Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy ktoś z grupowiczów robił u siebie ogrzewanie podłogowe? pozdrawi w jakiejś firmie czy samemu rozrysować ewentualnie i dać do wykonania. Ktoś może już to przeszedł i poradzi :)

Pozdrawiam :)

 

Ja, nie wiem czy to reklama, ale moje robił Termitech (nic mnie z nimi zawodowo nie łączy :), po prostu jestem zadowolony z usługi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szanowni Forumowicze :-)

 

Czy ma ktoś może namiary na ekipę od szamba. Tzn. muszę kupić i oczywiście ktoś to musi wkopać.

Z góry dzięki i pozdrawiam,

 

Ja, kupiłem razem z sąsiadem, gdzieś w centrum kraju a i tak wyszło taniej niż na miejscu. Transport na połowę, koparka też razem więc człowiekowi chciało się przyjeżdżać na większą robotę. Dostawca ma samochód z dźwigiem więc potrzebny jest tylko dół.

Szambo betonowe, szczelne, z atestem. Jak potrzeba namiary mogę dać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze :-)

 

Czy ma ktoś może namiary na ekipę od szamba. Tzn. muszę kupić i oczywiście ktoś to musi wkopać.

Z góry dzięki i pozdrawiam,

 

Ja, kupiłem razem z sąsiadem, gdzieś w centrum kraju a i tak wyszło taniej niż na miejscu. Transport na połowę, koparka też razem więc człowiekowi chciało się przyjeżdżać na większą robotę. Dostawca ma samochód z dźwigiem więc potrzebny jest tylko dół.

Szambo betonowe, szczelne, z atestem. Jak potrzeba namiary mogę dać na priv

 

To ja oczywiście poproszę i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoolaTT, a czemu tak się uparłeś na ten grab? :wink:

 

A bo to chyba najbardziej klaoryczny ze wszystkich - a co za tym idzie i ciepełko lepsze i pali się dłużej :D - czyli podkłada się troszkę żadziej. Z drugiej strony schnie też zdecydowanie najdłużej - jak kupię go w tym roku to na przyszłą zimę raczej jeszcze nie będzie gotowy, przyadłyby si co najmniej 2 latka, a wskazane jest więcej.

 

Brzozę też kupię bo na przyszłą zimę muszę coś tam znaleźć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...