Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ile w bodeko kosztuje teraz kg fi 12 np?

 

Nie wiem jaka cena. Proponuję zadzwonić: (085) 742-08-08 i przy zamawianiu osobistym trochę się potargować i wynegocjować transport gratis. Mi się udało taki gratis do Juchnowca - coć to poza B-stokiem

 

Cena w Bodeko za fi12 dzisiaj 2,81 zł.brutto za transport doliczają poza miastem 70-80 zł. ale i tak ceny mają najniższe póki co

 

 

Podajcie jakieś namiary na stal jak macie korzystne ceny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat jakości betonu B20 z Rakbud-u bo słyszałam złe opinie. Ceny mają dość dobre ale ponoć nie idzie to w parze z jakością? Czy ktoś może to potwierdzić??

 

 

Odezwijcie się proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ja się mogę wypowiedzieć. Kupowałem wszystko w Rakbudzie i jeżeli chodzi o jakość to jakoś nie mogę narzekać. Musiałem w jednym miejscu odkuć i powiem, że nie należało to do najłatwiejszych rzeczy.

 

 

A po drugie to nie sądzę, ażeby jakość betonu w różnych betoniarniach różniła się od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat jakości betonu B20 z Rakbud-u bo słyszałam złe opinie. Ceny mają dość dobre ale ponoć nie idzie to w parze z jakością? Czy ktoś może to potwierdzić?

 

To tzw. "czarny PR".

Pewnie takie ploty rozsiewa o RakBudzie konkurencja albo niezadowoleni klienci.

Ja także brałam od nich beton na swoja budowe i wszystko jest ok. Wprawdzie do zadowolonych klientów nie należę, ale to raczej z powodu obsługi, niż złej jakości towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może posłużyć rada jak obudował swoją studnię głębinową?

 

pozdrawiam,

 

Ja mogę służyć :) Wkopaliśmy na 1,5m 3 kręgi betonowe średnicy chyba 120cm, na to betonowa pokrywa plus jakiś właz, którego jeszcze nie mamy. Hydraulik zamontował nam pompę i wszystkie duperele w tej studni, po czym ja zasypiemy i pewnie zasiejemy trawę.

 

A powiedzcie mi jeszcze gdzie najlepiej udac sie po kręgi betonowe do studni?

Gdzie sprzedają coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może posłużyć rada jak obudował swoją studnię głębinową?

 

pozdrawiam,

 

Ja mogę służyć :) Wkopaliśmy na 1,5m 3 kręgi betonowe średnicy chyba 120cm, na to betonowa pokrywa plus jakiś właz, którego jeszcze nie mamy. Hydraulik zamontował nam pompę i wszystkie duperele w tej studni, po czym ja zasypiemy i pewnie zasiejemy trawę.

 

A powiedzcie mi jeszcze gdzie najlepiej udac sie po kręgi betonowe do studni?

Gdzie sprzedają coś takiego?

 

Poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...