzi tam prawie bez przerwy od 4 tygodni. Zastanawiam się czy im gniazda nie założyć, jak boćkom:D

 

Ludki miłe, mam dylemat odnośnie tynku zewnętrznego. Ktoś doradzi jaki najlepiej wybrać i może zna jakieś namiary na tanią siatkę podtynkową, klej i całą resztę potrzebną do tego??:)

 

Pozdrawiam

Spróbuj się skontaktować z Robinem ,ostatnio przerabiał ten temat .Pewnie zna też aktualne ceny tynku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki miłe, mam dylemat odnośnie tynku zewnętrznego. Ktoś doradzi jaki najlepiej wybrać i może zna jakieś namiary na tanią siatkę podtynkową, klej i całą resztę potrzebną do tego??:)

 

Pozdrawiam

 

Polecam hurtownię "TAK" w Grabówce, przy stacji diagnostycznej.

 

Nie wiem jak u nich tynki, bo to raczej na wiosnę, ale siatkę, pianki itp. mają w mało atrakcyjnych cenach, chyba że dają duże rabaty, ale to dopiero w sobotę jak wrócę do Białego:(

 

Pozdrawiam z deszczowych Tych :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo!

 

Wróciłem na chwilke bo jeszcze nie mam internetu i ciągle "z doskoku" gdzieś sie loguje...

Chyba wpadne na dłużej do Bernadetki ;)

 

Mikazuu,

 

mieszka sie r e w e l a c y j n i e !!!

 

Jeżeli ktoś ma ochote mnie odwiedzić- wpadajcie koniecznie, choćby bez zapowiedzi, zawsze coć tam się znajdzie na półeczce obok TV...

 

Pracy- moc, ciągle jest coś jeszcze do zrobienia ale już wkrótce będę miał i ogrodzenie i podjazd.

 

Hmm...tak więc... jak mawia Pan Józek, słynny hodowca kurczaków:

"co tu dalej ęsić kęsić" - chyba nadszedł czas parapetówki !

 

Kto ma ochotę? Zapraszam Grupe do siebie ;)

 

Proponuje najblizszą niedzielę, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ostatnio skarżyłem się na zastój na budowie, ale to się zmieniło.

Właśnie skończyłem układanie płytek w kotłowni :)

Mimo iż z glazurnictwem mam niewiele wspólnego musiałem robić sam bo hydraulik chce montować piec, a glazurnik ma czas w listopadzie.

Ale nie jest tak źle jak myślałem że będzie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Właśnie skończyłem układanie płytek w kotłowni :)

Mimo iż z glazurnictwem mam niewiele wspólnego musiałem robić sam bo hydraulik chce montować piec, a glazurnik ma czas w listopadzie.

 

No proszę,

świat się zmienia.

Dzisiejsze realia uwidaczniają nasze talenty.

Sami kładziemy glazury, wstawiamy parapety,

i robimy dziesiątki innych rzeczy.

Za jakiś czas sami będziemy budować od podstaw

bo na majstra się nie doczekamy.

Chcę wkleić lustro w łazience,

glazurnik się nie podejmuje wklejania - bo mu zawsze pęka.

U szklarza lustro dostanę w ciągu 2 dni,

ale montaż za miesiąc :o

Świat się kończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...