Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

stan surowy z więźbą (133 użytkowej ale za to 3 kukawki :) - 30 tys., krycie 25 pln za metr

 

 

A jeszcze sie dowiedz ile za obróbki przy tym kryciu, bo możesz się nieźle rozczarować.

 

Jeżeli stan surowy z więźbą (fundament, bryła, kominy i więźba) to chyba cena OK.

 

 

Dzięki CoolaTT :D Zapytam. ALe widzę, że mi się chyba ręka omcknęła.... :D :D :D :D :D oczywiście 35pln za metr ups przepraszam za tę "niewielką" różnicę" :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie! Na mojej działeczce w końcu coś sie ruszyło. Bernadetka dziekuje za namiary na architekta i pana od ziemi. W chwili obecej jest nawozona ziemia, a pod koniec przyszlego tygodnia beda przeprowadzane badania gruntu. Sama ziemia bedzie mnie kosztowala od cholery... Ktos ma moze troche na zbyciu? Cena za badania gruntu jest baaaaardzo zroznicowana - w zaleznosci od badacza ha ha. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan surowy z więźbą (133 użytkowej ale za to 3 kukawki :) - 30 tys., krycie 25 pln za metr

 

 

A jeszcze sie dowiedz ile za obróbki przy tym kryciu, bo możesz się nieźle rozczarować.

 

Jeżeli stan surowy z więźbą (fundament, bryła, kominy i więźba) to chyba cena OK.

 

 

Dzięki CoolaTT :D Zapytam. ALe widzę, że mi się chyba ręka omcknęła.... :D :D :D :D :D oczywiście 35pln za metr ups przepraszam za tę "niewielką" różnicę" :oops:

 

u mnie 35zł/m2 za wszystko, czyli rozliczam sie z powierzchni dachu a w ramachtego mam oczywiscie wszelkie obróbki, wykonanie wyłazu dachowego (kominiarskiego, z blachy płaskiej takiej jak pokrycie), krycie wstępne z kontrłatami i łatami, montaż rynien i rur spustowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przypomniało mi się, że bralem ale w formie kaukcji palety zwykłe, żadne euro, i puściłem je z dymem w ognisku , a teraz przypomniał się ich właściciel a ja już ich nie mam, jeśli ktoś ma na zbyciu palety to proszę o pomoc, potrzebuje w sumie 30 sztuk.

 

jeśli dobrze rozumiem to kupiłes towar na paletach i zapłaciłeś za nie kaucję, czyli miałeś możliwość ale nie obowiązek zwrotu, właściciel ma kaucję to niech się goni, z kaucji niech pokryje sobie koszt tych palet, no chyba ze kaucja nie opiewa na wartość tych palet, a w ogóle co to za firma że się upomina o palety? i ile kaucji zdarli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spoko, podobnie płacę za swój.

 

Skąd bierzecie takich tanich wykonawców ?

 

U mnie najtańsza wycena była 45k, ale i tak nie wzialem tej ekipy.

Za 237m2 powierzchni użytkowej (liczac garaz i wszytkie pomieszczenia) wzialem ekipe za 52k (stan surowy z wiezba), a mialem rowniez wyceny na 70k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spoko, podobnie płacę za swój.

 

Skąd bierzecie takich tanich wykonawców ?

 

U mnie najtańsza wycena była 45k, ale i tak nie wzialem tej ekipy.

Za 237m2 powierzchni użytkowej (liczac garaz i wszytkie pomieszczenia) wzialem ekipe za 52k (stan surowy z wiezba), a mialem rowniez wyceny na 70k.

 

Ja też sie zastanawiam skad takie ceny :roll: ? Zapewne powierzchnia odgrywa w tym wszystkim największe znaczenie.Ja za 255m2 pow. użytkowej zapłace wykonawcy 50 tys +7vat (sso+więźba) :cry: Niestety mial.a też wyceny siegajace 70tys.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma to MIRPOL, może mój kierownik coś wymyśla,ponieważ to jemu mam jak coś oddać palety albo pieniądze:(

 

ja rok temu brałem w mirpolu BK ale sam osobicie i za palety placiłem od razu kaucję zwrotną, po kilkanaście zł za paletę, w założeniu miałem je oddać a kaucję odebrać ale jakoś takwyszło ze sie rozeszły, przydały do innych zacnych celów a kilku sztuk nie chce mi się wieźć, więc olałem resztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spoko, podobnie płacę za swój.

