Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hello :)

Parę dni nieobecności ,a tu ruch jak w środku lata.

Robin2 fajnie ,że wpadłeś :D :wink:

Wy wszyscy tak na serio z tym budowaniem toż jeszcze śnieg leży :o .No i weż tu sobie odpocznij człowieku jak reszta pracuje.Żona mi żyć nie da jak przeczyta co tutaj się dzieje, ja tu jej kit wciskam,że jeszcze zima i nie można nic robić bo mróz itd. ,a wy mi taką niespodziankę robicie.No trudno jutro zabieram komputer do przeglądu ,poleży sobie do kwietnia ,a potem niech się dzieje co chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

uf, i ja kilka dni nie zagldałem a na podlaskiej wiosna chyba, posty rozkwitły że hoho..

(teraz mała pauza w pisaniu bo Omena o prognozie opowiada)

 

a tak konkretnie to pochwale sie :) : w poniedziałek wykop zrobiłem, wtorek-środa szalunki, zbrojenia itp, wczoraj ławy wylałem a dziś podłogi ("chudziak" B15 do poziomu ławy) w piwnicy, stąd te uzależnienie od prognoz pogody, choć wiem że i tak się one nie sprawdzają

a jak dobrze pójdzie to wtorek-środa ekipa z szalunkami wchodzi i wylewa ściany fundamentowe piwnicy i garażu (niepodpiwniczonego), oj dzieje się , dzieje...

i prawie zapomniałbym papy kupić na ławy, jutro muszę gdzieś myknąć rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas Podlaska!

 

Miło widzieć, że Grupa zyje i pojawiają się nowe posty choć jest pewna rzecz, która mnie niepokoi...

 

Co z Waszymi Dziennikami Budowy???

 

Jedynie CoolaTT ma odwagę pokazać, jak sie buduje?

Czyzby duch w narodzie zanikał?

 

Robin2 sam nie wiem dlaczego inni nie chc pokazać swoich domów. Ja teraz zacząłem swoją skorupę w środku troszkę robić, tzn suche tynki lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas Podlaska!

 

Miło widzieć, że Grupa zyje i pojawiają się nowe posty choć jest pewna rzecz, która mnie niepokoi...

 

Co z Waszymi Dziennikami Budowy???

 

Jedynie CoolaTT ma odwagę pokazać, jak sie buduje?

Czyzby duch w narodzie zanikał?

 

Robin2 sam nie wiem dlaczego inni nie chc pokazać swoich domów. Ja teraz zacząłem swoją skorupę w środku troszkę robić, tzn suche tynki lecą.

 

domów :) to za dużo jeszcze powiedziane ;)

to nie tak że nie chcę, w planach miałem może nie dziennik ale na pewno jakąś formę dokumentacji fotgraficznej, ale niestety na planach się skończyło, fotki mam gołej działki dziewiczej, teraz góra ziemi a przed nią zaczątek budowy w wykopie, a pomiędzy etapami fotek brak, szkoda, ale naprawdę czasu nie było nawet pomyśleć żeby wziąć aparat :( a wieczorem "na nos padam" i jakoś fotki też już nie w głowie, może jak ktoś buduje na zasadzie pilnowania ekipy to inaczej do tego podchodzi, ja bym nawet chciał pobawić się w dziennik ale niestety jest mnóstwo innych ważniejszych rzeczy zarówno z samą budową jak i z wszystkim co poza nią, a może przede wszystkim wokół tego aby było za co budować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem ludki.

Siedze przed kompem, klikam i klikam w poszukiwaniu kierownika budowy.

Cienko mi to jakos wychodzi, malo konkretow .Mam pare ofert na telefon ,ale jest mi ciezko sie zdecydowac.Dlatego zwracam sie z wielka prosba o podanie namiarow na sprawdzonego kierownika budowy.Zapewne wiekszosc z was miala z wieloma do czynienia to moze cos podpowiecie.

Obiecuje ,ze jak ruszy budowa to zaloze dziennik budowy i bede wstawial zdjecia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem ludki.

Siedze przed kompem, klikam i klikam w poszukiwaniu kierownika budowy.

Cienko mi to jakos wychodzi, malo konkretow .Mam pare ofert na telefon ,ale jest mi ciezko sie zdecydowac.Dlatego zwracam sie z wielka prosba o podanie namiarow na sprawdzonego kierownika budowy.Zapewne wiekszosc z was miala z wieloma do czynienia to moze cos podpowiecie.

Obiecuje ,ze jak ruszy budowa to zaloze dziennik budowy i bede wstawial zdjecia.

Pozdrawiam

 

A jakie masz wymagania odnośnie kierownika budowy? Tylko podpis czy faktycznie kierowanie. Bo mówimy tutaj o 2 różnych kwotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko .Potrzebna mi jest kompetentna osoba, ktora w razie potrzeby cos doradzi .Czyli druga opcja jak to napisales.Choc podpisy tez beda wazne hihi. Jak to wyglada cenowo w naszym regionie (Bialystok)?

Pozdrawiam

 

 

To ja Ci jednak nikogo nie doradzę. Mi podpisuje taki znajomy kolega, ale o dziwo czasmi przyjeżdża nawet pooglądać. Więc w opcji 2 nic nie poradzę. Opcja 1 to pewnie od 1 tys w górę. Opcja 2 pewnie od jakichś 3 tys w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZAPELKI, z tym kierownikiem budowy to jest tak jak pisze CoolaTT. Ja także mam wariant 1 (ale za mniej niż tysiąc). Ale kiedy orientowałam sie na wiosnę zeszłego roku jak kosztuje "normalne" kierowanie to ceny były od 1.200zł do 2.500zł. Tyle mi podawano.

 

dlugi rufus, nie przesadzaj z tym pracami! i o jakiej budowie ty myślisz? :roll: :wink: przecież ty mieszkasz w pieknym domu, a nie na budowie! :) no, chyba że chcesz startować w jakimś konkursie na np..... "najpiękniejsze domy Podlasia"....

 

shrekus, ja też wyceniałam drzwi Nicewicza i póki co to mój faworyt. ale ja mam 1 doświetlenie, więc cena tysiąc niższa.

 

Widzę, że Robin znowu rozpoczyna akcję werbowania do pisania. Ciekawe, czy uda mu sie tym razem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu sto lat mnie tu nie było. Pozdrawiam wszystkich budujacych z podlasia.

U mnie budowa ruszyła pełna parą. dachówki , leżą , okna wstawione, i teraz zaczyna sie wykańczanie uuuffff podobno najgorsze :D

A zapomniałbym i tu moje pytanie , co dawaliście pod styropian na podłoge Pape czy Folię ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...