Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja tak sie zastanawiam ,bo gdzieś na forum są opinie że jeśli garaż nieogrzewany to nie warto dawać styro, że niby ciepełko od ziemi sobie zaciągnie zimą a latem chłodek, a w projekcie mam jak wspomniałem 5 cm styropianu na połodze i pomiędzy domem a garażem docieploną też na 5 cm syropianu, a strop nad garażem pod płytą zelbetową 14cm 5 cm warstwą docieplony (oprócz tego pomiędzy stropem a posadzką 4 cm styropianu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam ,od jakiegoś czasu zaglądam na to forum .Piszę pierwszy raz.A teraz tak krótko , nasza budowa to stan surowy otwarty.Z "przygodami "dotarliśmy do tego etapu , no ale udało się.Teraz mamy z mężem dylemat: okna. Jakie??.

Drewno czy plastik . Jeśli pcv to jaką firmę polecacie na naszym terenie (Białystok).

Jakie macie okna?

Serdecznie pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

za bardzo ci nie pomogę, powiem tylko ze choć do moich okien jeszcze daleko to wybiorę pcv, może isa mniej eko ale za to ardziej "bezobsługowe", nie uśmiecha mi sie za dwa-trzy lata latanie po drabinnie z pędzelkiem i takie tam, drewno to ja owszem i mogę mieć ale no. na schodach czy na podłodze, na oknalepszym materiałem jest pcv (moim zdaniem, oczywiście ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CoolaTT , powiedz czy wcześniej ktoś ich polecił ??Czy długo są na rynku?

Mają swój salon w Bielsku?

Czy robią okna tylko na profilu Veka?

Podoba mi się kolorek macore , a ten profil w tym kolorze chyba nie występuje.

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat firm handlujących i montujących okna w pobliżu Białegostoku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CoolaTT , powiedz czy wcześniej ktoś ich polecił ??Czy długo są na rynku?

Mają swój salon w Bielsku?

Czy robią okna tylko na profilu Veka?

Podoba mi się kolorek macore , a ten profil w tym kolorze chyba nie występuje.

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat firm handlujących i montujących okna w pobliżu Białegostoku?

Pozdrawiam

 

 

1. Salonu nie mają bo jest to firma wykonawcza - czyli zamawia gdzieś okna, np. w Witrażu i wstawia.

2. Jakie są tam kolory to naprawdę nie wiem.

3. Napisze tyle - w Białymstoku robocizna jest o jakieś 50% droższa niż wynajęcie ekip z mniejszych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odnośnie cen styropianu , to będzie on już powoli drożał , stara zasada firm handlujących styropianem.

 

Nie wierzę w żadne podwyżki do końca lutego lub nawt połowy marca. Po prostu handlowcy teraz tak gadają żeby brać bo im towar na magazynie zalega. Niestety jest zima i obroty w hurtowniach budowlanych mocno pospadały, stąd te gadanie - bierzcie bo podrożeje.

 

Moze i podrożeje, ale w moim odczuciu za ok. 6-8 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym, ze chodzi mi o sama wspolprace z takimi firmami (dlugosc przechowywania materialow, szybkosc zalatwiania w razie potrzeby dokupienia partii materialu, czy tez zalatwianie reklamacji wadliwego materialu). Adresy takich firm moge znalezc na necie i jak wspomnialem mam juz wycene paru z nich. Dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym, ze chodzi mi o sama wspolprace z takimi firmami (dlugosc przechowywania materialow, szybkosc zalatwiania w razie potrzeby dokupienia partii materialu, czy tez zalatwianie reklamacji wadliwego materialu). Adresy takich firm moge znalezc na necie i jak wspomnialem mam juz wycene paru z nich. Dziekuje

 

 

Kamir na Ciolkowskiego 171 nam tam zaproponowali najbardziej korzystna cene na Braasa Model Dopeel S w powloce cisar kolor grafitowy. Czas oczekiwania 2 tygodnie, bezplatne przechowanie do trzech miesiecy. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...