 

Skąd bierzecie takich tanich wykonawców ?

 

U mnie najtańsza wycena była 45k, ale i tak nie wzialem tej ekipy.

Za 237m2 powierzchni użytkowej (liczac garaz i wszytkie pomieszczenia) wzialem ekipe za 52k (stan surowy z wiezba), a mialem rowniez wyceny na 70k.

 

Ja też sie zastanawiam skad takie ceny :roll: ? Zapewne powierzchnia odgrywa w tym wszystkim największe znaczenie.Ja za 255m2 pow. użytkowej zapłace wykonawcy 50 tys +7vat (sso+więźba) :cry: Niestety mial.a też wyceny siegajace 70tys.......

 

cena na pewno zależy od skomplikowania domu oraz powierzchni. mój ma 210m2 z garażem 2-stanowiskowym

projekt http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaka jest cena w regionie za instalację elektryczną?

Dostałam propozycję 60 zł za punkt (materiał + robocizna).

Czy ta cena jest ok?A może polecicie mi kogoś dobrego i sprawdzonego?

Dodam że jestem z okolic Łomży.

Pozdrawiam

 

Jestem świeżo po ułożeniu instalacji elektrycznej i mogę ci powiedzieć, że ceny wahają się od 25-30 zł za punkt (bez materiału). Ja się umawiałem bez materiału. Przy odpowiednio skutecznych negocjacjach można w hurtowni otrzymać bardzo duże zniżki. Mnie po podliczeniu całości wyszło za punkt z materiałem 46 zł. A instalacja dosyć skomplikowana i jeszcze 30 metry wykopu pod kable w ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spoko, podobnie płacę za swój.

 

Skąd bierzecie takich tanich wykonawców ?

 

U mnie najtańsza wycena była 45k, ale i tak nie wzialem tej ekipy.

Za 237m2 powierzchni użytkowej (liczac garaz i wszytkie pomieszczenia) wzialem ekipe za 52k (stan surowy z wiezba), a mialem rowniez wyceny na 70k.

 

Ja też sie zastanawiam skad takie ceny :roll: ? Zapewne powierzchnia odgrywa w tym wszystkim największe znaczenie.Ja za 255m2 pow. użytkowej zapłace wykonawcy 50 tys +7vat (sso+więźba) :cry: Niestety mial.a też wyceny siegajace 70tys.......

 

cena na pewno zależy od skomplikowania domu oraz powierzchni. mój ma 210m2 z garażem 2-stanowiskowym

projekt http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=359

 

Moim skromnym zdaniem moj przyszły dom nie nalezy do najbardziej skomplikowanych.Pozwole sobie zamiescić zdjęcia elewacji.Tadaaa:

 

http://images42.fotosik.pl/18/31f13772667c4dcdm.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/18/a269656825e223b0m.jpg

 

Prosty jak budowa cepa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...mam parę pytań ???

1.ma ktos moze namiary na architektów do projektu przyłączenia wody do działki"oczywiście niedrogich"?ile to kosztuje???

2.gdzie w okolicach białegostoku robią dobrą więżbę...jaki byście polecili tartak??ile za m3 więżby ????

3.kupię za rozsądną cenę garaż blaszak na budowę ...ma ktoś może na zbyciu albo wie gdzie można kupić?????

z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo, ciężko...czasem bolało... nie wszystko jeszcze jest, ale nareszcie na swoim!!!:)

 

P.S. Gdzie można kupić dobre drzewo do kominka? 2m3 mi tylko trzeba:)

 

Gratulacje shrekus

 

Drewno do kominka to można kupić na Dojlidach, a w zasadzie to już za dojlidami w kierunku Bielsk Podlaskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...