Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

Mam już dość tej gminy Supraśl.

Wniosek o WZ złożyłem na początku lutego.

Któryś z forumowiczów napisał, że ta gmina wolno działa i czekał 6 miesięcy na swoje WZ, ale miałem nadzieję, że mnie to ominie.

Pierwszy termin to 31 maja.

Później był 30 czerwca.

Później był 31 lipca.

Zadzowniłem pod koniec lipca do gminy i otrzymałem informacje, żebym czekał i się cieszył bo u mnie jest już projekt zagospodarowania.

A dziś przyszło kolejne przesunięcie terminu na 30 września.

Przecież tak naprawdę budować się nie da. Już o rozpoczęciu budowy w tym roku to zapomniałem, ale że też na takie przesunięcia terminów prawo pozwala.

Zrobiłbym już dawno tam raban, ale niestety jest to działka rolna i wolę nie ryzykować.

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam już dość tej gminy Supraśl.

Wniosek o WZ złożyłem na początku lutego.

Któryś z forumowiczów napisał, że ta gmina wolno działa i czekał 6 miesięcy na swoje WZ, ale miałem nadzieję, że mnie to ominie.

Pierwszy termin to 31 maja.

Później był 30 czerwca.

Później był 31 lipca.

Zadzowniłem pod koniec lipca do gminy i otrzymałem informacje, żebym czekał i się cieszył bo u mnie jest już projekt zagospodarowania.

A dziś przyszło kolejne przesunięcie terminu na 30 września.

Przecież tak naprawdę budować się nie da. Już o rozpoczęciu budowy w tym roku to zapomniałem, ale że też na takie przesunięcia terminów prawo pozwala.

Zrobiłbym już dawno tam raban, ale niestety jest to działka rolna i wolę nie ryzykować.

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych

 

 

 

Ależ cierpliwiec z Ciebie JurkuM :) Chyba powinnam Bogu dziękować, ze tak szybko poszło mi z papierami (co prawda w innej gminie:))

pozdrawiam i życzę cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina ma to do siebie, że nie wolno w niej czekać. Czasami trzeba zadzwonić, czasami zajechać i wtedy urzędnik wie, że się interesujemy. Czasmi można mu obrzydnąć i wyda warunki po to żeby Nas więcej nie widać. Także budowniczowie podlasie, troszkę więcej nacisku na urzędników i nie powinno być źle.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. A tak na marginesie to coś mimo usilnych próśb Robina nie widać tych dzienników budowy. Czy wszyscy budujecie schrony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. A tak na marginesie to coś mimo usilnych próśb Robina nie widać tych dzienników budowy. Czy wszyscy budujecie schrony??

 

Ja chyba nie mam siły na dziennik budowy niestety. Ale budowa posuwa sie powoli do przodu, w tym tygodniu w koncu konczymy fundament i będzie stan zero.. (mam nadzieje..)

Pozdrawiam moja ukochana grupę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...