Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

NIe wiem co to znaczy ciekawe drzwi, ale największą ekstrawagancją w naszym domu są właśnie drzwi wewnętrzne sosnowe. Jak je zobaczyła żona (w firmie Mikado) to już nie było ratunku. Kupa kasy ale śliczne.

A przy okazji - możesz coś sensownedo doradzić w sprawie instalacji antenowej do budynku stojącego 3 km od przekażnika w Krynicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Czy okolice Suwałk można zaliczyć do Podlasia?

Witam dlaczego tak niewiele osób ma podpis w rubryce SKĄD.

Nie mamy się czego wstydzić :) ludzie, mieszkamy w pięknych stronach :)

no, a że trochę zacofane gospodarczo to w takim wypadku to własnie zaleta.

Podpisujcie i popisujcie się swoją lokalizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacjami na temat instalacji antenowych (zajmujemy się tym tematem o d kilkunastu lat).

Witaj

chciałem zapytać o taką sprawę:

Mam antenę na maszcie : ) są tam 3 anteny odbiorcze, ale bez Polsatu, czy teraz aby ją dołożyć to wystarczy:

dokupic komplet dipoli,

wspinaczka na maszt

ustawienie i podłączenie do zwrotnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co to znaczy ciekawe drzwi, ale największą ekstrawagancją w naszym domu są właśnie drzwi wewnętrzne sosnowe. Jak je zobaczyła żona (w firmie Mikado) to już nie było ratunku. Kupa kasy ale śliczne.

A przy okazji - możesz coś sensownedo doradzić w sprawie instalacji antenowej do budynku stojącego 3 km od przekażnika w Krynicach?

W sprawie anten możemy porozmawiać wieczorem na gadu (4543709).

A w sprawie drzwi to jesteśmy na etapie wyboru , także chętnie posłuchamy wszystkich sugestii.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacjami na temat instalacji antenowych (zajmujemy się tym tematem o d kilkunastu lat).

Witaj

chciałem zapytać o taką sprawę:

Mam antenę na maszcie : ) są tam 3 anteny odbiorcze, ale bez Polsatu, czy teraz aby ją dołożyć to wystarczy:

dokupic komplet dipoli,

wspinaczka na maszt

ustawienie i podłączenie do zwrotnicy ?

Prawie tak.

należy sprawdzić jaka jest zwrotnica i dokupić odpowiednią antenę (ilość elementów).Należy pamiętać, że antenę dobiera się do miejsca ( np dzielnica) i czy kierunek na nadajnik nie może być zasłonięty (np dużym budynkiem lub drzewami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emems

producent tych drzwi to firma Ronkowski z Kościerzyny - handluje tym w Białymstoku firma MIKADO mieszczą się na Legionowej w Panoramie i w M2 na Przędzalnianej 31 vis'a'vis Aneksu na lewo od wejścia. Tam można te drzwi obejrzeć.(Można powołać się na mnie, uwaga długi termin realizacji) Lita sosna - nie są tanie, ale jeśli wziąć pod uwagę jakość cena robi się dużo bardziej przyzwoita. Próbowałem później namówić żonę na tańsze też drewniane ale się nie dało (nie ta jakość). Bardziej obiektywną opinię może wyrazić Magero bo je widziała u mnie.

 

deha

Niestety narazie Internet tylko w pracy (do 15). Pik33 coś obiecał w kwestii sieci domowej ale póki co cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi u empi są faktycznie super!! Bardzo mi się podobają.

Ale tylko tyle mogę powiedzieć, bo nie oglądałam jeszcze żadnych innych drzwi, więc nie mam porównania!! Mi się w każdym razie podobają. Pewnie jak już będę na etapie wyboru drzwi, to przyjadę przyjrzeć się uważniej :lol:

 

 

deha,

czyli jakbym chciała pogadać na temat instalacji alarmowo - elektyryczno (w tym ogrzewanie) - antenowej kompleksowo załatwianej, to rozumiem że można z Tobą?

 

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...